fbpx

Chcesz wrócić do treningów po ciąży, ale nie wiesz jak to zrobić z głową?

Borykasz się z rozejściem mięśni brzucha lub osłabieniem mięśni dna miednicy, ale nie masz możliwości spotkać się ze specjalistą na żywo?

Ciesz się sprawnym ciałem bez wychodzenia z domu dzięki treningom medycznym on-line!

To Twoja szansa, gdy nie masz możliwości spotkać się na żywo, a obawiasz się ćwiczyć samodzielnie.

Oszczędzasz czas i pieniądze na dojazdy, możesz ćwiczyć już od 6:00 rano - z dzieckiem obok. 

Codzienność nie wybije Cię z rytmu - możesz ćwiczyć niezależnie od przedszkolnych glutów.

Treningi on-line to odpowiedź na potrzeby kobiet, które chcą cieszyć się sprawnym ciałem bez wychodzenia z domu.

Przez 30 lub 60 minut treningu 1:1 skupiam się tylko na Tobie – ćwiczenia i techniki dobieram indywidualnie jak w klasycznym treningu personalnym. Dzięki temu czujesz efekty już po pierwszym treningu!

Trener personalny Gdynia

Jestem nie tylko trenerką, ale też mamą – rozumiem z czym się mierzysz każdego dnia!

Ciesz się sprawnym ciałem bez wychodzenia z domu!

Dzięki treningom on-line zyskasz:

Jak działają treningi on-line krok po kroku:

W notatkach do zamówienia podaj mi wybrany termin i swój nr na Whatsup lub link na Facebook/ Instagram.

W ciągu 24h skontaktuję się z Tobą, by potwierdzić Twój termin i sposób kontaktu.

Po treningu on-line dostajesz ode mnie plan z ćwiczeniami i indywidualnymi wskazówkami.

Tylko tyle! Nie potrzebujesz żadnego sprzętu, maty czy butów. Możesz ćwiczyć boso na dywanie, z Maluchem obok!

Zobacz opinie moich klientek indywidualnych:

Hela jest bez wątpienia najlepszą trenerką, jaką miałam przyjemność spotkać. 💪🏻 Całym sercem polecam ją zarówno jako instruktora zajęć grupowych oraz jako trenera personalnego. Niezwykle trudno znaleźć kogoś, kto jest kompetentny, a do tego naprawdę lubi to, co robi i przejawia realne zainteresowanie klientem. Helena jest bardzo uważna. Ma świetny kontakt z ludźmi w każdym wieku. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie uwzględniając jej ograniczenia i możliwości. Jest naturalna. Nie robi z siebie gwiazdy. Buduje świetną, przyjazną atmosferę. Ma poczucie humoru i dystans zarówno do siebie jak i do świata. Jej uśmiech i pozytywne nastawienie udziela się innym (...) Potrafi realnie zmotywować. Z Helą naprawdę chce się chcieć.
Asia
Trenowałam z Helą po porodzie, żeby wrócić do formy. Hela jest profesjonalna, wymagająca, dokładna i zaraża pozytywną energią. Po każdym treningu wracałam fizycznie zmęczona, ale z "naładowanymi bateriami" :)! Bardzo polecam, treningi z Helą dla wszystkich, którzy chcą zbudować formę i jednocześnie dobrze się bawić!
Agnieszka
Zaczynając współpracę z Helą, byłam mocno nastawiona na efekt. Nieświadomie. Różne formy sportu są ze mną chyba od zawsze, dlatego i tym razem miało być szybko, łatwo i najlepiej od razu perfekcyjnie - nie jest ani szybko, ani łatwo, tego kolejnego nawet nie komentuje 🙈😁 to co jest, to ZMIANA. Ciała i myślenia. Przy Heli nauczyłam się że można czerpać przyjemność z pracy i rozwoju, a efekt „przyjdzie” poniekąd w gratisie. Zamiast próbować albo zastanawiać się n-ty raz czy dam radę, po prostu trzeba robić, robić i... robić aż będzie git, żeby potem zmienić na coś, co znów nie wychodzi, natomiast da kolejny progres 😉 (...) Oprócz tego, potrafi być cierpliwa zarówno w tłumaczeniu instrukcji ćwiczenia, jak i w poprawianiu tych samych błędów technicznych na kolejnym treningu, czy słuchaniu mojego narzekania. Ma duży szacunek do ciała, nastawienie na rozwiązania i zarażającą radość z tego co robi 😁
Klaudia
Hela is a fantastic trainer! My fitness level lapsed a bit after moving to Poland, but I feel like I'm getting back to an even higher level with her help. She pushes me to be better with every training. She's great at coaching you on what you're doing during the training, but you can do outside of it to help you along. I've been working with her for about four months and I can see the results. She's incredibly knowledgeable, focused, and is always finding ways to push my fitness to the next level. I'm lucky to have her to help me to become fitter, healthier, and happier. I strongly recommend you work with her!
Victoria
Trener personalny Gdynia
DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerem personalnym kobiet w ciąży i po porodzie, trenerem medycznym oraz instruktorem fitness.

Przede wszystkim jednak, jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. I wiem dobrze, jak dużą przeszkodą w zadbaniu o siebie jest zmęczenie, brak czasu i przestrzeni dla siebie. Wiem też, jak szybko potrafi ulecieć zapał do treningów, kiedy na głowie jest coraz więcej spraw do ogarnięcia.

