fbpx

KIEDY? 08.02.2024 czwartek 18:00-20:00

GDZIE? Kameralne studio Naładuj baterię, ul. Małopolska 18, Sopot

Pomimo ćwiczeń nie jesteś zadowolona ze swojego brzucha?

Wiele kobiet po ciąży ma wrażenie, że tradycyjne ćwiczenia nie działają na ich brzuch. Często próbują wrócić do tego, co znają sprzed ciąży, ale… ciało jest inne. Bywa nawet, że dodają coraz więcej ćwiczeń, ale brzuch i tak nie reaguje. Tracą motywację, dopada je zniechęcenie i rezygnują z ćwiczeń, rezygnują z siebie. 

Tak wcale nie musi być! W wielu przypadkach mięśnie brzucha nie potrzebują wcale większej ilości ćwiczeń czy dłuższych treningów, ale zadziałania… GŁĘBIEJ. I to właśnie umożliwia Ci metoda Low Pressure Fitness, której nauczysz się na warsztatach.

Metoda Low Pressure Fitness (LPF) bazuje na ćwiczeniach obniżających ciśnienie w brzuchu i miednicy - a więc zupełnie odwrotnie niż tradycyjne wzmacnianie.

Obniżenie ciśnienia NATYCHMIASTOWO aktywuje mięśnie głębokie - poczujesz ich moc, która doda Ci lekkości, energii i... poprawi wygląd brzucha.

LPF to intensywna, a jednocześnie spokojna praca z ciałem - nie musisz mieć super kondycji, by znów poczuć się świetnie w swoim ciele!

Nauka metody Low Pressure Fitness to inwestycja, która będzie procentować każdego dnia.

Jestem doświadczoną trenerką kobiet w ciąży i po porodzie, specjalizuję się w usprawnianiu mięśni brzucha. Każdego dnia pomagam kobietom odzyskać moc z brzucha, jednak gdy odkryłam Low Pressure Fitness, moje Klientki widzą i czują efekty o wiele szybciej. I Ty też tak możesz!

Źródło mocy tkwi w twoim brzuchu - przyłącz się do mojej społeczności silnych kobiet!

Zapraszam Cię na warsztaty, jeśli:

jesteś po porodzie (minimum 6 tyg. po psn i 12 tyg. po cc)

nie jesteś w pełni zadowolona ze swojego brzucha

lubisz się ruszać, chcesz zdrowo wrócić do treningu po ciąży

jesteś po operacji w obrębie brzucha, cierpisz na endometriozę

zmagasz się z nietrzymaniem moczu lub obniżeniem narządów rodnych

cenisz sobie JAKOŚĆ, indywidualne podejście i zaopiekowanie

Odważ się na zmiany! Low Pressure Fitness przynosi bardzo szybkie efekty - o ile masz dobrego nauczyciela, który Cię poprowadzi i zwróci Twoją uwagę na kluczowe aspekty.

Dlatego zapraszam Cię na warsztaty „Odzyskaj sprawny brzuch z Low Pressure Fitness” – w ciągu 2h spotkania nauczysz się metody, z którą odkryjesz nową siłę w sobie.

Sprawdź szczegóły i zarezerwuj – ilość miejsc ograniczona do 6 osób!

Po udziale w warsztatch zyskasz:

Zaktywowany i bardziej zebrany brzuch, silniejsze mięśnie dna miednicy - zapewnią Ci nie tylko lepszą sylwetkę, ale i większą swobodę ruchu, siłę i równowagę.

Przyjemny luz w ciele, proste plecy, lepszą mobilność i pełniejszy oddech - dzięki głębokiej pracy z przeponą i powięzią odkryjesz potencjał swojego ciała.

Większą świadomość ciała i ruchu, którego potrzebuje Twój brzuch - spraw, aby Twój brzuch był źródłem mocy i pewności siebie.

