fbpx

Ćwicz mądrze, a nie ciężko!

Przekonaj się, jak pomoże Ci mądry ruch na dniach otwartych PLATFORMY NAŁADUJ BATERIĘ. 

Ćwicz mądrze, a nie ciężko!

Przekonaj się, jak pomoże Ci mądry ruch na dniach otwartych PLATFORMY NAŁADUJ BATERIĘ. 

Dni otwarte w dniach 03-09.07.2024 (dostęp na 7 dni)

Dni
Godziny
Minuty

Nawet 30 min. wystarczy, abyś zamieniła uczucie przemęczenia na przyjemny luz w ciele i wzmocnienie, które będzie wspierać Cię w codziennym życiu mamy. 

Poczuj radość i lekkość płynącą ze zdrowego, świadomego ruchu!

Co czeka Cię na dniach otwartych?

30-minutowy trening LIVE z Helą 10.07

Trening “Płaski brzuch w mądry sposób” - skorzystaj z moich sprawdzonych wskazówek, które pomogły już setkom kobiet

7-dniowy dostęp do całej platformy treningowej

Przetestuj na sobie jak to jest ćwiczyć, gdy czujesz, że każde ćwiczenie MA SENS - oszczędzaj swój czas!

Lipcowa akcja motywacja

Wyzwanie “Płaski brzuch bez spinki” czyli hit moich Klientek - porwie Cię do ćwiczeń, nawet gdy codzienność Cię przytłacza!

Bo jestem zdania że nie trzeba się katować, by zobaczyć efekty.

To, co zaskakuje większość moich klientek, to fakt, że Twój wysiłek i długość treningu niekoniecznie przekładają się na efekty! 

To, co faktycznie ma znaczenie to odpowiedni dobór ćwiczeń, plan treningowy, technika, aktywacja, sposób wykonania oraz odpowiednie zaangażowanie układu nerwowego. 

Te wszystkie elementy sprawiają, że możesz ćwiczyć krócej, ale skuteczniej. 

I do doświadczenia tego podejścia zapraszam Cię na dniach otwartych w dniach 03-09.07.2024 (dostęp na 7 dni)!

Wierzę też w to, że ciąża i macierzyństwo nie oznaczają, że jesteś skazana na długi i trudny powrót do mocnego, silnego, zdrowego ciała.

Niezależnie od tego, czy przed ciążą lubiłaś biegać czy trenować na siłowni – ciąża i czas po porodzie to genialny moment, by zacząć ćwiczyć mądrze i przestać godzinami się katować.

Dlatego na dni otwarte zapraszam każdą kobietę po skończonym połogu. Jedyne wymaganie: chcesz ćwiczyć mądrze, a nie ciężko.

Nawet jeśli nie ćwiczysz regularnie lub ostatnio ćwiczyłaś przed ciążą – dasz sobie radę! Jako trenerka personalna, specjalizująca się w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie oraz w treningu funkcjonalnym mięśni brzucha i dna miednicy, pomogę Ci dobrać bezpieczne ćwiczenia.

Te dni otwarte to moje zaproszenie dla Ciebie: abyś odkryła zupełnie nowy wymiar świadomego ruchu, który daje Ci radość i lekkość… i pomaga budować ciało pełne mocy!

Potwierdzają to moje Kursantki, które odkryły mądry trening na platformie:

Powrót do formy z Helą to cudowna sprawa! Cała platforma to sztos! Krótkie zadania, krótkie zestawy ćwiczeń, lżejsze odpowiedniki treningów na rozruchy - wszystko, aby wykorzystać na maxa tak niewielka ilość czasu wolnego, jaką ma mama dwójki. Hela zresztą sama jest Mama, więc ogarnia temat 💛 Ćwiczenia są rewelacyjnie wytłumaczone, z ogromnym naciskiem na świadomość własnego ciała i poprawę codziennych nawyków, aby ciało dobrze pracowało. Hela ma ogromną wiedzę o ciele kobiecym i ciągle się szkoli, aby aktualizować i zdobywać umiejętności i techniki. Po pierwszych 3 miesiącach z małym bobo bolały mnie już plecy, a wystarczył odpowiedni rozruch z Helą i przeszło. Dodatkowo widzę super poprawę z biegu na bieg.

Hela przekazuje bardzo istotną wiedzę, którą powinien posiadać każdy tak naprawdę, w super skondensowanej i przystępnej formie. Do tego proste ćwiczenia, w których najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo 😍 wystarczy 15min dziennie „Z Helą ” aby poczuć różnicę w ciele, mnie w przeciągu tygodnia pomogła w problemie który miałam od 4lat (...) Cena kursu to są grosze w porównaniu do ilości treści jakie się otrzymuje i są to najlepiej wydane przeze mnie pieniądze w ostatnim czasie, a jeszcze Hela wciąż coś udoskonala i dodaje!