Ale wiem też, o ile lepiej czujemy się w swoim życiu mając sprawne i zdrowe ciało!

I właśnie dlatego zapraszam Cię na treningi personalne on-line – abyś mogła cieszyć się sprawnym ciałem dzięki sile wychodzenia z domu i walki z codziennymi obowiązkami!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Zarezerwuj miejsce i poczuj się lepiej już po pierwszym treningu!

Trening on-line 60 min

130 zł
 • 60 MIN TRENINGU 1:1 - indywidualne dopasowanie ćwiczeń dla lepszych efektów
 • TRENING MEDYCZNY - dla zdrowia kręgosłupa, mięśni dna miednicy, mięśni brzucha
 • PLAN TRENINGOWY W CENIE - po spotkaniu otrzymujesz rozpiskę ćwiczeń razem ze zdjęciami
 • DOPASUJ CZAS DO SIEBIE - wybierz dogodny termin z kalendarza i zapisz się na trening
 • MONITOROWANIE EFEKTÓW - na każdym treningu omawiamy postępy i dalsze działanie
 • MOŻLIWOŚĆ ZMIANY terminu treningu do 24h przed planowanym rozpoczęciem

Pakiet trening on-line 240 min + dostęp do platformy

670 530 zł
 • 240 MIN TRENINGU 1:1 - indywidualne dopasowanie ćwiczeń dla lepszych efektów
 • PEŁEN DOSTĘP DO PLATFORMY (O WARTOŚCI 150 ZŁ) - rób krótkie treningi, gdy tylko wpada Ci chwila
 • DODATKOWE WSPARCIE na e-mail i wskazówki, które treningi z platformy wykonać
 • TRENING MEDYCZNY - dla zdrowia kręgosłupa, mięśni dna miednicy, mięśni brzucha
 • PLAN TRENINGOWY W CENIE - po spotkaniu otrzymujesz rozpiskę ćwiczeń razem ze zdjęciami
 • DOPASUJ CZAS DO SIEBIE - wybierz dogodny termin z kalendarza i zapisz się na trening
 • MONITOROWANIE EFEKTÓW - na każdym treningu omawiamy postępy i dalsze działanie
 • DOŻYWOTNI DOSTĘP DO GRUPY WSPARCIA NA FB - szybki kontakt ze mną i innymi mamami
 • MOŻLIWOŚĆ ZMIANY terminu treningu do 24h przed planowanym rozpoczęciem

Każdy pakiet treningów personalnych on-line zawiera:

Przed rezerwacją sprawdź dokładne warunki współpracy – kliknij i pobierz umowę  i regulamin serwisu on-line.

Sprawdź grafik treningów on-line:

Przed rezerwacją sprawdź dokładne warunki współpracy – kliknij i pobierz umowę  i regulamin serwisu on-line.

Zarezerwuj miejsce na trening on-line:

Najczęstsze pytania

Trening można odwołać do 24h przed umówioną godziną.

Nie, ćwiczymy z tym sprzętem, który masz już w domu. Przygotuj tylko wygodne ubranie i kawałek wolnego dywanu.

Jeśli w przebiegu ciąży okaże się, że nie możesz być aktywna lub wręcz musisz leżeć, to wbrew pozorom bardzo ważne będzie, abyś jeszcze lepiej zadbała o swoje ciało – ale oczywiście wtedy zmienimy program naszego spotkania, tak by odpowiedzieć na Twoje potrzeby. W takim przypadku skupimy na ćwiczeniach oddechowych, rehabilitacyjnych, przeciwzakrzepowych. Tak, abyś mimo leżącego trybu życia zachowała zdrowe ciało i przygotowała się jak najlepiej na poród i macierzyństwo.

Tak, jak najbardziej! Ćwiczenia dopasowujemy do potrzeb Twojego ciała – odpowiednio dobrany trening będzie świetnym uzupełnieniem terapii z fizjoterapeutą lub jej kontynuacją.

Treningi indywidualne to spotkanie 1:1 ze mną trwające 30 lub 60 min. Łączymy się poprzez Whatsup, Messenger, Instagram lub Face Time. 

Możesz połączyć się z telefonu lub komputera, na słuchawkach, lub z dźwiękiem. Będziesz widziała mnie na swoim ekranie, a ja będę mogła u siebie widzieć, jak wykonujesz ćwiczenia.

Tak, bo ćwiczenia dobieram indywidualnie do Twojego celu, potrzeb, możliwości – zarówno fizycznych jak i np. czasowych czy przestrzennych 🙂 Pracujemy nad lepszą techniką ruchu i ustawieniem ciała, dobieram odpowiednie korekcje, ale też tłumaczę tak, abyś wiedziała na co zwrócić uwagę w ćwiczeniu samodzielnym.

Nie martw się, jeśli nie masz z kim zostawić dziecka – zazwyczaj podczas treningów personalnych dzieciaki są nadzwyczaj spokojne. Warto spróbować, jeśli nie masz innej możliwości!

Bądź spokojna, sama jestem mamą dwójki wymagających Maluchów, więc doskonale rozumiem różne potrzeby dzieci. Zawsze staram się tak dopasować ćwiczenia, byś skorzystała jak najwięcej, jednocześnie dbając również o potrzeby dziecka.

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.