fbpx

Jeśli niedawno zostałaś mamą i nie wiesz od czego zacząć, żeby bezpiecznie (i skutecznie!) wrócić do sprawności, a dodatkowo z Maluchem na rękach ciężko Ci cokolwiek zaplanować…

…to przybywam z pomocą ze skrojonym dla Twoich potrzeb

„Programem 30 dni – sprawne ciało po ciąży”!

Dzięki niemu bezpiecznie wrócisz do sprawności po ciąży i zyskasz więcej sił, nawet po całym dniu noszenia dziecka!

Wiem, że będąc świeżo upieczoną mamą ciężko to wszystko ogarnąć.

I dlatego powstał  „Program 30 dni – sprawne ciało po ciąży” – abyś nie traciła czasu na błądzenie po internecie, ani zdrowia na nieodpowiednie ćwiczenia!

Program pobierasz na zawsze i masz go przy sobie – możesz ćwiczyć wtedy, kiedy tylko masz wolną chwilę i przestrzeń

}

Nie martwisz się o ograniczony czas – idziesz w swoim tempie i wracasz do danych etapów, kiedy tylko potrzebujesz

Ćwiczenia krok po kroku od zupełnych podstaw – możesz być pewna, że dasz sobie radę, nawet jeśli niedawno urodziłaś!

Wiem, że początek jest trudny. Pamiętam dobrze, kiedy po wieczornych kolkach ostatnia rzecz, na jaką miałam ochotę, to rozłożenie maty...

Ale prawda jest taka – musisz zadbać o siebie, bo nikt inny tego za Ciebie nie zrobi.

I nie ma co liczyć na to, że potem będzie łatwiej, tylko trzeba działać z tym, co jest teraz – by za 30 dni czuć się w swoim ciele już o niebo lepiej! 

Zamień swoje kilka minut w zdrowe i sprawne ciało, które pozwoli Ci zapomnieć o braku sił, energii i poczuciu zasiedzenia!

Po przejściu „Programu 30 dni – sprawne ciało po ciąży” zyskasz:

}

Lepszą sylwetkę i zdrowe ciało (nawet startując całkowicie „od zera”!) nie tracąc czasu na długie i nudne treningi!

Prawidłową postawę ciała, dzięki której Twoje mięśnie brzucha i dna miednicy o wiele szybciej wrócą do formy!

Lepsze codzienne nawyki ruchowe, abyś uniknęła przeciążeń kręgosłupa przy dźwiganiu coraz cięższego Malucha!

Solidne podstawy i silne mięśnie głębokie, które pozwolą Ci na bezpieczny powrót bez kontuzji do ulubionych aktywności!

Twoja inwestycja w sprawne ciało po ciąży:

125,00 

Wiem, że z małym dzieckiem nie da się zaplanować ćwiczeń…

…ale z „Programem 30 dni – sprawne ciało po ciąży” masz możliwość zadbania o siebie, pomimo tej całej nieprzewidywalności!

Program pobierasz na zawsze, więc możesz wiele razy wracać do poszczególnych etapów czy powtarzać dane ćwiczenia

Z

Checklisty i jasny plan działania pomogą Ci w systematycznym ćwiczeniu, nawet jeśli teraz wydaje Ci się to nie do zrobienia

Dzięki teorii w formie audio, możesz przesłuchać np. na spacerze i przygotować się do ćwiczeń, zyskując czas!

Uwierz, że dasz radę - tak jak moje Kursantki, które dzięki działaniu z Programem już cieszą się sprawnym ciałem:

Cały czas działam z Twoim programem ćwiczeń po ciąży. Jest świetny, bardzo przejrzyście wszystko opisałaś, a co najważniejsze mobilizuje mnie do regularnych ćwiczeń i wyrabiania nawyków. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na niego. Tak się wkręciłam, że stwierdziłam, że muszę mieć już Program dla zabieganych Mam!

Alicja

Miałam ogromne szczęście, że trafiłam tutaj pod koniec połogu, inaczej zabrałabym sie do ćwiczeń od złej strony, a do fizjoterapeuty trafiłabym już z powaznymi problemami - myślałam, ze przy cc część problemów nie bedzie mnie dotyczyła . Dzięki progamowi bezpiecznie wróciłam do sprawności. Systematyczna praca z programem naprawdę Wam się opłaci, do tego program ułożony jest sprytnie pod kątem czasu - nawet jako świeżo upieczona mama znajdziesz czas na jego wykonanie, Hela sama jest zabieganą mamą i pewnie dlatego tak dobrze wie, jak ciężko bywa znaleźć chwilę dla siebie. Bardzo polecam!