Super, że każdy trening jest przewidziany na te 20 minut, akurat do ogarnięcia jak się ma małe dziecko (zwłaszcza to, które zaczyna ząbkować;)) Pierwszy raz ćwiczyłam z gumami i robią robotę. Moje ciało już fajnie pracuje i mam siłę na bardziej dynamiczne ćwiczenia, których do tej pory się bałam. Mięśnie są wzmocnione i to widać gołym okiem. Jeszcze chciałam Ci podziękować za to, że tak dokładnie i niezmordowanie tłumaczysz technikę każdego ćwiczenia. Nigdy nie byłam tak świadoma swojego ciała i nie pracowałam tak aktywnie przy każdym ćwiczeniu, każdym ruchu. Czuję efekty takich ćwiczeń!

Moje kursantki osiągają takie efekty, bo ćwiczą mądrze. Ćwiczą świadomie.

Z przemyślanym planem, bez szukania wyrywkowych treningów na YouTube.

Z moim nakierowaniem, na co zwrócić uwagę w ich konkretnym przypadku.

Mają efekty, bo skupiają swoją energię na tym, co najważniejsze.

Bo to kobiety, które szanują swój czas i chcą te 15-30 min. na trening wykorzystać najlepiej, jak się da.

I Ciebie też zapraszam do świata mądrego, świadomego ruchu, który daje Ci radość. Zbuduj ciało pełne mocy!

Jak działają dni otwarte?

W środę 10.07 rano otrzymasz zaproszenie na trening LIVE dla moich Kursantek. Spotykamy się o 20:00 na Zoomie - włącz kamerkę i pokaż mi, jak ćwiczysz, a powiem Ci, na czym TERAZ warto się u Ciebie skupić, by poczuć zmianę w swoim ciele

LIVE będzie zapisany do powtórnego odtworzenia dla Kursantek przez 48h

Od razu po rejestracji na dni otwarte otrzymujesz pełny, 7-dniowy dostęp do bazy ponad 300 treningów i szkoleń, uporządkowanych w 13 tematycznych kursów, na wygodnej platformie online - jeśli pojawisz się na treningu LIVE doradzę, co będzie dla Ciebie najlepsze i z czego warto skorzystać przez te 7 dni!

Możesz dołączyć na każdym etapie po porodzie, bo treningi na platformie uporządkowane są według stopnia zaawansowania treningowego, więc bez problemu znajdziesz swój punkt START.

Natomiast z treningu LIVE najbardziej skorzystasz po skończonym połogu!

Od razu po rejestracji otrzymujesz również dostęp do modułu AKCJA-MOTYWACJA, który jest hitem moich Klientek. To ekspresowy plan krótkich treningów (do 10 minut) dla płaskiego brzucha - bez brzuszków i bez spinki

Po 7-dniowym okresie próbnym możesz zostać na STAŁE na platformie NAŁADUJ BATERIĘ pod moją opieką - szykuję specjalną niespodziankę dla Was!

Dołącz teraz! Dni otwarte na platformie kończą się za:

Dni
Godziny
Minuty
Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką personalną, specjalizuję się w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie oraz w treningu funkcjonalnym mięśni brzucha i dna miednicy. Jestem instruktorką innowacyjnej metody treningowej Low Pressure Fitness, która bardzo skutecznie wzmacnia mięśnie głębokie i pomaga kobietom szybciej wracać do sportu.

Dzięki moim treningom zbudujesz sprawne ciało, dające radość, lekkość i swobodę życia. Nawet jeśli jesteś w ostatnim trymestrze ciąży, tuż po porodzie, zmagasz się z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu.

Wierzę w to, że każda mama i przyszła mama może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie.

By robić, to co kocha i żyć w pełni!

Na co dzień prowadzę treningi indywidualne dla kobiet w ciąży i po porodzie w moim kameralnym studio treningowym w Sopocie. Organizuję aktywne weekendowe wyjazdy dla mam, treningowe warsztaty dla kobiet, szkolę innych specjalistów oraz sama wciąż się rozwijam i uczę od najlepszych. Praca „na żywo” pozwala mi wyłapywać błędy w technice treningowej, obserwować efekty Klientek, ale też weryfikować swoje metody w praktyce. Dzięki temu ćwiczysz ze sprawdzonym planem i pomimo, że nie ma mnie obok Ciebie, doskonale wiem, na co powinnaś zwrócić uwagę w danym ćwiczeniu i jakie są najczęściej popełniane błędy.

