fbpx

Masz już dość garbienia się i uciążliwego bólu kręgosłupa po noszeniu dziecka?

Jeśli chcesz czuć się lepiej w swoim ciele, ale wciąż odkładasz ćwiczenia, bo masz za mało czasu, to zapraszam Cię na kurs online dla mam – Proste plecy bez bólu!

Dzięki niemu odzyskasz życiową energię oraz moc do działania!

Masz już dość garbienia się i uciążliwego bólu kręgosłupa po noszeniu dziecka?

Jeśli chcesz czuć się lepiej w swoim ciele, ale wciąż odkładasz ćwiczenia, bo masz za mało czasu, to zapraszam Cię na kurs online dla mam Proste plecy bez bólu

Dzięki niemu odzyskasz życiową energię oraz moc do działania!

Macierzyństwo nie musi oznaczać męczenia się! Wyobraź sobie, że…

Proste plecy bez bólu dają moc na wyzwania z Maluchem – masz siłę na ogarnianie codziennego rozgardiaszu!

5 minut prostych ćwiczeń i od razu czujesz moc – nawet kiedy znów trzeba posprzątać bałagan!

Krótka chwila oddechu i zapominasz o bolących plecach – nawet po męczącym dniu masz jeszcze energię na wieczór!

Wiem, że na razie w to nie wierzysz…

I wcale się nie dziwię – noszenie dziecka na rękach, czasem dłuuugie godziny, karmienie w niewygodnych pozycjach, zmęczenie – to wszystko sprawia, że czujemy się po prostu do kitu…

Też jestem mamą i dobrze pamiętam, jak po całym dniu z ząbkującym Jankiem czułam się jakby mnie walec przejechał.

Jedyne na co miałam ochotę to wreszcie się położyć.

Ale czułam, że tym nie pomogę swoim plecom, że kolejnego dnia będzie tak samo…

Bo taka jest prawda – jeśli nic nie zrobisz, to nic się nie zmieni.

I tak można długo narzekać na ból i czekać, aż przejdzie. Problem jednak w tym, że samo nic nie przejdzie, a z czasem jest coraz gorzej – aż w końcu robi się za późno…

I dlatego właśnie stworzyłam kurs online dla Mam „Proste plecy bez bólu”!

Ale spokojnie, wiem że masz mało czasu – dlatego w kursie znajdziesz najskuteczniejsze treningi dopasowane do potrzeb mam, skondensowane do 10-20 minut!

Odetchniesz z ulgą od uciążliwego bólu kręgosłupa

Proste plecy bez bólu będą wspierać Cię w obowiązkach

Odzyskasz życiową energię i moc do działania!

Sama też jestem mamą i wiem, jak ciężko znaleźć czas i przestrzeń na zadbanie o siebie... Ale z kursem dasz radę i wreszcie odzsyskasz życiową energię!

Proste i zdrowe plecy to nie tylko lepsza sylwetka i życie bez bólu, ale więcej sił do dźwigania słodkiego ciężaru!

Proste i zdrowe plecy bez długich treningów? Z dobrze dopasowanym planem ćwiczeń to możliwe!

}

Dokładnie rozpisany plan na 4-tygodnie to oszczędność Twojego czasu i dodatkowa motywacja!

z

Szczegółowe omówienie techniki i zróżnicowane treningi - dzięki temu efekty zobaczysz już po tygodniu ćwiczeń!

System poprawy codziennych nawyków uwolni Cię od bólu na stałe - będziesz miała więcej energii wieczorami!

4 miesiące dostępu do kursu - dasz radę go przejść do końca, nawet jeśli coś Ci wyskoczy w trakcie!

Twoja inwestycja w zdrowy kręgosłup i lepszą jakość życia bez długich treningów to:

Zobacz fragment treningu z kursu!

z

Dokładnie omówiona technika - wiesz, jak ćwiczyć, by mieć lepsze efekty

Zróżnicowane ćwiczenia - możesz dopasować treningi do swoich sił

w

Zawsze możesz napisać do mnie z pytaniem bezpośrednio z platformy

Nie odkładaj wciąż na później – bo tak można w kółko!

Dołącz do moich Kursantek teraz i wreszcie zacznij cieszyć się sprawnym ciałem!

Cieszę się, że mogłam skupić się na technice, a myślę, że wracanie do formy po ciąży jest do tego świetnym czasem. Niby zawsze jest dobry czas na poprawę techniki, ale kiedy jak nie teraz, gdy na wszystko szczególnie brakuje czasu. Człowiek wieczorem pada ze zmęczenia, ale świadomość, że trening trwa jedynie 20 min jest bardzo budująca i trudno odmówić:) Po treningu jest natomiast satysfakcja z jego wykonania, a ciało dziękuje nam podwójnie za tę odrobinę motywacji.

Ania

Bardzo podoba mi się Twój program, jak opowiadasz, co mamy zrobić z ciałem. Tutaj też mi się podoba, że za każdym razem zwracasz uwagę na prawidłową postawę, aktywację brzucha - super to jest!

Maria

Dzięki progamowi bezpiecznie wróciłam do sprawności. Systematyczna praca z programem naprawdę Wam się opłaci, do tego program ułożony jest sprytnie pod kątem czasu – nawet jako świeżo upieczona mama znajdziesz czas na jego wykonanie, Hela sama jest zabieganą mamą i pewnie dlatego tak dobrze wie, jak ciężko bywa znaleźć chwilę dla siebie. Bardzo polecam!

