fbpx

Chciałabyś odzyskać sprawne ciało po ciąży, ale wciąż brakuje Ci czasu?

Nie wiesz jak się za to zabrać, by bezpiecznie uzyskać lepsze efekty?

Chciałabyś odzyskać sprawne ciało po ciąży, ale wciąż brakuje Ci czasu?

Nie wiesz jak się za to zabrać, by bezpiecznie uzyskać lepsze efekty?

Nie jesteś sama – zgłasza się do mnie mnóstwo świeżo upieczonych Mam, które mają już dość bolących pleców i „wystającego” brzucha, z jednej strony chciałyby coś wreszcie zmienić, a z drugiej strony tracą ostatki sił i motywacji po całym dniu noszenia Malucha.

Zresztą sama bardzo dobrze pamiętam, jak wieczorne kolki Synka skutecznie zabierały mi resztki energii i jedyne, o czym marzyłam, to coś zjeść i pójść spać!

Ale jest na to rozwiązanie! Spójrz, co można osiągnąć krótkimi, codziennymi ćwiczeniami z dobrym planem:

Ale najważniejsze, że potwierdzają to moje Kursantki!

Cały czas działam z Twoim programem ćwiczeń po ciąży. Jest świetny, bardzo przejrzyście wszystko opisałaś, a co najważniejsze mobilizuje mnie do regularnych ćwiczeń i wyrabiania nawyków. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na niego. Tak się wkręciłam, że stwierdziłam, że muszę mieć już Program dla zabieganych Mam!

Alicja

Miałam ogromne szczęście, że trafiłam tutaj pod koniec połogu, inaczej zabrałabym sie do ćwiczeń od złej strony, a do fizjoterapeuty trafiłabym już z powaznymi problemami – myślałam, ze przy cc część problemów nie bedzie mnie dotyczyła . Dzięki progamowi bezpiecznie wróciłam do sprawności. Systematyczna praca z programem naprawdę Wam się opłaci, do tego program ułożony jest sprytnie pod kątem czasu – nawet jako świeżo upieczona mama znajdziesz czas na jego wykonanie, Hela sama jest zabieganą mamą i pewnie dlatego tak dobrze wie, jak ciężko bywa znaleźć chwilę dla siebie. Bardzo polecam!

Agnieszka

Właśnie taka jest idea mojego programu ćwiczeń po ciąży!

Abyś mimo braku czasu i przestrzeni dla siebie mogła jednak odzyskać sprawność ciała, lepsze samopoczucie, motywację i energię do działania!

Jeśli chcesz odzyskać sprawne ciało po ciąży zdrowo i bezpiecznie, to skorzystaj z promocyjnego PAKIETU NA START!

Pakiet na start to 3 produkty w cenie jednego wraz z indywidualną konsultacją, aby było Ci jeszcze łatwiej osiągnąć swój sukces – ale ostrzegam, że tej oferty nie znajdziesz u mnie w sklepie! Jest dostępna TYLKO TUTAJ!

Co znajdziesz w PAKIECIE NA START:

1. Audio-wideo-book „Program 30 dni: sprawne ciało po ciąży” (cena poza pakietem – 125 zł)

– kompleksowe wzmacnianie po ciąży od zupełnego „zera”, a więc OBIECUJĘ dasz radę, nawet, jeśli sama w siebie średnio wierzysz 🙂

– ćwiczenia dobrane tak, abyś przy minimalnym nakładzie czasu (15-20 minut) zobaczyła efekty i poczuła zmiany w swoim ciele

– bezpieczne ćwiczenia, które możesz rozpocząć jeszcze w POŁOGU!

– strategiczny system działania, dzięki któremu wyrobisz zdrowe nawyki i będzie Ci się łatwiej motywować, nawet w gorsze dni

– dokładny opis ćwiczeń i filmiki instruktażowe, abyś wiedziała, jak prawidłowo wykonać ćwiczenie

– zwięzłą pigułkę wiedzy nagraną na AUDIO, żebyś mogła posłuchać na spacerze i żeby było Ci łatwiej zrozumieć, co dzieje się w Twoim ciele

– checklisty, które pomogą Ci wyrobić systematyczność

2. Praktyczny wideoporadnik „Ruszaj się lepiej na co dzień” (cena poza pakietem – 35 zł)

– dzięki któremu nie będziesz przeciążać kręgosłupa, mięśni dna miednicy i brzucha w codziennych czynnościach

– poprawisz jakość ruchu codziennego, jak podnoszenie dziecka czy wstawanie – dzięki temu codziennie będziesz pobudzać do pracy odpowiednie mięśni

– jest to bardzo ważny element, bo nawet najlepszy trening może nie przynieść efektów, jeśli przez pozostałe kilkanaście godzin w ciągu dnia przeciążasz swoje ciało!

3. Pomoce do wyrobienia lepszych nawyków żywieniowych – checklista dietetyczna i planer posiłków (tylko w pakiecie!)

….ORAZ INDYWIDUALNA KONSULTACJA ONLINE! (cena poza pakietem – 100 zł) 

Indywidualne podejście sprawia, że trening jest o wiele skuteczniejszy (przecież każda z nas jest inna!), a z drugiej strony brakuje go we wszystkich internetowych programach treningowych. Dlatego właśnie to jest mój wyróżnik – ja tu realnie jestem i  każda osoba może otrzymać ode mnie indywidualne wsparcie, by szybciej widzieć i czuć efekty swojej pracy.

Zobacz, jak wygląda Program od środka!

Promocja!

Sprawne ciało po ciąży od zera w 30 dni? Tak, to możliwe, nawet jeśli czujesz, że Twoje morze czasu po urodzenia dziecka skurczyło się do jakiejś marnej kałuży! Zamień ją w lepsze zdrowie, wygląd i samopoczucie!

Wiem, że „łatwo się mówi”, ale zobaczysz sama – z Pakietem na start stanie się to o wiele prostrze!

Także koniec odkładania na następny poniedziałek, skorzystaj z przedsprzedaży i zgarnij wszystkie bonusy w cenie „gołego” Programu!

260,00  125,00 

Hej, jestem Hela Ignatowska!

Pomagam Mamom i przyszłym Mamom być w dobrej formie i cieszyć się sprawnym ciałem poprzez świadomy trening.

Jestem trenerem personalnym, trenerem kobiet w ciąży i po porodzie, instruktorem Fitness i certyfikowanym ekspertem oceny funkcjonalnej FMS.

Dzielę się świadomym podejściem do treningu na moim blogu, nagrywam podcasty, tworzę programy ćwiczeń i kursy treningowe dla Mam i przyszłych Mam.

A prywatnie? Aktualnie trenuję sprinty za tym raczkującym urwisem, który ma niespożytkowane pokłady energii i zastanawiam się, jak to się dzieje, że ten czas tak szybko leci 🙂

 

Czy Tobie też tak leci? W takim razie nie trać czasu – ruszaj ze mną i odzyskaj sprawne ciało po ciąży!