fbpx

Wskakuj ze mną na matę i poczuj się lepiej!

Wolisz ćwiczyć samodzielnie?

Dopasuj program on-line do swoich potrzeb!

Wybierz program dla siebie i kliknij, by poznać więcej szczegółów.

Chcesz cieszyć się sprawnym ciałem bez spinki? Wybierz, która forma treningowego wsparcia jest dla Ciebie!

Pierwsza forma to treningi indywidualne 1:1 – taka forma współpracy daje najlepsze efekty, bo ćwiczenia są dopasowane ściśle do Twoich indywidualnych możliwości, konkretnych potrzeb i celów. Współpraca indywidualna może być w formie:

  • pełnej 3-miesięcznej opieki trenerskiej, czyli połączenia treningów na żywo i on-line oraz ćwiczeń z indywidualnie rozpisanym planem treningowym – szczegóły znajdziesz tutaj
  • treningów on-line na platformie treningowej Gymmo (szczegóły tutaj
  • treningów personalnych na żywo w domu lub klinice fizjoterapii Medstacja w Gdyni – szczegóły tutaj.

 

Druga forma to samodzielne działanie razem z programem on-line, który dobierasz po kątem etapu, na jakim aktualnie jesteś. W programach i kursach też masz oczywiście moje wsparcie – w każdej chwili możesz do mnie napisać w specjalnej zakładce Q&A na platformie lub wrzucając pytanie na zamkniętej grupie tylko dla Kursantek!

Jeśli wolisz ćwiczyć samodzielnie, to wybierz program dla siebie i kliknij, by poznać więcej szczegółów:

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.