fbpx

Odkryj na nowo bieganie po ciąży

Poczuj wiatr we włosach, moc w nogach i lekkość w ciele. Daj się ponieść!

Wiem, że ciało po ciąży jest inne

Wiem, że Twoja głowa marzy o biegowym poczuciu wolności, ale ciało po ciąży… gdzieś Cię ogranicza.

Wiem, bo przerabiałam to na sobie dwukrotnie po cesarkach.

Jednak… Potraktuj to jako szansę!

Czy kiedykolwiek wcześniej myślałaś o tym, JAK biegać i co ćwiczyć, by biegać LEPIEJ, LŻEJ, ZDROWIEJ?

Domyślam się, że nie – podobnie jak moje Klientki i Kursantki. Za to teraz jest idealny i niepowtarzalny moment, by wykorzystać ten „reset” ciała i zbudować sprawność na solidnych fundamentach. Jeszcze lepszą niż przed ciążą!

By bieganie było nie tylko oddechem dla głowy, ale również przyjemnym sposobem na wzmocnienie ciała i zrobienie kondycji przy dziecku!

Zacznij biegać lekko i zdrowo, a Twoje ciało podziękuje Ci za to lepszym samopoczuciem i wyglądem!

Popraw siłę mięśni pośladków i brzucha w biegu, by był on lżejszy, efektywny i dawał Ci maksimum satysfakcji.

Zadbaj o zdrowie mięśni dna miednicy dzięki technikom hipopresyjnym, które idealnie zbalansują biegowe obciążenia.

Popraw technikę biegu, by każde wyjście na bieganie było wzmacnianiem dla ciała, a nie przeciążaniem.

Dołącz do grupy mam, które łączy wspólna zajawka i odkryj nowy wymiar biegania. W projekcie on-line "MAMA WRACA DO BIEGANIA" zaczniesz biegać zdrowo, lekko i efektywnie - bez poświęcania godzin na treningi!

Projekt „Mama wraca do biegania” to jedyny taki program mentoringowy:

Jak działa projekt "Mama wraca do biegania"?

PLAN DZIAŁANIA NA 12 TYGODNI W PROJEKCIE:

WRZESIEŃ - CORE

 • 4.09: Oddech & mobilność klatki i kręgosłupa pod kątem biegania & HIPOPRESJA
 • 11.09: Zapomnij o kolce i sztywnościach, zadbaj o balans w brzuchu
 • 18.09: Mocny core do biegania
 • 25.09: Jak biegać z brzucha, a nie z pleców

PAŹDZIERNIK - BIODRA

 • 2.10: Stabilna stopa i aktywny pośladek
 • 9.10: Bieg zaczyna się od stopy 
 • 16.10: Stabilna miednica i mocny pośladek
 • 23.10: Dlaczego mięśnie dna miednicy to za mało
 • 30.10: Ogień w pośladku i silne biodra

LISTOPAD - DYNAMIKA

 • 6.11: Silne biodra to Twój napęd
 • 13.11: Sprawne barki do biegania
 • 20.11: Spraw, by ramiona Ci pomagały

SPRAWDŹ TEN PROGRES!

Po udziale w projekcie "Mama wraca do biegania" zyskasz:

DLACZEGO WARTO ze mną wrócić do biegania?

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką personalną kobiet w ciąży i po porodzie, specjalizuję się w treningu medycznym i funkcjonalnym mięśni brzucha i dna miednicy oraz w technikach hipopresyjnych.

Zanim zostałam trenerką, trenowałam lekkoatletykę – biegi długodystansowe 5000 m. W 2009 r. kontuzja i operacja wykluczyły mnie z biegania. Przez lata szukałam przyczyny kontuzji z pomocą fizjoterapeutów, jednak dopiero po drugiej cesarce, budując sprawność od „totalnego zera” i odpowiednio przygotowując ciało do biegania – dotarłam do źródła problemu. Wyeliminowałam je i moje bieganie stało się o niebo lżejsze i łatwiejsze, a po bieganiu nic mnie nie boli i nadal mam mnóstwo energii. Pomimo, że specjaliści nie dawali mi szans na zdrowy powrót do biegania!

Dlatego połączyłam moją wiedzę i doświadczenie w treningu medycznym po ciąży z biegową pasją – tak powstał projekt „Mama wraca do biegania”. 

Przekonasz się, że „reset ciała”, który przynosi ciąża i poród, może okazać się niepowtarzalną szansą na zbudowanie lepszej formy niż przed dziećmi! 