CZWARTEK 08.02.2024 18-20:00,

Studio Naładuj baterię - ul. Małopolska 18, Sopot Kamienny Potok
PLN200
PLN 170
  • - 2h praktycznej wiedzy i praktyki metody Low Pressure Fitness w kontekście usprawniania mięśni brzucha
  • - Praktyka obejmuje ćwiczenia przygotowujące, mobilizacje, automasaż, oddech, naukę manewru hipopresyjnego, naukę pozycji, wspólną sesję LPF flow
  • - Warsztaty prowadzone zgodnie z wytycznymi metody Low Pressure Fitness, według International Hypopressive and Physical Therapy Institute
  • - Cenne wskazówki i indywidualne podejście, dzięki czemu z łatwością nauczysz się metody Low Pressure Fitness
  • - Materiały do których, będziesz mogła wracać - skrypt i rozpiska ćwiczeń
  • - Na miejscu: pełen sprzęt do ćwiczeń, kawa, herbata, woda

Po warsztatach będziesz miała możliwość dołączyć do grupy treningowej Low Pressure Fitness i wziąć udział w moim autorskim programie "Odkryj moc swojego brzucha".

Program „Odkryj moc swojego brzucha” to 4-tygodniowy cykl treningów w małej grupie 4 osób, której celem jest widoczna poprawa pracy i wyglądu mięśni brzucha. W każdym tygodniu spotykamy się na jeden trening metodą Low Pressure Fitness, który kończymy nagraniem krótkiego (10 min) setu ćwiczeń. Każda Uczestniczka dostaje dostęp do nagrania i powtarza set ćwiczeń samodzielnie przez tydzień. W kolejnym tygodniu spotykamy się na kolejny trening, robimy krok do przodu i uczymy się kolejnego zestawu ćwiczeń. Na zakończenie programu sprawdzamy obwód talii, sylwetkę i funkcję mięśni głębokich.

Dlaczego warto mi zaufać?

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką kobiet w ciąży i po porodzie, ekspertką od kobiecych brzuchów. Każdego dnia pomagam kobietom odzyskać głęboką moc w ciele i naładować baterie pozytywną energią. 

Jestem instruktorką metody treningowej Low Pressure Fitness (level 1 & 2), dzięki której odkryjesz potencjał swojego centrum.

Dzięki moim treningom zbudujesz sprawne ciało, dające radość, lekkość i swobodę życia. Odzyskasz swoje wewnętrzne źródło mocy i nową siłę w sobie!

Wierzę w to, że każda mama może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie. By robić, to co kocha i żyć w pełni.

Na co dzień prowadzę treningi indywidualne w moim kameralnym studiu w Sopocie. Moje Klientki to kobiety ciąży i po porodzie, często zmagające się z rozejściem mięśni brzucha, nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów rodnych, a jednocześnie pragnące żyć aktywnie, sprawnie – w pełni życia.

I właśnie to umożliwia im metoda Low Pressure Fitness! 

Prywatnie jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. Doświadczyłam na sobie dochodzenia do siebie po nagłym cesarskim cięciu i rozejścia mięśni brzucha.

Poznanie technik hipopresyjnych (na których opiera się metoda Low Pressure Fitness) było dla mnie ważnym momentem przełomowym we „wracaniu do formy” – a potem również dla moich Klientek. Teraz chcę podzielić się tym odkryciem z Tobą – abyś także mogła różnicę w swoim ciele, odzyskać wolność i móc z radością robić wszystko to, co kocha!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Najczęstsze pytania

Tak! Tym bardziej zapraszam Cię na warsztaty, bo wiedza i praktyka z warsztatów będzie idealnym wsparciem Twojej terapii. Przekonasz się na sobie, jak metoda Low Pressure Fitness w krótkim czasie poprawia wygląd i funkcję mięśni brzucha oraz działa unosząco na narządy.

Nie, metoda Low Pressure Fitness z manewrem hipopresyjnym nie jest odpowiednia dla kobiet w ciąży, a także mniej niż 6 tygodni po psn i mniej niż 12 tygodni po cc.

  • Ręcznik na matę
  • Wygodny strój, nie krępujący ruchów
  • Skarpetki (ćwiczymy bez butów)

Tak! Nawet jeśli nigdy nic nie ćwiczyłaś – to jest idealna opcja, by zacząć. Metoda Low Pressure Fitness to głęboka i spokojna metoda treningowa. Ma wiele podobnego do jogi! To dla Ciebie świetny wstęp, żeby na spokojnie zacząć pracować nad lepszą sprawnością i sylwetką.

 
Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.