Prywatnie jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. Doświadczyłam na sobie ciąży zagrożonej, przedwczesnego porodu, dochodzenia do siebie po nagłym cesarskim cięciu, a także rozejścia mięśni brzucha i ogromnego bólu kręgosłupa.

Dlatego tak dobrze rozumiem moje Klientki. I dlatego też w moich treningach króluje świadomy i wspierający ruch – odżywczy nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Po to by każda, nawet najbardziej zmęczona mama czy przyszła mama, mogła poczuć się lepiej w swoim ciele, zapomnieć o bólu i ograniczeniach, odzyskać wolność i móc z radością robić wszystko to, co kocha!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Jestem instruktorką fitness od 2010 r. Ukończyłam kurs trenera personalnego prowadzony przez Akademię Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz kurs trenera medycznego kobiet w ciąży i po porodzie prowadzony przez Katarzynę Witek – Sokołowską i Izabelę Dembińską. Jestem instruktorką metody Low Pressure Fitness – skończyłam kurs level 1 & 2 & 3 prowadzony przez Becky Keller z USA, Alexa Marine z UK oraz Annę Łukasik.

Jestem również po wielu innych specjalistycznych szkoleniach m.in.: 

Na platformie znajdziesz także świetne fizjoterpeutki uroginekologiczne:

Joanna Badach

Jest mgr fizjoterapii i terapeutką uroginekologiczną certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne. Odbyła staż w Oslo z zakresu fizjoterapii w problemach dna miednicy. Współpracuje ze szkołami rodzenia, pracuje zarówno na oddziale położnictwa, jak i w prywatnym gabinecie. W programie opowiada o mięśniach brzucha w ciąży i po porodzie, oraz o wertykalnych pozycjach porodowych.

Anna Szwedzik

Jest mgr fizjoterapii i terapeutką uroginekologiczną certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne. Zajmuje się rehabilitacją i profilaktyką uroginekologiczną - zarówno w Szpitalu, jak i prywatnym gabinecie. Prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży (także w ramach szkoły rodzenia) i po porodzie. W programie opowiada o tym, jak dbać o zdrowie mięśni dna miednicy w ciąży, po cięciu cesarskim oraz porodzie naturalnym.

Ćwicz mądrze, a nie ciężko!

Możesz poczuć radość i lekkość płynącą ze zdrowego, świadomego ruchu.

Przekonaj się jak działa mądry ruch na dniach otwartych PLATFORMY NAŁADUJ BATERIĘ:

TYDZIEŃ PRÓBNY

Zaledwie 19 zł w dniach 03-09.07.2024!

Dołącz teraz, bo tylko teraz taka akcja – dni otwarte na platformie kończą się za:

Dni
Godziny
Minuty

Najczęstsze pytania

Według wytycznych WHO i ACOG jeśli nie masz żadnych medycznych przeciwwskazań to powinnaś zacząć JAK NAJSZYBCIE po porodzie (tak, jeszcze w połogu), ale oczywiście ta aktywność  powinna być dopasowana do danego etapu. W połogu bardzo ważne, by ruch wspierał naturalną regenerację ciała, by go nie przeciążyć, a delikatnie wspierać.

Tak, na platformie znajdziesz podejście z treningu medycznego, który zakłada wspieranie najsłabszych obszarów ciała, które mogą mieć wpływ na główny problem. Takie całościowe podejście sprawia, że treningi będą świetnym uzupełnieniem terapii z fizjoterapeutką lub jej kontynuacją. Przyniosą Ci szybkie efekty nie tylko w lepszym samopoczuciu, ale również w zmniejszeiu objawów!

Nie, dni otwarte to jednorazowe dołączenie na platformę (to nie jest subskrypcja). 

Po tygodniu próbnym możesz wybrać dostęp do platformy w postaci miesięcznej subskrypcji lub dostępu z góry na pół roku. Dostępne opcje będziesz widziała na stronie platformy po zalogowaniu na swoje konto. 

  • Brak przeciwwskazań lekarskich do podjęcia aktywności fizycznej
  • Mata lub dywan i kawałek podłogi
  • jeśli masz to mały sprzęt domowy (gumy miniband czy piłka do pilatesu), a jeśli nie masz to wybierz treningi z platformy bez sprzętu

Tak! Ćwiczenia są bardzo różnorodne, dopasowane do różnych sytuacji, potrzeb danego etapu życia. Wiele z nich to spokojna praca nad podstawami sprawnego ciała, więc jest to dla Ciebie świetny wstęp, żeby na spokojnie zacząć pracować nad lepszą kondycją.

 

Przekonaj się jak działa mądry ruch na dniach otwartych PLATFORMY NAŁADUJ BATERIĘ!

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.