fbpx

Nawet 10 minut odpowiednich ćwiczeń może odmienić Twój brzuch!

Przekonaj się, że możesz zbudować sprawny (i płaski) brzuch bez długich treningów dzięki metodzie Low Pressure Fitness.

Nawet 10 minut odpowiednich ćwiczeń może odmienić Twój brzuch!

Przekonaj się, że możesz zbudować sprawny (i płaski) brzuch bez długich treningów dzięki metodzie Low Pressure Fitness.

Poczuj, jak działa Low Pressure Fitness na Twój brzuch z poniższym nagraniem:

Metoda Low Pressure Fitness jest w Polsce jeszcze mało znana. Zdecydowana większość kobiet zaczyna od typowych treningów na brzuch, by „zrzucić brzuch”.

Jednak brzuch ani drgnie, pomimo wysiłków. A wręcz bywa, że od takich treningów… wystaje jeszcze bardziej! Dodatkowo zaczyna pojawiać się ból kręgosłupa, który utrudnia funkcjonowanie. Motywacja spada, niezadowolenie rośnie, a wolnego czasu ubywa.

Boli mnie to bardzo, gdy trafiają do mnie kolejne zrezygnowane kobiety, mówiące „już chyba nic ze mnie nie będzie.”

A może być zupełnie inaczej.

Zamiast męczących treningów ćwiczysz MĄDRZE - ze skutecznym, a jednocześnie PROSTYM PLANEM, w którym trening zajmie Ci od 5 do 20 minut i na spokojnie możesz go wpleść w swoją codzienność.

Zamiast nudnych treningów cieszysz się odżywczym, różnorodnym ruchem i z radością rozkładasz matę - szczególnie, że już po kilku ruchach czujesz przypływ energii i mocy w swoim brzuchu.

Zamiast nieskutecznych działań, które prowadzą tylko do frustracji, idziesz krok po kroku z moim autorskim systemem w PROSTYM PLANIE i z lekkością odkrywasz nowe siły w sobie i swoim MOCNYM BRZUCHU.

Możesz ćwiczyć z przyjemnością i odmienić swój brzuch bez wyrzeczeń.

Zamień męczące i żmudne treningi mięśni brzucha na PROSTY PLAN, z którym odzyskanie mocy Twojego centrum będzie przyjemnością!

Treningi personalne Sopot

PROSTY PLAN jest genialny nie tylko ze względu na rozplanowanie odpowiednich treningów. Kluczowe jest w nim połączenie treningu funkcjonalnego mięśni brzucha, pracy z mobilnością i oddechem z innowacyjną metodą Low Pressure Fitness.

Źródło mocy tkwi w twoim brzuchu - dołącz do kobiet, które już to odkryły:

Bardzo podoba mi się Twój program, jak opowiadasz, co mamy zrobić z ciałem. Tutaj też mi się podoba, że za każdym razem zwracasz uwagę na prawidłową postawę, aktywację brzucha - super to jest!

Hela przekazuje bardzo istotną wiedzę, którą powinien posiadać każdy tak naprawdę, w super skondensowanej i przystępnej formie. Do tego proste ćwiczenia, w których najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo 😍 wystarczy 15min dziennie „Z Helą ” aby poczuć różnicę w ciele, mnie w przeciągu tygodnia pomogła w problemie który miałam od 4lat!

Miałam ogromne szczęście, że trafiłam tutaj pod koniec połogu, inaczej zabrałabym się do ćwiczeń od złej strony, a do fizjoterapeuty trafiłabym już z poważnymi problemami - a myślałam, ze przy cc część problemów nie będzie mnie dotyczyła. Dzięki programowi bezpiecznie wróciłam do sprawności!

A jednocześnie wiem, że takie efekty są możliwe tylko wtedy gdy masz PLAN i NAWYK. Plan, który prowadzi Cię małymi kroczkami do przodu i nawyk, który Cię nie obciąża, a wspiera w działaniu.

I nie mówię tego, bo tak mi się wydaje. Poza wiedzą i doświadczeniem, wśród „onlajnowych” trenerek wyróżnia mnie ciągły kontakt z Klientkami na żywo.

Na co dzień prowadzę treningi indywidualne w moim kameralnym studiu w Sopocie. Trafiają do mnie kobiety, które często próbowały już „wszystkiego” na brzuch – bezskutecznie. Kobiety po operacjach lub stojące przed decyzją o operacji, z rozejściem mięśni brzucha, nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów rodnych. A jednocześnie pragnące żyć aktywnie, sprawnie – w pełni życia. Widzę, z jakimi problemami się mierzą, co jest dla nich trudne, gdzie pojawiają się treningowe błędy, które trzeba skorygować.

Ciągła praca i doświadczanie na żywo pozwoliło mi stworzyć PROSTY PLAN. 

