fbpx

Uwaga! Specjalna oferta dla kobiet zdecydowanych na SPRAWNY BRZUCH wygasa za:

Days     Hours     Minutes     Seconds    

Nie czujesz swojego brzucha po ciąży? To normalne!

Większość kobiet zaczyna od typowych treningów na brzuch, by „zrzucić brzuch” po ciąży.

Jednak brzuch ani drgnie, pomimo wysiłków. A wręcz bywa, że od takich treningów… wystaje jeszcze bardziej! Dodatkowo zaczyna pojawiać się ból kręgosłupa, który utrudnia funkcjonowanie. Motywacja spada, niezadowolenie rośnie, a wolnego czasu ubywa.

Boli mnie to bardzo, gdy trafiają do mnie kolejne zrezygnowane kobiety, mówiące „już chyba nic ze mnie nie będzie.”

A może być zupełnie inaczej.

Zamiast męczących treningów ćwiczysz zgodnie ze sprawdzonym, skutecznym, a jednocześnie PROSTYM PLANEM, w którym trening zajmie Ci od 5 do 20 minut i na spokojnie możesz go wpleść w swoją codzienność.

Zamiast nudnych treningów cieszysz się odżywczym, różnorodnym ruchem i z radością rozkładasz matę - szczególnie, że już po kilku ruchach czujesz przypływ energii i mocy w swoim brzuchu.

Zamiast nieskutecznych działań, które prowadzą tylko do frustracji, idziesz krok po kroku z moim autorskim systemem w PROSTYM PLANIE i z lekkością odkrywasz nowe siły w sobie i swoim MOCNYM BRZUCHU.

Wystarczy Ci 20 minut 2x w tygodniu, by odmienić swój brzuch.

Zamień męczące i żmudne treningi mięśni brzucha na PROSTY PLAN, z którym odzyskanie mocy Twojego centrum będzie przyjemnością!

PROSTY PLAN jest genialny nie tylko ze względu na rozplanowanie odpowiednich treningów. Kluczowe jest w nim połączenie treningu funkcjonalnego mięśni brzucha, pracy z mobilnością i oddechem z innowacyjną metodą Low Pressure Fitness.

Treningi personalne Sopot
Days     Hours     Minutes     Seconds    
Źródło mocy tkwi w twoim brzuchu - dołącz do kobiet, które już to odkryły:

A jednocześnie wiem, że takie efekty są możliwe tylko wtedy gdy masz PLAN i NAWYK. Plan, który prowadzi Cię małymi kroczkami do przodu i nawyk, który Cię nie obciąża, a wspiera w działaniu.

I nie mówię tego, bo tak mi się wydaje. Poza wiedzą i doświadczeniem, wśród „onlajnowych” trenerek wyróżnia mnie ciągły kontakt z Klientkami na żywo.

Na co dzień prowadzę treningi indywidualne w moim kameralnym studiu w Sopocie. Trafiają do mnie kobiety, które często próbowały już „wszystkiego” na brzuch – bezskutecznie. Kobiety po operacjach lub stojące przed decyzją o operacji, z rozejściem mięśni brzucha, nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów rodnych. A jednocześnie pragnące żyć aktywnie, sprawnie – w pełni życia. Widzę, z jakimi problemami się mierzą, co jest dla nich trudne, gdzie pojawiają się treningowe błędy, które trzeba skorygować.

Ciągła praca i doświadczanie na żywo pozwoliło mi stworzyć PROSTY PLAN. 

Jego podstawą jest działanie metodą małych kroczków i wyrabianie nawyków. Opierając się na treningu funkcjonalnym oraz innowacyjnej metodzie Low Pressure Fitness ćwiczysz krócej, bezpieczniej i skuteczniej. Idziesz ze spokojem tydzień po tygodniu, dokładnie wiesz, co masz robić. Wyrabiasz nawyk ruchu w zgodzie ze swoim trybem życia. I DZIAŁASZ! Dlatego wiem, że to genialny program – nawet jeśli do tej pory nie wychodziło Ci systematyczne ćwiczenie, a dobre nawyki rozmywały się po miesiącu.

Jak działa program?

Każdy tydzień działania zawiera 2 krótkie treningi (5-20 minut), które krok po kroku usprawniają Twój brzuch od podstaw (oddech, mobilność, postawa ciała, wzmacnianie).

Tydzień po tygodniu wprowadzasz kolejne elementy Low Pressure Fitness, które cudownie zaopiekują się Twoimi mięśniami głębokimi.

Każdy trening to również dawka nauki świadomości ciała, zrozumienia procesów, skupienie na prawidłowym wykonaniu - trenując mądrze, widzisz efekty szybciej.

