fbpx
Treningi dla kobiet w ciąży i mam

Naładuj baterie zdrowym ruchem!

Hej! Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką kobiet w ciąży i po porodzie. Zapraszam Cię na spotkanie z odżywczym ruchem, który zamiast męczyć, to doda Ci wiatru w żagle. Bez względu na to, czy jesteś w 9. miesiącu ciąży, tydzień po porodzie, zmagasz się z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu.

Odkryj ruch, który odżywia i wspiera Twoje ciało, zmienia nie tylko wygląd, ale całe Twoje życie – sprawia, że masz więcej energii, chęci i motywacji by żyć, tak jak chcesz!

Poniżej na nagraniu znajdziesz trzy proste ćwiczenia, które będą wspierać Twoje mięśnie brzucha w ciąży i po porodzie

Poczułaś ulgę? Kontynuuj ćwiczenia, by przejść ciążę w sprawności i z lekkością wrócić do formy po porodzie.

Sprawdź, jak mogę Ci w tym pomóc:

Współpraca indywidualna to najszybsza podróż do Twojego celu.

Z indywidualnie dobranymi ćwiczeniami według mojego systemu, który łączy trening medyczny w ciąży i po porodzie, trening funkcjonalny core i innowacyjną metodę dla mięśni głębokich Low Pressure Fitness, zobaczysz efekty już PO PIERWSZYM SPOTKANIU.

Platforma on-line pomoże Ci przejść ciążę lekko i sprawnie, nawet jeśli nie masz jak wyrwać się z domu.

Z platformą treningową ćwiczysz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Naładujesz swoje baterie zdrowym ruchem, który odżywi ciało i duszę. Poczujesz na sobie, że ruch to Twoje wsparcie i droga do lepszej jakości życia.

Zainwestuj w swoje zdrowe i sprawne ciało teraz, gdy potrzebuje ono największego wsparcia

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem instruktorką fitness od 2010 r. Ukończyłam kurs trenera personalnego prowadzony przez Akademię Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz kurs trenera medycznego kobiet w ciąży i po porodzie prowadzony przez Katarzynę Witek – Sokołowską i Izabelę Dembińską.

Jestem instruktorką innowacyjnej metody dla mięśni głębokich – Low Pressure Fitness. Skończyłam kurs LPF level 1 & 2 prowadzony przez Becky Keller z USA oraz Annę Łukasik. Wciąż się dokształcam i regularnie uczestniczę w szkoleniach dla specjalistów, również zagranicznych. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym mięśni brzucha i dna miednicy.

Prywatnie jestem mamą po dwóch cięciach cesarskich. Pierwsze cięcie było ogromnym wyzwaniem dla głowy (byłam świetnie przygotowana, ale… na poród naturalny nie na nagłe cięcie w 35 tc), a drugie wyzwaniem dla ciała (problemy pooperacyjne i bardzo duże rozejście mięśni brzucha, a w domu wymagający 1,5 roczniak). 

Doświadczyłam wiele – ale może właśnie dlatego tak dobrze rozumiem moje Klientki. I dlatego też w moich treningach króluje świadomy i wspierający ruch – odżywczy nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Po to by każda, nawet najbardziej zmęczona mama czy przyszła mama, mogła poczuć się lepiej w swoim ciele, zapomnieć o bólu i ograniczeniach, odzyskać wolność i móc z radością robić wszystko to, co kocha!

Na co dzień prowadzę treningi indywidualne dla kobiet w ciąży i po porodzie w moim kameralnym studio treningowym w Sopocie. Organizuję aktywne weekendowe wyjazdy dla mam, treningowe warsztaty dla kobiet, szkolę innych specjalistów oraz sama wciąż się rozwijam i uczę od najlepszych. 

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Masz pytanie? Napisz do mnie!

Administratorem podanych danych osobowych jest Helena Ignatowska, ul Dembińskiego 33/A17 81-237 Gdynia, NIP: 9512215530 REGON:382656670. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wysłania wiadomości e-mail. Użytkownikowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także usunięcia. Użytkownik ma także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych. Dane będą przechowywane przez okres trwania hostingu strony internetowej. W przypadku uznania, że dane są przetwarzane w sposób niezgodny z prawem przysługuje skarga do organu nadzorczego. Kontakt z administratorem: kontakt@naladujbaterie.pl

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.