fbpx

Masz już dość zasiedzenia i braku pozytywnych energii?

Chcesz wreszcie cieszyć się świetną formą, mimo, że masz milion obowiązków na głowie?

Masz już dość zasiedzenia i braku pozytywnych energii?

Chcesz wreszcie cieszyć się świetną formą, mimo, że masz milion obowiązków na głowie? 

Dobrze trafiłaś!

Codziennie dostaję mnóstwo wiadomości od kobiet, które chciałyby wreszcie „coś ze sobą zrobić”, ale przez natłok macierzyńskich obowiązków brakuje im na to czasu, przestrzeni i motywacji.

Rozumiem to doskonale! Też jestem Mamą małego łobuza i wiem, jak to jest czuć „niemoc”.

Ale wiem też, że nie musi tak być! Można cieszyć się świetną kondycją i samopoczuciem, mimo bycia w ciągłym niedoczasie. Potwierdzają to moje Kursantki!

Byłam pod ogromnym wrażeniem tego jak proste ćwiczenia, te które kiedyś wykonywałam już sto tysięcy razy, mogą zmobilizować mięśnie do pracy pod warunkiem, że robi się je poprawnie i zwraca uwagę na te wszystkie mankamenty o których wspominasz przy każdym ćwiczeniu jak prawidłowo ustawić ciało i na czym się skupić. Np plank…O matko nigdy nie czułam nic więcej oprócz barków i ramion A teraz pośladek, brzuch.. byłam w ogromnym szoku! Twoje ćwiczenia to jest dla mnie strzał w 10!!! Tego właśnie potrzebowałam, krótko zwięzle i na temat. Dajesz tyle ciekawych i mądrych wskazówek że bardzo lubię Cię słuchać i czytać Co piszesz

Jesteś bardzo kompetentnym trenerem i widać że masz dużo wiedzy, a najfajniejsze jest to, że też jesteś ledwo po ciąży i cesarskim cięciu i znasz temat od podszewki. Ja urodziłam miesiąc po Tobie i przez ten cały czas czekałam i liczyłam po cichu, że stworzysz taki program dla mam Bo to jest tak naprawdę jedyny ratunek dla kobiet które chcą wrócić do formy, ale praktycznie żadna nie wie jak to zrobić… także bardzo Ci dziękuję, że jesteś!

Ola

Bardzo podoba mi się Twój program, jak opowiadasz, co mamy zrobić z ciałem. Tutaj też mi się podoba, że za każdym razem zwracasz uwagę na prawidłową postawę, aktywację brzucha – super to jest!

Maria

Super, że każdy trening jest przewidziany na te 20 minut, akurat do ogarnięcia jak się ma małe dziecko (zwłaszcza to, które zaczyna ząbkować;)). Całość naprawdę fajna, początkowo myślałam, że takie nic, ale na następny dzień czuć nogi i pośladki!

Po drugiej części Programu ćwiczeń dla zabieganych Mam: Właśnie skończyłam Twój kurs z miniband. Było naprawdę super!!
Pierwszy raz ćwiczyłam z gumami i robią robotę. Po dwóch kursach moje ciało już fajnie pracuje i mam siłę na bardziej dynamiczne ćwiczenia, których do tej pory się bałam. Mięśnie są wzmocnione i to widać gołym okiem.
Jutro zaczynam trzeci kurs i już nie mogę się doczekać.

Jeszcze chciałam Ci podziękować za to, że tak dokładnie i niezmordowanie tłumaczysz technikę każdego ćwiczenia. Nigdy nie byłam tak świadoma swojego ciała i nie pracowałam tak aktywnie przy każdym ćwiczeniu, każdym ruchu.

Magda

Jest super, jest moc, uwielbiam Cię i to czego uczysz! Zawsze najgorszą rzeczą do wykonania dla mnie był plank, a teraz był taki prosty, oczywiście męczący, ale prosty do zrobienia. Po prostu wytłumaczyłaś mi te kolejne elementy i jak je połączyłam to wyszło i udało się go utrzymać tyle, ile miałam. No i samopoczucie mega!

Martyna

W Programie zaskoczyło mnie wiele! Cieszę się, że mogłam skupić się na technice, a myślę, że wracanie do formy po ciąży jest do tego świetnym czasem. Niby zawsze jest dobry czas na poprawę techniki. ale kiedy jak nie teraz, gdy na wszystko szczególnie brakuje czasu. Człowiek wieczorem pada ze zmęczenia, ale świadomość, że trening trwa jedynie 20 min jest bardzo budująca i trudno odmówić:) Po treningu jest natomiast satysfakcja z jego wykonania, a ciało dziękuje nam podwójnie za tę odrobinę motywacji!