Agnieszka

Super, że każdy trening jest przewidziany na te 20 minut, akurat do ogarnięcia jak się ma małe dziecko (zwłaszcza to, które zaczyna ząbkować;)). Całość naprawdę fajna, początkowo myślałam, że takie nic, ale na następny dzień czuć nogi i pośladki!

(...) Jeszcze chciałam Ci podziękować za to, że tak dokładnie i niezmordowanie tłumaczysz technikę każdego ćwiczenia. Nigdy nie byłam tak świadoma swojego ciała i nie pracowałam tak aktywnie przy każdym ćwiczeniu, każdym ruchu.  

Magda

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Co jeśli nie wyrobię się z kursem w ciągu tych 4-ech miesięcy?

Ograniczony czas na przejście kursu ma za zadanie być dla Ciebie motywacją - sama wiem po sobie, co dzieje się z kursami, na zrobienie których mamy nieograniczony czas...

Odchodzą w zapomnienie!

A mi zależy na tym, żebyś faktycznie skorzystała z kursu! Wszystko jest tak zaplanowane, by Ci to maksymalnie ułatwić - m.in. krótkie treningi nagrane na wideo, planer, zestaw ekspresowy, szybka komunikacja ze mną. Ale poza tym, że jako trener chcę Cię zmotywować, to jako mama - wiem, jak to jest z dzieckiem - że czasem można mieć najlepsze chęci, ale... nie wyjdzie.

Więc w razie, gdyby nie udało Ci się wyrobić w ciągu 4-ech miesięcy, to będziesz mogła wykupić kolejne 4 płacąc tylko 25% ceny!

Czy kurs "Proste plecy bez bólu" będzie dla mnie dobry, jeśli jeszcze nie ćwiczyłam od porodu?

Jeśli będą to Twoje pierwsze ćwiczenia od porodu (poza spacerami), to zacznij od początku - polecam Ci "Program 30 dni - sprawne ciało po ciąży". Ważne jest, by po porodzie zacząć od wzmocnienia mięśni głębokich - ból kręgosłupa to często objaw ich niewydolności.

Czy mogę dołączyć do kursu "Proste plecy bez bólu", jeśli mam rozejście mięśni brzucha?

Tak, jeśli wdrożyłaś już odpowiednią terapię pod okiem fizjoterapeuty i nauczyłaś się kontrolować mięśnie brzucha w prostych ćwiczeniach.

Same treningi na kursie są bezpieczne (nie ma np. brzuszków), natomiast nie są to ćwiczenia rehabilitacyjne na rozejście.

Jeśli jednak dopiero zaczynasz ćwiczenia lub jesteś jeszcze przed wizytą u fizjoterapeuty, czujesz się niepewnie z mięśniami brzucha, to na początek polecam Ci spokojne wzmacnianie od podstaw  w "Programie 30 dni - sprawne ciało po ciąży".

Jak wyglądają treningi w kursie "Proste plecy bez bólu"?

Treningi są nagrane w formie wideo - ćwiczymy wspólnie, a podczas ćwiczeń tłumaczę dokładnie całą technikę oraz wykonanie.

Nie musisz liczyć powtórzeń, możesz skupić się na prawidłowym ćwiczeniu 🙂

Czas treningów jest różny - od 5 do 20 minut, tak abyś mogła dopasować je do swoich potrzeb.

Czy potrzebuję jakiś sprzęt do ćwiczeń?

Do kursu "Proste plecy bez bólu" potrzebujesz tylko małą piłeczkę (np. do tenisa lub dla psa), która posłuży do masowania mięśni i kawałek podłogi!

Ile potrzebuję czasu na treningi?

Na kursie "Proste plecy bez bólu" pojedyncze sesje treningowe zajmują nam od 8 do 20 minut. Zawsze jest możliwość zrobienia treningu dodatkowego, jeśli masz więcej czasu, lub wybrania ćwiczenia ekspresowego, jeśli masz mniej czasu 🙂

Czy kurs nadaje się tylko dla mam, czy nie będąc mamą też można skorzystać?

Oczywiście, że można, natomiast kurs "Proste plecy bez bólu" powstał z myślą o mamach i często odnoszę się tam do macierzyństwa i życia z dzieckiem, a same treningi zaprojektowane są pod kątem macierzyńskich wyzwań.

Jednak oczywiście ćwiczenia pomogą również kobietom, które nie są mamami, ale dużo siedzą przed komputerem, garbią się i brakuje im zdrowego ruchu, który pomógłby zmęczonym plecom - a również nie mają czasu na dłuższe treningi.

Hej, jestem Hela Ignatowska!

Pomogę Ci cieszyć się sprawnym ciałem dzięki sile świadomego ruchu – bez wychodzenia z domu i poświęcania długich godzin na treningi!

Jestem trenerem personalnym kobiet w ciąży i po porodzie, instruktorem Fitness i certyfikowanym ekspertem oceny funkcjonalnej FMS.

Ale jestem również mamą i każdy trening przerabiam na sobie – a gwarantuję Ci, że tylko na zdjęciu wygląda tak anielsko 🙂

Dlatego też dobrze wiem, że ćwiczenia z dzieckiem nie są łatwe, ale… ta pozytywna energia po zrobionym treningu jest po prostu bezcenna!