Dostęp jest abonamentowy, więc jesteś tak długo, jak potrzebujesz. Kolejne tygodnie odblokowują się stopniowo, byś mogła skupić się na TU I TERAZ.

Spraw, aby Twój brzuch był źródłem mocy i pewności siebie! Specjalna cena dla zdecydowanych kobiet kończy się za:

Days     Hours     Minutes     Seconds    

Korzystając z promocji dla zdecydowanych gwarantujesz sobie stałą najniższą cenę również na kolejne miesiące!

Prosty plan dla sprawnego brzucha
PLN79
PLN 49 subskrypcja miesięczna
  • - 4 tygodnie krótkich treningów, które ułożone są w skuteczny i prosty plan działania usprawniający brzuch krok po kroku
  • - każdy tydzień to dwa treningi - jeden 15-25 min, drugi 5-10 min, które całościowo wspierają Twój brzuch (od oddechu i postawy ciała do wzmacniania i hipopresji)
  • - ćwiczysz na wygodnej platformie on-line gdzie chcesz i kiedy chcesz, korzystasz z planów na kolejne miesiące tak długo, jak potrzebujesz
  • - system poparty badaniami naukowymi, zgodnie z wytycznymi metody Low Pressure Fitness, według International Hypopressive and Physical Therapy Institute
  • - potrzebujesz: piłeczkę do rolowania lub tenisa, długą gumę lub rajstopy, gumy miniband (kolejne miesiące), piłkę do pilatesu lub poduszkę
  • - możesz dołączyć od 6 tyg. po psn i 12 tyg. po cc, również z nietrzymaniem moczu, obniżeniem narządów, rozejściem mięśni brzucha
  • DASZ RADĘ NAWET, JEŚLI MASZ MAŁO CZASU!

Jeśli nie lubisz automatycznych płatności z karty co miesiąc, poniżej link do płatności jednorazowej:

PŁATNOŚĆ Z GÓRY NA 3 MIESIĄCE: 149 zł

Dlaczego warto mi zaufać?

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką kobiet w ciąży i po porodzie, ekspertką od kobiecych brzuchów. Każdego dnia pomagam kobietom odzyskać głęboką moc w ciele i naładować baterie pozytywną energią. 

Jestem instruktorką metody treningowej Low Pressure Fitness (level 1 & 2), dzięki której odkryjesz potencjał swojego centrum. Prowadzę kameralne studio treningowe w Sopocie. gdzie pomagam kobietom odzyskać władzę w brzuchu – po porodach, operacjach, z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu. Regularnie prowadzę warsztaty z metody Low Pressure Fitness, by propagować ten system również w Polsce.

Dzięki moim treningom zbudujesz sprawne ciało, dające radość, lekkość i swobodę życia. Odzyskasz swoje wewnętrzne źródło mocy i nową siłę w sobie!

Wierzę w to, że każda mama może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie. By robić, to co kocha i żyć w pełni.

Prywatnie jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. Doświadczyłam na sobie dochodzenia do siebie po nagłym cesarskim cięciu i rozejścia mięśni brzucha.

Poznanie technik hipopresyjnych (na których opiera się metoda Low Pressure Fitness) było dla mnie ważnym momentem przełomowym we „wracaniu do formy” – a potem również dla moich Klientek. Teraz chcę podzielić się tym odkryciem z Tobą – abyś także mogła różnicę w swoim ciele, odzyskać wolność i móc z radością robić wszystko to, co kocha!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Najczęstsze pytania

Tak! Tym bardziej zapraszam Cię na kurs, bo mądry trening może być świetnym wsparciem Twojej terapii. W kursie wykorzystujemy metodę LPF, która poprzez ruch przepon i powięzi porusza głębokie obszary w ciele. Obniżenie ciśnienia w jamie brzucha dosłownie unosi narządy ku górze i momentalnie odciąża dno  miednicy.

Nie, praca z brzuchem, jaką wykonujemy w tym kursie i metoda Low Pressure Fitness z manewrem hipopresyjnym nie jest odpowiednia dla kobiet w ciąży, a także mniej niż 6 tygodni po psn i mniej niż 12 tygodni po cc.

Tak! Nawet jeśli nigdy nic nie ćwiczyłaś – to jest idealna opcja, by zacząć. Prosty plan jest właśnie tak stworzony, by pomóc Ci na samym początku Twojej przygody z ćwiczeniami. Także jeśli dopiero zaczynasz lub poprzednie próby ćwiczeń kończyły się po tygodniu – to jest kurs dla Ciebie!

Dodatkowo, metoda Low Pressure Fitness to głęboka i spokojna metoda treningowa. Ma wiele podobnego do jogi! To dla Ciebie świetny wstęp, żeby na spokojnie zacząć pracować nad lepszą sprawnością i sylwetką.