W pierwszym kursie zrobiłam wszystkie treningi dwukrotnie, i muszę stwierdzić, że za każdym razem widziałam progres i skupiałam się na czymś innym. Gratulacje! Rozłożyłaś na czynniki pierwsze ćwiczenia i przedstawiłaś w bardzo przystępny sposób, pokazując jednocześnie co powinno pracować i na czym należy się skupić:)

Ania

Od czwartku ćwiczyłam codziennie i jak zwykle po odrobinie ruchu jest poprawa! Nawet miałam zakwasy w dziwnych miejscach 😉 A codzienne zadania są mega! Nie zdawałam sobie sprawy, że nie trzymam stóp równolegle stojąc (przy chodzeniu jest ok) i się teraz pilnuję 😉

Magda

To właśnie idea „Programu ćwiczeń dla zabieganych mam” – zamienić swoje 20 minut na wspaniałe samopoczucie i radość ze swojego świetnego ciała!

Moje Programy wyróżnia nie tylko „życiowe” podejście w postaci krótkich, skondensowanych treningów, ale przede wszystkim dbałość o technikę i detale, które mimo, że wydają się niepozorne, to ROBIĄ OGROMNĄ RÓŻNICĘ! To właśnie zapewni Ci lepsze efekty w krótszym czasie.

W ramach Programu masz również moją indywidualną opiekę. Wiem, że to rarytas wśród internetowych treningów, ale daję Ci swoje wsparcie i w każdej chwili możesz uzyskać poradę – bo jako doświadczony trener wiem dobrze, że indywidualne podejście do treningu to… SZYBSZE EFEKTY!

Zobacz, jak ćwiczymy w Programie:

Cały „Program ćwiczeń dla zabieganych Mam” składa się z trzech części, abyś mogła stopniowo i bezpiecznie wracać do wymarzonej formy!

Pierwsza część to ćwiczenia bez sprzętu – 20-minutowe efektywne treningi, które wzmocnią osłabione mięśnie, rozluźnią zbyt napięte i poprawią postawę ciała.

Koncentrujemy się na poprawie techniki i nawyków ruchowych, by odbudować równowagę mięśniową i mieć trwałe efekty!

 Co znajdziesz w pierwszej części Programu?

4 treningi na każdy tydzień ćwiczeń wg. starannie przemyślanego systemu 2+1+1 (2x zestawy wzmacniające, 1x mobilizacja, 1x intensywnie i krótko – tabata, czyli w sumie 16 różnych treningów!)

konkretne zadanie do wykonania na każdy dzień tygodnia, by utrwalić dobre nawyki ruchowe (czyli w sumie 28 zadań!)

– dostęp do platformy aż na 8 tygodni, gdybyś chciała utrwalić sobie dane treningi, lub przerobić cały cykl jeszcze raz

– checklisty najważniejszych ćwiczeń, by łatwiej było utrwalić aspekty techniczne

– interaktywny kalendarz działania, który oszczędzi Ci czasu i od razu pokieruje do konkretnych treningów

– możliwość skonsultowania się w każdym momencie bycia w programie – wystarczy, że klikniesz na ikonkę Messenger po prawej stronie na platformie programu

 Dołączając w tej edycji dodatkowo otrzymasz BONUSY:

– specjalny trening rozciągający dla kręgosłupa – przyniesie ulgę Twoim zmęczonym plecom (wartość poza programem – 20 zł)

– pozycje na „zszargane nerwy” – czyli jak możesz pomóc swojemu ciału, gdy nie masz sił totalnie na nic (wartość bezcenna!)

– 5-dniowy mini kurs „Ćwicz lepiej dla lepszego ciała” czyli ekspresowy kurs lepszej techniki ćwiczeń, by jeszcze szybciej zobaczyć i poczuć efekty treningu (wartość poza programem – 45 zł)

– konsultacja indywidualna online w dowolnej formie (rozmowa telefoniczna, Skype, Messenger) z rozpisaniem planu działania (wartość poza programem – 100 zł

CENA PROGRAMU + BONUSÓW:

220,00 zł

155,00 

Po ukończeniu pierwszej części Programu ćwiczeń dla zabieganych Mam, Twoje ciało będzie gotowe na więcej! Nawet jeśli teraz wydaje Ci się to nierealne, że 20-minutowy trening może dać takie efekty – a jednak! Siła drzemie w technice, strategicznym planie i dobrych nawykach ruchowych!

