fbpx

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY: dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży i wejść gładko w macierzyństwo!

Wsparcie przez kolejnych 7 miesięcy?

Zapisz się, by co 2 tygodnie otrzymać ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, zgodne z najnowszymi zaleceniami WHO. 

Twoje bezpieczeństwo to mój priorytet!

.

Przeczytaj mini-poradnik i przekonaj się, jak wejść gładko w macierzyństwo!

Dowiedz się, jak ćwiczyć bezpiecznie i nie popełnić najczęstszych błędów

Przekonaj się, co jest najważniejsze by utrzymać dobre zdrowie i sprawność

Poznaj system ćwiczeń, z którym moje Kursantki wchodzą gładko w macierzyństwo

Odbierz dodatkowy bezpłatny dostęp do lekcji z platformy treningowej

powrót do formy po ciąży
Trener personalny Gdynia
Dlaczego warto mi zaufać?

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką personalną, specjalizuję się w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie oraz w treningu funkcjonalnym mięśni brzucha i dna miednicy.

Dzięki moim treningom zbudujesz sprawne ciało, dające radość, lekkość i swobodę życia. Nawet jeśli jesteś w ostatnim trymestrze ciąży, zmagasz się z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu.

Wierzę w to, że każda mama i przyszła mama może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie.

By robić, to co kocha i żyć w pełni!

Na co dzień pracuję w klinice fizjoterapii w Gdyni Orłowo Medstacja i prowadzę treningi indywidualne z dojazdem do Klientek (Gdynia/ Trójmiasto). Organizuję aktywne weekendy dla mam i treningowe warsztaty dla kobiet. 

Prywatnie jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. Doświadczyłam na sobie ciąży zagrożonej, przedwczesnego porodu, dochodzenia do siebie po nagłym cesarskim cięciu, a także rozejścia mięśni brzucha i ogromnego bólu kręgosłupa.

Dlatego tak dobrze rozumiem moje Klientki. I dlatego też w moich treningach króluje świadomy i wspierający ruch – odżywczy nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Po to by każda, nawet najbardziej zmęczona przyszła mama, mogła poczuć się lepiej w swoim ciele, zapomnieć o bólu i ograniczeniach, odzyskać wolność i móc z radością robić wszystko to, co kocha!

Sprawdź opinie moich Kursantek i zostań sprawną mamą!
(...) Chciałam dać znać ze my już po porodzie i podziękować kolejny raz za program! Słuchaj, po pierwsze udało się siłami natury!!!! (...) Poród był trudny bo okazało się ze mam na serio małą miednice (sprzężna zewnętrzna 17cm), pozostałe wymiary też poniżej normy, Mały ledwo się przecisnął, poród byl baaaaardzo długi i jak mówiła położna walczyliśmy o każdy milimetr postępu. Wszyscy byli pewni ze skończy się cesarką, ale że było dobre tętno Małego dawali nam czas. A było dobre bo podobno świetnie oddychałam i dziecko było super dotlenione - a to trenowałam w programie godzinami ostatni miesiąc przecież (...) też twierdzi ze moja dobra kondycja fizyczna pozwoliła mi dać radę walczyć w drugim okresie kiedy byłam totalnie wyczerpana. No więc dzięki za te treningi!
Dzielna Kursantka
Pełen profesjonalizm z ogromną dawką dobrej energii! Hela przekazuje bardzo istotną wiedzę, którą powinien posiadać każdy tak naprawdę, w super skondensowanej i przystępnej formie. Do tego proste ćwiczenia, w których najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo 😍 wystarczy 15min dziennie „Z Helą ” aby poczuć różnicę w ciele, mnie w przeciągu tygodnia pomogła w problemie który miałam od 4lat, teraz przygotowuje się z nią do porodu i napewno wrócę po więcej już po 💚 UWIELBIAM 💚​
Martyna
Miałam zaledwie kilka tygodni do porodu, ale dzięki temu, że program jest skonstruowany z podziałem na trymestry, to był na prawdę pozytywny, efektywnie wykorzystany czas aktywacji MDM, utrzymania właściwej postawy(dziękuję Hela za brak bólu pleców do dnia dzisiejszego, a dźwigam już 11 tygodniowego klocka) i relaksujących wieczorów ułatwiających zasypianie (...) Żadne pytanie, prośba czy wątpliwość nie zostały bez odpowiedzi, a spotkania "na żywo" dodatkowo motywowały do wzięcia się w garść 🙂
Monika
Wcześniej nadmiar różnych treści, filmów i ćwiczeń dla kobiet w ciąży z fit-trenerkami powodował że gubiłam się w tym, nie wiedziałam od czego zacząć, co rzeczywiście mogę wykonywać i jak się do tego zabrać. Trafiłam przypadkiem na Helę i stwierdziłam że spróbuję, to było najlepsze co mogłam dla siebie zrobić! Przede wszystkim w programie jest cały dział z podstawami – na co zwracać uwagę, co jest ważne w ćwiczeniach. W końcu zrozumiałam też o co chodzi z tym całym 'oddechem przeponowym'. Małymi krokami wprowadzane jesteśmy do ruchu który pomaga przygotowywać się do bardziej zaawansowanych ćwiczeń, porodu i… funkcjonowania z maluszkiem 🙂 Klarowna rozpiska, które filmy możemy odpalić gdy mamy mniej siły, a które jak rozpiera nas energia. Myślałam że te zaawansowane nie będą dla mnie, ale po miesiącu robiłam nawet zaawansowane programy.
Joanna
Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.