Jego podstawą jest działanie metodą małych kroczków i wyrabianie nawyków. Opierając się na treningu funkcjonalnym oraz innowacyjnej metodzie Low Pressure Fitness ćwiczysz krócej, bezpieczniej i skuteczniej. Idziesz ze spokojem tydzień po tygodniu, dokładnie wiesz, co masz robić. Wyrabiasz nawyk ruchu w zgodzie ze swoim trybem życia. I DZIAŁASZ! Dlatego wiem, że to genialny program – nawet jeśli do tej pory nie wychodziło Ci systematyczne ćwiczenie, a dobre nawyki rozmywały się po miesiącu.

Jak działa program?

Od razu po rejestracji otrzymujesz dostęp do pierwszego tygodnia ćwiczeń - skupiasz się na tym co jest do zrobienia TU I TERAZ. Tygodnie odblokowują się stopniowo, byś nie miała uczucia przytłoczenia.

Każdy tydzień działania zawiera 2 krótkie treningi (5-20 minut), które krok po kroku usprawniają Twój brzuch od podstaw (oddech, mobilność, postawa ciała, wzmacnianie).

Tydzień po tygodniu wprowadzasz kolejne elementy Low Pressure Fitness, które cudownie zaopiekują się Twoimi mięśniami głębokimi.

Każdy trening to również dawka nauki świadomości ciała, zrozumienia procesów, skupienie na prawidłowym wykonaniu - trenując mądrze, widzisz efekty szybciej.

Spraw, aby Twój brzuch był źródłem mocy i pewności siebie!

Prosty plan dla sprawnego brzucha
PLN79
PLN 59 subskrypcja miesięczna
  • - po rejestracji otrzymujesz dostęp do pierwszego tygodnia ćwiczeń, a kolejne tygodnie odblokowują się stopniowo - skupiasz się na tym co TU I TERAZ
  • - każdy tydzień to dwa treningi - jeden 15-25 min, drugi 5-10 min, które całościowo wspierają Twój brzuch (od oddechu i postawy ciała do wzmacniania i hipopresji)
  • - system poparty badaniami naukowymi, zgodnie z wytycznymi metody Low Pressure Fitness, według International Hypopressive and Physical Therapy Institute
  • - skuteczny plan usprawniania brzucha zaprojektowany przez certyfikowaną instruktorkę metody LPF i ekspertkę od kobiecych brzuchów
  • - ćwiczysz na wygodnej platformie on-line gdzie chcesz i kiedy chcesz, korzystasz z planów na kolejne miesiące tak długo, jak potrzebujesz
  • - stałą cenę udziału i dostęp do kolejnych materiałów masz tak długo, jak przedłużasz subskrypcję.
  • - potrzebujesz: piłeczkę do rolowania lub tenisa, długą gumę lub rajstopy, gumy miniband (kolejne miesiące), piłkę do pilatesu lub poduszkę
  • - możesz dołączyć od 6 tyg. po psn i 12 tyg. po cc, również z nietrzymaniem moczu, obniżeniem narządów, rozejściem mięśni brzucha
  • DASZ RADĘ NAWET, JEŚLI MASZ MAŁO CZASU!

Jeśli nie lubisz automatycznych płatności z karty co miesiąc, poniżej link do płatności jednorazowej:

PŁATNOŚĆ Z GÓRY NA 5 MIESIĄCY (CAŁY PLAN + MIESIĄC ZAPASU) : 295 zł ZAMIAST 395 zł!

Dlaczego warto mi zaufać?

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką kobiet w ciąży i po porodzie, ekspertką od kobiecych brzuchów. Każdego dnia pomagam kobietom odzyskać głęboką moc w ciele i naładować baterie pozytywną energią. 

Jestem jedną z pierwszych certyfikowanych instruktorek metody treningowej Low Pressure Fitness w Polsce. Dzięki tej metodzie odkryjesz moc w swoim brzuchu, nawet jeśli wcześniej nic Ci nie pomogło!

Prowadzę kameralne studio treningowe w Sopocie. gdzie pomagam kobietom odzyskać władzę w brzuchu – po porodach, operacjach, z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu. Regularnie prowadzę warsztaty z metody Low Pressure Fitness, by propagować ten system również w Polsce.

Dzięki moim treningom zbudujesz sprawne ciało, dające radość, lekkość i swobodę życia. Odzyskasz swoje wewnętrzne źródło mocy i nową siłę w sobie!

Wierzę w to, że każda mama może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie. By robić, to co kocha i żyć w pełni.

Prywatnie jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. Doświadczyłam na sobie dochodzenia do siebie po nagłym cesarskim cięciu i rozejścia mięśni brzucha.

Poznanie technik hipopresyjnych (na których opiera się metoda Low Pressure Fitness) było dla mnie ważnym momentem przełomowym we „wracaniu do formy” – a potem również dla moich Klientek. Teraz chcę podzielić się tym odkryciem z Tobą – abyś także mogła różnicę w swoim ciele, odzyskać wolność i móc z radością robić wszystko to, co kocha!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Najczęstsze pytania

Ciąża, stany zapalne w jamie brzucha, choroby serca. Jeśli chodzi o przepukliny, to można ćwiczyć, jeśli przepuklina jest nieoperacyjna, jesteś po konsultacji ze specjalistą i umiesz swobodnie się ruszać bez nadmiernego wypychania przepukliny. Pamiętaj, że w programie on-line to Ty sama musisz siebie monitorować – ja daję wskazówki, ale nie wiem, jak odbiera to Twoje ciało.

