fbpx

Pobierz bezpłatnie planer powrotu do formy i ciesz się sprawnym ciałem po ciąży bez długich treningów!

Przekonaj się jak rozplanować ćwiczenia, nie mając na nic czasu.

Dowiedz się, od czego zacząć ćwiczenia po ciąży, by uniknąć przeciążeń.

Poznaj mój system treningowy, z którym odzyskasz radość ze swojego ciała.

Zapisz swój e-mail, na który chcesz otrzymać ode mnie planer i dodatkowe wskazówki zgodne z najnowszymi zaleceniami WHO i badaniami naukowymi. 

.
Trener personalny Gdynia
Dlaczego warto mi zaufać?

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerem medycznym kobiet w ciąży i po porodzie.

Ale przede wszystkim, jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. I wiem dobrze, jak dużą przeszkodą w zadbaniu o siebie jest zmęczenie, brak czasu i przestrzeni dla siebie. Wiem też, jak szybko potrafi ulecieć zapał do treningów, kiedy na głowie jest coraz więcej spraw do ogarnięcia.

Ale wiem też, o ile lepiej czujemy się w swoim życiu mając sprawne i zdrowe ciało!

Właśnie na bazie swoich osobistych doświadczeń połączonych z trenerską wiedzą powstały programy i kursy on-line dla mam, które pomagają mamom cieszyć się sprawnym ciałem, świetną formą i naładowanymi bateriami.

Ukończyłam kurs trenera medycznego w ciąży i po porodzie prowadzony przez Katarzynę Witek – Sokołowską oraz Izabelę Dembińską.

Jestem również po wielu innych specjalistycznych szkoleniach takich jak: „Ćwiczenia w korekcji rozejścia mięśni brzucha (DRA)”, „Trening medyczny dla zdrowia mięśni dna miednicy”, „Trening mięśni dna miednicy”, „Taping w treningu”, „Zdrowy kręgosłup”.

Sprawdź opinie moich Kursantek i ciesz się sprawnym ciałem bez długich treningów!
Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.