fbpx

Cieszę się, że tutaj jesteś! Chciałabym pomóc Ci w ćwiczeniach w szczególnie trudnym czasie da naszego ciała, czyli podczas ciąży i po porodzie – dlatego przygotowałam dla Ciebie specjalne prezenty!

Zapisz się na bezpłatną serię 5-minutowych podcastów dla Mam – przez 5 dni będziesz otrzymywać ode mnie szybkie metody i najlepsze porady dla sprawniejszego i zdrowszego ciała! Popraw funkcję i wygląd brzucha, popraw sylwetkę, pozbądź się okrągłych pleców i odpal pośladki – bu czuć się lepiej w swoim ciele!

Zamień swoje 5 minut w lepsze ciało!

Program ćwiczeń po ciąży

Niedawno urodziłaś? Pobierz bezpłatnie pierwszy rozdział mojego wideo-e-booka z ćwiczeniami po ciąży i zacznij odbydowywać swoją formę bezpiecznie i świadomie! Nie martw się, jeśli Twój Maluszek nie daje Ci zbyt wiele czasu – ćwiczenia są tak rozplanowane, by zajmowały minimum, ale wspierały Cię do maksimum 🙂

Pobierz pierwszy rozdział i dowiedz się, jak cieszyć się zdrowym ciałem po ciąży!

Program ćwiczeń po ciąży

Obejrzyj bezpłatnie lekcję z kursu dla kobiet w ciąży SPRAWNE MIĘŚNIE DNA MIEDNICY I ZDROWY KRĘGOSŁUP i dowiedz się, jak dbać o mięśnie dna miednicy w ciąży. Poświęcając tym niepozornym mięśniom swoją uwagę, możesz zmniejszyć ryzyko m.in. wysiłkowego nietrzymania moczu czy obniżenia narządów!

Bądź świadomą przyszłą Mamą i ruszaj się zdrowo!