Oczywiście wiem dobrze, że z dzieckiem na pokładzie czas się kurczy – sama jestem mamą dwójki Maluchów . I wiem, jak łatwo zapędzić się w codzienności i stracić gdzieś po drodze energię do swoich pasji.

Dlatego w projekcie masz nie tylko krótkie treningi i wygodną platformę – ale również grupę mam, które zmagają się z podobnymi problemami!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Sprawdź opinie uczestniczek:

Jak Hela się weźmie za jakiś projekt, to wiadomo, że będzie z tego sztos! A „Mama wraca do biegania” to coś idealnego dla mnie. 5 lat temu biegałam dużo, kochałam bieganie. Teraz, po dwójce dzieci, tęskniłam bardzo za tym, ale świadomość, że ciało musi być gotowe na to była mocna, zwłaszcza że mam tendencję do urazów i jestem po artroskopii kolana. Hela przygotowała cały plan tak, aby zadbać o wszystko, co „ucierpiało” w ciąży – brzuch, cały core, poślady, klatka piersiowa. A mega wartością tego projektu są live’y i pogadanki o tematach ważnych, ale zapominanych – oddech, hipopresja, dodatkowe rozwiązania na indywidualne problemy. Hela mnóstwo serca wkłada w to co robi, a robi to dodatkowo mega profesjonalnie. Program oczywiście nie zrealizowałam w 100%, jak to z dzieciakami bywa, ale osiągnęłam swój cel i po 3 miesiącach programu przebiegłam zawody na 5 km poniżej 28 min, taki był cel! I najważniejsze – w zdrowiu i z zakwasami tam, gdzie być powinny 😀
Asia
Udział w projekcie „Mama wraca do biegania” był dla mnie super fit przygodą! Od 2019 roku (kiedy dopadła mnie kontuzja kolana) moje powroty do biegania to porażka. Z Helą było inaczej. Czułam się jak jednostka specjalna, która jest wyjątkowo traktowana i kiedy tylko potrzebuje dostaje dawkę motywacji i kompleksowej, spersonalizowanej pomocy. Pierwszy raz ktoś przeanalizował dokładnie moja technikę biegu i wprost powiedział co jest nie tak. A wprowadzenie kilku zmian okazało się strzałem w dziesiątkę! Jeszcze nikt nigdy nie poświecił mi tyle czasu w tematach biegowych.
Patrycja

Odczaruj jesień z projektem "Mama wraca do biegania"

Zapisy kończą się 4.09 – obowiązuje limit miejsc do 15 osób!

BIEGAJ LEKKO I ZDROWO PO CIĄŻY

190 zł MIESIĘCZNIE:
 • 4x plan treningowy pod kątem biegania
 • 4x spotkanie live na grupie
 • rozgrzewka przed biegiem i rozluźnianie po biegu
 • dostęp do kursów na platformie
 • indywidualne wsparcie i konsultacje na grupie
 • analiza techniki biegowej na podstawie nagrań
 • motywacja innych mam z podobną zajawką
 • nauka hipopresji (złoto dla biegających mam)
 • OPCJE PŁATNOŚCI: subskrypcja (jesteś, ile chcesz) lub za całość (dodatkowy miesiąc dostępu w prezencie, zniżka -20 zł)

Najczęstsze pytania

Jeśli jesteś po zakończonej terapii u fizjoterapeutki lub jesteś w trakcie terapii i Twoja fizjoterapeutka nie widzi przeciwwskazań do stopniowego wracania do biegania – wtedy jak najbardziej!

Jeśli nie ćwiczyłaś od czasu porodu, to zapraszam Cię najpierw do PROGRAMU 30 DNI – SPRAWNE CIAŁO PO CIĄŻY.  Podczas projektu nie będziemy zajmować się kwestiami „na start” po ciąży, dlatego dobrze, byś wcześniej przećwiczyła podstawy z PROGRAMU 30 DNI – dzięki temu więcej skorzystasz! 

Same treningi uprawniające (z planem) trwają 20-30 min i w każdym tygodniu są 3 takie treningi podstawowe oraz 3 dodatkowe na wypadek nadwyżki czasu. W dzień, kiedy idziesz biegać, nie robisz treningu, ale krótkie zestawy ćwiczeń przed i po bieganiu. Do tego potrzebujesz 30 min tygodniowo, żeby wysłuchać spotkania LIVE. Wszystko jest skondensowane jak najbardziej tylko to możliwe!

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.