 

To zależy, jak długo będziesz z niego korzystać. Idziemy tutaj krok po kroku z ćwiczeniami – w pierwszym miesiącu wystarczy Ci tylko piłeczka do masażu (lub do tenisa lub dla psa), długa guma lub rajstopy elastyczne, poduszka lub spompowana piłeczka. W kolejnych miesiącach będziesz potrzebowała gum miniband i niedużej piłki (do pilatesu lub dla dziecka).

Przy płatności subskrypcyjnej płatności pobierane są automatycznie z karty, i dostęp przedłuża się sam – dzięki temu masz ciągłość pracy z kolejnymi tygodniami, które odblokowują się w określonym czasie. Możesz wybrać płatność jednorazową – dostęp 3 miesięczny. Pamiętaj jednak, że gdybyś chciała wykupić dostęp na ponowne 3 miesiące, to zaczniesz znów od pierwszego tygodnia.

Tak, w każdej chwili na swoim panelu możesz anulować subskrypcję. Natomiast jeśli potem złożysz nowe zamówienie – to Twój kurs ruszy od początku od pierwszego tygodnia. 

Platforma treningowa to moje najpełniejsze miejsce dla aktywnych kobiet, które kochają ruch i nie wyobrażają sobie zrezygnować z tej miłości w ciąży czy po porodzie. Znajdziesz tam wszystkie treningi, jakie do tej pory stworzyłam (ponad 200 i wciąż przybywają nowe!) i webinary dla kobiet w ciąży i dla mam. Pogrupowane są w wygodne moduły, tak byś z łatwością mogła korzystać z tego bogactwa i dopasowywać treningi do swoich potrzeb. Po dołączeniu otrzymujesz dostęp do całej platformy – korzystasz ze wszystkiego tak długo, jak chcesz (dostęp jest abonamentowy).

Natomiast na początku drogi nie potrzebujesz tego całego bogactwa treningowego – a wręcz jeśli nie byłaś zbyt aktywna do tej pory, to ta ilość może sprawić, że poczujesz się zagubiona. Na samym początku potrzebujesz właśnie planu „minimum”, który wprowadzi Cię krok po kroku do świata odżywczego ruchu – i ten plan to właśnie PROSTY PLAN. Skupiamy się w nim na zbudowaniu silnego i sprawnego brzucha, bo brzuch to Twoje CENTRUM, Twoje źródło mocy. Bez niego nie ma mowy o sprawnym i zdrowym ciele, więc to podstawa to zbudowania na START.

<\/p>

Platforma treningowa<\/a> to moje najpe\u0142niejsze miejsce dla aktywnych kobiet, kt\u00f3re kochaj\u0105 ruch i nie wyobra\u017caj\u0105 sobie zrezygnowa\u0107 z tej mi\u0142o\u015bci w ci\u0105\u017cy czy po porodzie. Znajdziesz tam wszystkie treningi, jakie do tej pory stworzy\u0142am (ponad 200 i wci\u0105\u017c przybywaj\u0105 nowe!) i webinary dla kobiet w ci\u0105\u017cy i dla mam. Pogrupowane s\u0105 w wygodne modu\u0142y, tak by\u015b z \u0142atwo\u015bci\u0105 mog\u0142a korzysta\u0107 z tego bogactwa i dopasowywa\u0107 treningi do swoich potrzeb. Po do\u0142\u0105czeniu otrzymujesz dost\u0119p do ca\u0142ej platformy – korzystasz ze wszystkiego tak d\u0142ugo, jak chcesz (dost\u0119p jest abonamentowy).<\/p>

<\/p>

Natomiast na pocz\u0105tku drogi nie potrzebujesz tego ca\u0142ego bogactwa treningowego – a wr\u0119cz je\u015bli nie by\u0142a\u015b zbyt aktywna do tej pory, to ta ilo\u015b\u0107 mo\u017ce sprawi\u0107, \u017ce poczujesz si\u0119 zagubiona. Na samym pocz\u0105tku potrzebujesz w\u0142a\u015bnie planu „minimum”, kt\u00f3ry wprowadzi Ci\u0119 krok po kroku do \u015bwiata od\u017cywczego ruchu – i ten plan to w\u0142a\u015bnie PROSTY PLAN. Skupiamy si\u0119 w nim na zbudowaniu silnego i sprawnego brzucha, bo brzuch to Twoje CENTRUM, Twoje \u017ar\u00f3d\u0142o mocy. Bez niego nie ma mowy o sprawnym i zdrowym ciele, wi\u0119c to podstawa to zbudowania na START.<\/p>

<\/p>"}}]}

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.