fbpx

Gratuluję!

Jesteś zapisana na piątkowy newsletter "Friday Focus" - już wkrótce spodziewaj się świeżej porcji motywacji i pozytywnej energii!

Widzimy się co dwa tygodnie w piątki o 8:00!

Dowiesz się, jak czuć się lepiej w swoim ciele - pomimo braku czasu

Nakręcisz się pozytywnie na zdrowy ruch - który doda Ci sił i energii

Pierwsza dowiesz się o nowościach, wydarzeniach i promocyjnych cenach

Chcesz cieszyć się sprawnym ciałem bez długich treningów?

Dołącz do platformy treningowej dla mam i przyszłych mam lub ćwicz ze mną indywidualnie:

Sprawdź opinie moich Kursantek i naładuj baterie!

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem trenerką personalną i instruktorką innowacyjnego systemu Low Pressure Fitness. Specjalizuję się w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie oraz treningu funkcjonalnym mięśni brzucha i dna miednicy.

Moja autorska metoda treningowa łączy te trzy elementy, abyś mogła cieszyć się zdrowym i sprawnym ciałem w krótszym czasie i bez długich treningów. Nawet jeśli jesteś w ostatnim trymestrze ciąży, tuż po porodzie, zmagasz się z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu.

Na co dzień pracuję w klinice fizjoterapii Medstacja w Gdyni oraz dojeżdżam na treningi do Klientek do domu (Gdynia/ Trójmiasto). 

Wierzę w to, że każda mama i przyszła mama może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom może zdrowo robić to, co kocha i żyć pełnią życia. 

Prywatnie jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. Doświadczyłam na sobie przedwczesnego porodu, problemów po cesarskim cięciu, rozejścia mięśni brzucha, problemów z karmieniem i opieką nad wcześniakiem oraz depresji poporodowej. Wiem dobrze, jak trudne jest bycie mamą, gdy codziennie zmagasz się ze zmęczeniem i brakiem przestrzeni dla siebie.

Ale wiem też, że tylko dbając o siebie, jesteś w stanie zadbać o innych!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.