W drugiej części ćwiczymy z małym sprzętem – aby dotrzeć do „opornych” mięśni brzucha, pośladków i ramion wykorzystamy opór zewnętrzny gum miniband.

Natomiast w trzeciej części Programu mocniej spalamy tkankę tłuszczową dzięki stopniowemu wprowadzeniu ćwiczeń dynamicznych.

Wszystkie części tworzą całościowy system powrotu do formy po ciąży, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i z szacunkiem dla ciała – nie tracąc przy tym na skuteczności!

DRUGA CZĘŚĆ PROGRAMU TO POBUDKA DLA UŚPIONYCH MIĘŚNI!

A NA KOŃCU ZWIĘKSZAMY INTENSYWNOŚĆ ĆWICZEŃ!

A jeśli chcesz mieć jeszcze więcej motywacji i kopa do działania to wybierz Pakiet Premium:

PAKIET PREMIUM to ALL IN ONE! Został stworzony z myślą o kompleksowym wzmacnianiu i powrocie do formy, od zupełnych podstaw do całkiem poważnych ćwiczeń cool

Całość przewidziana jest na 4-5 miesiący systematycznych ćwiczeń, ale dostęp do platformy kursowej dostajesz na pół roku, więc na spokojnie możesz iść w swoim tempie.

Promocja!

 Co znajdziesz w pakiecie Premium? WSZYSTKO!

1. Audio-wideo-book „Program 30 dni: sprawne ciało po ciąży” czyli wzmacnianie od podstaw po ciąży (cena poza pakietem – 125 zł)

2.  5-dniowy mini kurs „Ćwicz lepiej dla lepszego ciała” czyli kurs lepszej techniki ćwiczeń (cena poza pakietem – 45 zł)

3. Konsultacja online, dzięki której jeszcze lepiej wykorzystasz moc zdrowego ruchu (cena poza pakietem to 100zł)

4. Pierwsza część Programu ćwiczeń dla zabieganych Mam czyli wzmacnianie całego ciała bez sprzętu (cena poza pakietem to 155 zł)

5. Druga część Programu ćwiczeń dla zabieganych Mam czyli rzeźbienie opornych partii z gumami miniband (cena poza pakietem to 155 zł)

6. Trzecia część Programu ćwiczeń dla zabieganych Mam czyli mocniejsze spalanie tkanki tłuszczowej (cena poza pakietem to 155 zł)

7. Wszystkie bonusowe treningi z Programu ćwiczeń dla zabieganych Mam + pomoce dietetyczne: planer zdrowych posiłków i checklista dietetyczna

8. Praktyczny wideoporadnik „Ruszaj się lepiej na co dzień”, dzięki któremu nie będziesz przeciążać się w codziennych czynnościach (cena poza pakietem – 35 zł)

9. Kurs on-line dla Mam „Plecy bez bólu”, dzięki któremu odciążysz i wzmocnisz przemęczone plecy (cena poza pakietem – 75 zł)

770,00  375,00 

Uwaga – lepszej okazji nie będzie!

Z programem zyskasz nie tylko lepszą sylwetkę bez długich treningów na siłowni, ale przede wszystkim wspaniałe samopoczucie, radość ze swojego ciała i więcej pozytywnej energii do działania każdego dnia!

Hej, jestem Hela Ignatowska!

Pomagam Mamom i przyszłym Mamom być w dobrej formie i cieszyć się sprawnym ciałem poprzez świadomy trening.

Jestem trenerem personalnym, trenerem kobiet w ciąży i po porodzie, instruktorem Fitness i certyfikowanym ekspertem oceny funkcjonalnej FMS.

Dzielę się świadomym podejściem do treningu na moim blogu, nagrywam podcasty, tworzę programy ćwiczeń i kursy treningowe dla Mam i przyszłych Mam.

A prywatnie? Aktualnie trenuję sprinty za tym raczkującym urwisem, który ma niespożytkowane pokłady energii i zastanawiam się, jak to się dzieje, że ten czas tak szybko leci 🙂

 

Czy Tobie też tak leci? W takim razie nie trać czasu – ruszaj ze mną!