Agnieszka

Zamień swoje kilka minut w zdrowe i sprawne ciało!

 

To coś więcej niż zgrabna sylwetka! To siły do noszenia dziecka, pozytywna energia aż do wieczora, życie bez bólu i satysfakcja z siebie napędzająca na więcej!

 

Zamień swoje kilka minut w zdrowe i sprawne ciało!

 

To coś więcej niż zgrabna sylwetka! To siły do noszenia dziecka, pozytywna energia aż do wieczora, życie bez bólu i satysfakcja z siebie napędzająca na więcej!

 

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czy ten Program będzie odpowiedni, jeśli od porodu minęło już kilka miesięcy?

Jeśli będą to Twoje pierwsze ćwiczenia od porodu (nie wliczam spacerów, spokojnej aktywności z dzieckiem), to TAK!

Czas, który minął od porodu pomaga generalnie naszemu ciału się zregenerować, ale nie wpływa na jego wzmocnienie, a wręcz w drugą stronę – im cięższe robi się Twoje dziecko, tym więcej przeciążeń i wyzwań, a więc tym bardziej ciało dostaje w kość. Dlatego też wzmacnianie zawsze zaczynamy od podstaw – i te podstawy znajdziesz właśnie w Programie!

Czy ten Program będzie odpowiedni, jeśli poród był przez cc?

Tak, ćwiczenia są uniwersalne, natomiast po cc możesz potrzebować nieco więcej czasu na każdy etap przedstawiany w Programie. Jest to sprawa indywidualna, dlatego pamiętaj, że zawsze możesz się ze mną skonsultować (przez e-mail lub Messenger).

Czy ten Program będzie odpowiedni, jeśli mam rozejście mięśni brzucha?

Na samym początku Programu badamy właśnie mięśnie brzucha – nie tylko rozejście, ale również ich funkcję (co wbrew pozorom jest ważniejsze niż sam odstęp pomiędzy częściami mięśnia prostego brzucha). A więc jeśli zdiagnozowałaś u siebie sama rozejście, to będziesz miała okazję jeszcze to zweryfikować. Jeśli Twoje obawy się potwierdzą, z całego serca polecam Ci wybrać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, który najlepiej oceni, jaka jest sytuacja.

Niezależnie od tego, czy uda Ci się wybrać do fizjoterapeuty, czy nie, możesz na spokojnie ćwiczyć z Programem. Natomiast musisz cały czas bacznie obserwować swoje mięśnie brzucha i jeśli cokolwiek jest dla Ciebie trudne lub „niewyczuwalne”, to od razu się do mnie zgłaszaj!

Czy w Programie są gotowe treningi nagrane na wideo?

Nie! Forma tego Programu jest nieco inna niż „typowe” treningi online, ze względu na to, że czas po porodzie wymaga od nas specyficznego podejścia.

Program dostajesz do pobrania (na zawsze), a więc możesz do niego wracać niezliczoną ilość razy oraz przerabiać go w swoim tempie. Ilość powtórzeń dopasowujesz do swoich możliwości (wg moich wytycznych), tak samo tempo ćwiczeń – ważne byś koordynowała to z oddechem, a więc nie wchodzi w grę tutaj forma wideo, która z założenia narzuca Ci ilość powtórzeń oraz tempo.

Jednak żeby było Ci łatwiej, do każdego ćwiczenia nagrany jest filmik instruktażowy, natomiast najważniejsze kwestie do zwrócenia uwagi podczas ćwiczeń nagrałam na audio. Dzięki temu możesz w głowie sobie wcześniej ułożyć poszczególne ćwiczenia, rozbić je np. na cały dzień, jeśli jest taka potrzeba czasowa.

Ile czasu potrzebuję na ćwiczenia? Czy dam radę z małym dzieckiem?

Program zaprojektowany jest tak, abyś dała radę 🙂 Jednak minimum czasu (czyli 15 minut) musisz znaleźć i nic tu się nie da wyczarować. Nie łudźmy się – żeby mieć efekty z ćwiczeń, to jest na prawdę totalne minimum i po prostu krócej się nie da…

Ale pamiętaj, że Program dostajesz na zawsze,  więc nie ma takiej możlwości, że nie dasz rady go przejść! Nawet jeśli akurat przyjdzie skok rozwojowy i będziesz musiała przerwać, to na spokojnie potem do niego wrócisz 🙂

Jak to powiedziała moja Kursantka: „Program jest sprytnie zaplanowany pod względem czasu”. Dokładnie tak jest! A to dlatego, że ja sama jestem mamą i wiem, jak wygląda życie z małym dzieckiem!