Tak, nie ma przeciwwskazań, by jej nie ćwiczyć. Natomiast ważne, abyś Ty sama czuła się komfortowo – nie musisz ćwiczyć codziennie, jeśli potrzebujesz zrobić przerwę na pierwsze dni okresu, zrób ją. Natomiast jeśli masz bardzo bolesne miesiączki to tym bardziej polecam Ci systematyczne treningi LPF, bo długofalowo normalizują napięcie i zmniejszają ból miesiączkowy.

Nie ma takiej możliwości, żeby ćwiczyć cały czas i ani razu nie wypaść z rytmu 🙂 Jeśli wypadniesz, wróć do momentu w którym skończyłaś. Jeśli będziesz miała ochotę przyspieszyć i „nadrobić” – możesz to zrobić. Ale nie musisz, możesz też działać w dotychczasowym tempie tydzień po tygodniu.

Tak! Tym bardziej zapraszam Cię na kurs, bo mądry trening może być świetnym wsparciem Twojej terapii. W kursie wykorzystujemy metodę LPF, która poprzez ruch przepon i powięzi porusza głębokie obszary w ciele. Obniżenie ciśnienia w jamie brzucha dosłownie unosi narządy ku górze i momentalnie odciąża dno  miednicy.

Nie, praca z brzuchem, jaką wykonujemy w tym kursie i metoda Low Pressure Fitness z manewrem hipopresyjnym nie jest odpowiednia dla kobiet w ciąży, a także mniej niż 6 tygodni po psn i mniej niż 12 tygodni po cc.

Tak! Nawet jeśli nigdy nic nie ćwiczyłaś – to jest idealna opcja, by zacząć. Prosty plan jest właśnie tak stworzony, by pomóc Ci na samym początku Twojej przygody z ćwiczeniami. Także jeśli dopiero zaczynasz lub poprzednie próby ćwiczeń kończyły się po tygodniu – to jest kurs dla Ciebie!

Dodatkowo, metoda Low Pressure Fitness to głęboka i spokojna metoda treningowa. Ma wiele podobnego do jogi! To dla Ciebie świetny wstęp, żeby na spokojnie zacząć pracować nad lepszą sprawnością i sylwetką.

 

To zależy, jak długo będziesz z niego korzystać. Idziemy tutaj krok po kroku z ćwiczeniami – w pierwszym miesiącu wystarczy Ci tylko piłeczka do masażu (lub do tenisa lub dla psa), długa guma lub rajstopy elastyczne, poduszka lub spompowana piłeczka. W kolejnych miesiącach będziesz potrzebowała gum miniband i niedużej piłki (do pilatesu lub dla dziecka).

Przy płatności subskrypcyjnej płatności pobierane są automatycznie z karty, i dostęp przedłuża się sam – dzięki temu masz ciągłość pracy z kolejnymi tygodniami, które odblokowują się w określonym czasie. Możesz wybrać płatność jednorazową – dostęp 5 miesięczny, czyli na całość planu (20 tygodni) + 4 tygodnie zapasu.

Tak, w każdej chwili na swoim panelu możesz anulować subskrypcję. Natomiast jeśli potem złożysz nowe zamówienie – to Twój kurs ruszy od początku od pierwszego tygodnia. 

Platforma treningowa to moje najpełniejsze miejsce dla aktywnych kobiet, które kochają ruch i nie wyobrażają sobie zrezygnować z tej miłości w ciąży czy po porodzie. Znajdziesz tam wszystkie treningi, jakie do tej pory stworzyłam (ponad 200 i wciąż przybywają nowe!) i webinary dla kobiet w ciąży i dla mam. Pogrupowane są w wygodne moduły, tak byś z łatwością mogła korzystać z tego bogactwa i dopasowywać treningi do swoich potrzeb. Po dołączeniu otrzymujesz dostęp do całej platformy – korzystasz ze wszystkiego tak długo, jak chcesz (dostęp jest abonamentowy).

Natomiast na początku drogi nie potrzebujesz tego całego bogactwa treningowego – a wręcz jeśli nie byłaś zbyt aktywna do tej pory, to ta ilość może sprawić, że poczujesz się zagubiona. Na samym początku potrzebujesz właśnie planu „minimum”, który wprowadzi Cię krok po kroku do świata odżywczego ruchu – i ten plan to właśnie PROSTY PLAN. Skupiamy się w nim na zbudowaniu silnego i sprawnego brzucha, bo brzuch to Twoje CENTRUM, Twoje źródło mocy. Bez niego nie ma mowy o sprawnym i zdrowym ciele, więc to podstawa to zbudowania na START.

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.