fbpx
Helena Ignatowska trenerka personalna dla kobiet Gdynia

Hela Ignatowska - trenerka kobiet

Cześć! Super, że tu zaglądasz!

Pomogę Ci zbudować sprawne ciało, dające radość i swobodę życia, dzięki mojej metodzie łączącej trening medyczny, funkcjonalny i Low Pressure Fitness. Nawet jeśli jesteś w ostatnim trymestrze ciąży, tuż po porodzie, zmagasz się z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu.

Prowadzę kameralne studio w Sopocie oraz platformę treningową on-line. Moje Klientki cieszą się dobrą formą bez długich i nudnych treningów. Czują się coraz sprawniej, mogą coraz więcej i wyglądają coraz lepiej. Bez spinki i frustracji!

Wierzę w to, że każda kobieta, niezależnie od etapu życia, może czuć się w swoim ciele lekko, sprawnie i pewnie siebie. Może robić, to co kocha, cieszyć się aktywnym życiem i odważnie spełniać marzenia!

Sprawdź, jak mogę pomóc Ci z łatwością osiągnąć to, co wcześniej wydawało się trudne:

Czujesz się pospinana? Uwolnij się z zestawem naprawczym!

Przekonaj się, dlaczego warto zbudować ze mną sprawne ciało:

Przeszukałam cały internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu trenera z odpowiednimi kwalifikacjami dla kobiet po CC i po wielu analizach, padło na Helę. Jeny, jak ja się cieszę, że padło właśnie na nią! Każde nasze spotkanie było wypełnione wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że Hela wie o czym mówi i że dużo serca wkłada w każdy trening. Poza kwalifikacjami trenerskimi, jest też ogroooooomnie ciepłą osobą, która bardzo dobrze rozumie wszystkie emocje towarzyszące kobietom w okresie okołoporodowym, co sprawia, że po każdym spotkaniu odżywione jest nie tylko ciało, ale i dusza (ładowanie baterii w pełni!). Naprawdę z głębi serca polecam treningi z Helą jeśli bliski jest Wam szacunek do własnego ciała i chęć zrozumienia jego zawiłych zależności!
Iza
Zaczynając współpracę z Helą, byłam mocno nastawiona na efekt. To co jest, to więcej niż efekt - to ZMIANA. Ciała i myślenia. Przy Heli nauczyłam się że można czerpać przyjemność z pracy i rozwoju, a efekt „przyjdzie” poniekąd w gratisie. Zamiast próbować albo zastanawiać się n-ty raz czy dam radę, po prostu trzeba robić, robić i... robić aż będzie git, żeby potem zmienić na coś, co znów nie wychodzi, natomiast da kolejny progres 😉 Oprócz tego, potrafi być cierpliwa zarówno w tłumaczeniu instrukcji ćwiczenia, jak i w poprawianiu tych samych błędów technicznych na kolejnym treningu, czy słuchaniu mojego narzekania. Ma duży szacunek do ciała, nastawienie na rozwiązania i zarażającą radość z tego co robi 😁
Klaudia
Trenowałam z Helą po porodzie, żeby wrócić do formy. Hela jest profesjonalna, wymagająca, dokładna i zaraża pozytywną energią. Po każdym treningu wracałam fizycznie zmęczona, ale z "naładowanymi bateriami" :)! Bardzo polecam, treningi z Helą dla wszystkich, którzy chcą zbudować formę i jednocześnie dobrze się bawić!
Agnieszka
Hela is a fantastic trainer! My fitness level lapsed a bit after moving to Poland, but I feel like I'm getting back to an even higher level with her help. She pushes me to be better with every training. She's great at coaching you on what you're doing during the training, but you can do outside of it to help you along. I've been working with her for about four months and I can see the results. She's incredibly knowledgeable, focused, and is always finding ways to push my fitness to the next level. I'm lucky to have her to help me to become fitter, healthier, and happier. I strongly recommend you work with her!
Victoria

Sprawdź, czego możesz spodziewać się po pracy ze mną:

Efektów wizualnych - wypłaszczony brzuch, lepsza sylwetka, zarysowane mięśnie

Doładowania energii pozytywnymi wajbami i odżywczym ruchem

Sprawnego i zdrowego ciała - bez bólu, sztywności i powracających kontuzji

Wsparcia w problemach z rozejściem mięśni brzucha, nietrzymaniem moczu i obniżeniem narządów

Lepszej postawy ciała i prostszych pleców bez nudnych ćwiczeń korekcyjnych

Elastyczności i luzu w ciele, lepszych zakresów ruchu i większej swobody ruchu

Moja metoda łączy trening medyczny, funkcjonalny i Low Pressure Fitness (techniki hipopresyjne).

Trening medyczny pozwala mi zidentyfikować w Twoim ciele „słabsze ogniwa”, które blokują Twoje ciało oraz wzmocnić je, abyś szybciej poczuła zmianę. System Low Pressure Fitness w ekspresowym tempie przywraca niezbędny balans w ciele i wzmacnia najgłębsze partie mięśni – a Ty szybciej widzisz efekty wizualne. Natomiast trening funkcjonalny sprawia, że zdrowy ruch wychodzi poza ramy treningu i staje się „sposobem na życie”, a Ty cieszysz się sprawnym ciałem NA LATA!

Szczególny nacisk kładę na usprawnianie core, czyli centrum ciała. W prosty sposób tłumaczę skomplikowane zależności w ciele, byś dokładnie wiedziała co i jak wykonywać. A to wszystko we wspierającej atmosferze pełnej empatii i zrozumienia – byś czuła się prawdziwie zaopiekowana.

Naładuj ze mną baterie i ciesz się sprawnym ciałem bez długich treningów!

Masz pytania? Napisz do mnie:

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.