fbpx

Wystarczy 15 minut dziennie, żeby odzyskać sprawne ciało po ciąży

Poświęć chwilę na odpowiednio dobrane ćwiczenia i znów poczuj się świetnie w swoim ciele!

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego ćwiczenia na pośladki nie działają, to znak, że powinnaś poprawić postawę ciała!

Wiem, że po porodzie brakuje Ci czasu i siły

Z maluchem ciężko cokolwiek zaplanować. Ba! Czasami ciężko jest nawet wziąć prysznic czy wypić ciepłą kawę, a co dopiero zdecydować się na trening.

Rozumiem to, naprawdę.

Po wieczornych kolkach rozłożenie maty do ćwiczeń było ostatnim, na co miałam ochotę. Brakowało mi energii i motywacji – pomimo, że wiedziałam, jak ważny jest ruch! W efekcie, coraz bardziej bolały mnie plecy a po płaskim dotąd brzuchu nie było śladu. Zaczęłam godzić się z myślą, że tak już zostanie.

A jednak wróciłam do formy. I to bez wyrzeczeń i zmuszania się do długich treningów.!

15 minut dziennie i lepsze samopoczucie już po tygodniu – warto spróbować, prawda?

Zapomnij o wyrzeczeniach, walce ze sobą, frustracji, że "znów nie wychodzi" i napinaniu się, żeby zrobić dłuższy trening.

Postaw na świadomy ruch, dopasowany do Twojego trybu życia, a codzienność z dzieckiem stanie się o wiele łatwiejsza.

Wiem, że z małym dzieckiem nie da się zaplanować ćwiczeń, ale mój system ćwiczeń dopasuje się do Ciebie!

Z "Programem 30 dni - sprawne ciało po ciąży" odzyskasz sprawność przyjemnie i małym nakładem czasu!

Wyrusz w 30-dniową podróż w kierunku dobrego samopoczucia i lepszej kondycji. Będę przewodniczką, która za rękę poprowadzi Cię przez cały proces i pokaże, jak ćwiczyć poprawnie i realizować cele.

Sprawne ciało po ciąży bez długich treningów? To możliwe!

Jak działa program?

Nie czekaj! Poczuj się świetnie w swoim ciele już teraz

Popraw jakość swojego życia. W ciągu zaledwie 30 dni:

Zajrzyj do programu:

Sprawdź opinie moich Kursantek i ciesz się sprawnym ciałem w 30 dni!

Dlaczego warto mi zaufać?

Trener personalny Gdynia

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerem medycznym kobiet w ciąży i po porodzie.

Przede wszystkim jednak, jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. I wiem dobrze, jak dużą przeszkodą w zadbaniu o siebie jest zmęczenie, brak czasu i przestrzeni dla siebie. Wiem też, jak szybko potrafi ulecieć zapał do treningów, kiedy na głowie jest coraz więcej spraw do ogarnięcia.

Ale wiem też, o ile lepiej czujemy się w swoim życiu mając sprawne i zdrowe ciało!

Na bazie tych macierzyńskich doświadczeń połączonych z trenerską wiedzą stworzyłam „Program 30 dni – sprawne ciało po ciąży”, który pomaga świeżo upieczonym mamom znów poczuć się świetnie w swoim ciele bez długich treningów!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Sprawne ciało za 30 dni? Dołącz teraz!

Wystarczy 15 minut dziennie, żeby życie z dzieckiem i codzienność stały się łatwiejsze.

Wideobook + kurs on-line

245PLN 215PLN
 • WIDEOBOOK DO POBRANIA NA ZAWSZE
 • DOSTĘP DO PLATFORMY NA 3 MIESIĄCE
 • plan usprawniania od podstaw
 • bezpieczny na czas połogu
 • krótkie ćwiczenia bez sprzętu
 • system 5-ciu świadomych kroków do sprawności
 • rozpiska ćwiczeń na każdy etap
 • teoria i motywacja do słuchania
 • ćwiczenia z omówieniem na wideo
 • dodatkowe wsparcie i motywacja na e-mail
 • BONUSY W CENIE: wideo-poradnik "Ruszaj się lepiej na co dzień" i praktyczny planer powrotu do formy

Zamów teraz i otrzymaj wideo-poradnik "Ruszaj się lepiej na co dzień"!

