fbpx
.

Zapisz się na bezpłatny webinar i biegaj lekko po ciąży!

Dowiedz się, jak bezpiecznie wrócić do biegania po ciąży i nie popełnić najczęstszych błędów.

Przekonaj się, co jest najważniejsze, by bieganie wpłynęło pozytywnie na wygląd i pracę brzucha po ciąży.

Poznaj system treningowy, dzięki któremu moje Klientki kilka miesięcy po ciąży biegają LEPIEJ niż przed ciążą!

Dlaczego warto mi zaufać?

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką kobiet w ciąży i po porodzie, specjalizującą się w usprawnianiu mięśni brzucha i przygotowaniu do zdrowego powrotu do sportu.

Z pasją pomagam mamom i przyszłym mamom zbudować ciało pełne mocy i cieszyć się aktywnym życiem, nawet jeśli wydaje im się, że już na nie nic nie zadziała. Pokazuję, że nie trzeba ćwiczyć długo i ciężko, tylko mądrze – łączę trening medyczny z podejściem funkcjonalnym oraz innowacyjną metodą Low Pressure Fitness.

Wierzę w to, że każda mama może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie, nawet jeśli urodziła już kilka lat temu – by robić to, co kocha i cieszyć się aktywnym życiem.

Ty też zasługujesz na ciało pełne mocy! 

Zanim zostałam trenerką, trenowałam lekkoatletykę – biegi długodystansowe 5000 m. W 2009 r. kontuzja i operacja wykluczyły mnie z biegania. Przez lata szukałam przyczyny kontuzji z pomocą fizjoterapeutów, jednak dopiero po drugiej cesarce, budując sprawność od „totalnego zera” i odpowiednio przygotowując ciało do biegania – dotarłam do źródła problemu. Wyeliminowałam je i moje bieganie stało się o niebo lżejsze i łatwiejsze, a po bieganiu nic mnie nie boli i nadal mam mnóstwo energii. Pomimo, że specjaliści nie dawali mi szans na zdrowy powrót do biegania!

Przyjdź na bezpłatny webinar i przekonaj się sama, jak wrócić do biegania po ciąży zdrowo, z lekkością i radością!

Zobacz opinie kobiet, które już wróciły do biegania z lekkością:
Jak Hela się weźmie za jakiś projekt, to wiadomo, że będzie z tego sztos! A „Mama wraca do biegania” to coś idealnego dla mnie. 5 lat temu biegałam dużo, kochałam bieganie. Teraz, po dwójce dzieci, tęskniłam bardzo za tym, ale świadomość, że ciało musi być gotowe na to była mocna, zwłaszcza że mam tendencję do urazów i jestem po artroskopii kolana. Hela przygotowała cały plan tak, aby zadbać o wszystko, co „ucierpiało” w ciąży – brzuch, cały core, poślady, klatka piersiowa. A mega wartością tego projektu są live’y i pogadanki o tematach ważnych, ale zapominanych – oddech, hipopresja, dodatkowe rozwiązania na indywidualne problemy. Hela mnóstwo serca wkłada w to co robi, a robi to dodatkowo mega profesjonalnie. Program oczywiście nie zrealizowałam w 100%, jak to z dzieciakami bywa, ale osiągnęłam swój cel i po 3 miesiącach programu przebiegłam zawody na 5 km poniżej 28 min, taki był cel! I najważniejsze – w zdrowiu i z zakwasami tam, gdzie być powinny 😀
Asia
46:29 ale się jaram! Płakać mi się chce ze szczęścia i dumy, jaką robotę zrobiłam i nie mam jak ubrać w słowa, by Ci podziękować za to, że jesteś, że tak działasz i że trafiłam na Ciebie. Mija 50 godzin od startu, a ja melduję wciąż brak jakiegokolwiek zakwasu, bólu, dyskomfortu i innych odczuć, że w ogóle cokolwiek biegłam. I jeszcze ta przyjemność z biegu!
Magda
Udział w projekcie „Mama wraca do biegania” był dla mnie super fit przygodą! Od 2019 roku (kiedy dopadła mnie kontuzja kolana) moje powroty do biegania to porażka. Z Helą było inaczej. Czułam się jak jednostka specjalna, która jest wyjątkowo traktowana i kiedy tylko potrzebuje dostaje dawkę motywacji i kompleksowej, spersonalizowanej pomocy. Pierwszy raz ktoś przeanalizował dokładnie moja technikę biegu i wprost powiedział co jest nie tak. A wprowadzenie kilku zmian okazało się strzałem w dziesiątkę! Jeszcze nikt nigdy nie poświecił mi tyle czasu w tematach biegowych.​
Patrycja
Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.