Przestaniesz przeciążać ciało w codziennych czynnościach z dzieckiem

Nauczysz się wzmacniać ciało przy okazji każdego, "zwykłego" dnia, nawet gdy nie starczy Ci sił na trening

Będziesz utrwalać dobre efekty ćwiczeń z programem, by były jeszcze lepsze!

Najczęstsze pytania

Jeśli będą to Twoje pierwsze ćwiczenia od porodu (nie wliczam spacerów, spokojnej aktywności z dzieckiem), to TAK!

Czas, który minął od porodu pomaga generalnie naszemu ciału się zregenerować, ale nie wpływa na jego wzmocnienie, a wręcz w drugą stronę – im cięższe robi się Twoje dziecko, tym więcej przeciążeń i wyzwań, a więc tym bardziej ciało dostaje w kość. Dlatego też wzmacnianie zawsze zaczynamy od podstaw – i te podstawy znajdziesz właśnie w Programie!

Tak, ćwiczenia są uniwersalne, natomiast po cc możesz potrzebować nieco więcej czasu na każdy etap przedstawiany w Programie. Jest to sprawa indywidualna, dlatego pamiętaj, że zawsze możesz się ze mną skonsultować (przez e-mail lub Messenger).

 

Na samym początku Programu badamy właśnie mięśnie brzucha – nie tylko rozejście, ale również ich funkcję (co wbrew pozorom jest ważniejsze niż sam odstęp pomiędzy częściami mięśnia prostego brzucha). A więc jeśli zdiagnozowałaś u siebie sama rozejście, to będziesz miała okazję jeszcze to zweryfikować. Jeśli Twoje obawy się potwierdzą, z całego serca polecam Ci wybrać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, który najlepiej oceni, jaka jest sytuacja.

Niezależnie od tego, czy uda Ci się wybrać do fizjoterapeuty, czy nie, możesz na spokojnie ćwiczyć z Programem. Natomiast musisz cały czas bacznie obserwować swoje mięśnie brzucha i jeśli cokolwiek jest dla Ciebie trudne lub „niewyczuwalne”, to od razu się do mnie zgłaszaj!

Treningi w Programie podzielone są na poszczególne ćwiczenia – każde jest osobno opisane i nagrane z pełnnym wytłumaczeniem na wideo. Forma tego Programu jest nieco inna niż „typowe” treningi online, ze względu na to, że czas po porodzie wymaga od nas specyficznego podejścia. Podział na poszczególne ćwiczenia ma też za zadanie pomóc Ci, jeśli masz dosłownie kilka minut wolnej chwili – możesz robić ćwiczenia osobno. 

Program jest w formacie pdf, ponieważ dostajesz go do pobrania (na zawsze), a więc możesz do niego wracać niezliczoną ilość razy oraz przerabiać go w swoim tempie.

Ilość powtórzeń dopasowujesz do swoich możliwości (wg moich wytycznych), tak samo tempo ćwiczeń – ważne byś koordynowała to z oddechem, a więc nie wchodzi w grę tutaj forma wideo, która z założenia narzuca Ci ilość powtórzeń oraz tempo.

Ale żeby było Ci łatwiej, do każdego ćwiczenia nagrany jest filmik instruktażowy, a dodatkowo najważniejsze kwestie do zwrócenia uwagi podczas ćwiczeń nagrałam na audio. Dzięki temu możesz w głowie sobie wcześniej ułożyć poszczególne ćwiczenia, rozbić je np. na cały dzień, jeśli jest taka potrzeba czasowa.

Program zaprojektowany jest tak, abyś dała radę 🙂 Jednak minimum czasu (czyli 15 minut) musisz znaleźć i nic tu się nie da wyczarować. Nie łudźmy się – żeby mieć efekty z ćwiczeń, to jest na prawdę totalne minimum i po prostu krócej się nie da…

Ale pamiętaj, że Program dostajesz na zawsze,  więc nie ma takiej możlwości, że nie dasz rady go przejść! Nawet jeśli akurat przyjdzie skok rozwojowy i będziesz musiała przerwać, to na spokojnie potem do niego wrócisz 🙂

Jak to powiedziała moja Kursantka: „Program jest sprytnie zaplanowany pod względem czasu”. Dokładnie tak jest! A to dlatego, że ja sama jestem mamą i wiem, jak wygląda życie z małym dzieckiem!

Zasługujesz na 15 minut dziennie, które poprawi jakość Twojego życia!

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.