fbpx

Wybierz program dla siebie:

Obecnie dostępny jest program ciążowy „Sprawna Mama” oraz „Program 30 dni – sprawne ciało po porodzie”. Pozostałe programy będą dostępne wkrótce.

Jak efektywnie ćwiczyć z programem w domu?

Dobierz odpowiedni program

Podstawą efektywnego treningu w ciąży i po porodzie jest odpowiedni dobór ćwiczeń. Jeśli jesteś w ciąży, wybierz program SPRAWNA MAMA, w którym znajdziesz treningi od początku ciąży do połogu. Jeśli niedawno urodziłaś, zacznij od PROGRAMU 30 DNI. Jeśli już zaczęłaś ćwiczenia po porodzie, ale masz problem z brzuchem - MOCNY BRZUCH & PROSTE PLECY jest dla Ciebie.

Buduj formę krok po kroku

Jeśli masz za sobą podstawy, czujesz pracę mięśni głębokich i masz nad nimi kontrolę - czas na całościowe wzmocnienie, jakie znajdziesz w programie 20 MINUT DO LEPSZEJ FORMY. Idź krok po kroku, buduj formę i stopniowo wracaj do swoich ulubionych aktywności np. do biegania. Zacznij od ćwiczeń z pierwszą częścią programu - bez sprzętu, następnie wzmacniaj się w drugiej części z gumami miniband, by finalnie bezpiecznie skakać i truchtać z częścią trzecią.

Ćwicz krócej, ale efektywniej

Wiem, że życie z dzieckiem nie pozostawia wolnego czasu - sama jestem mamą dwójki. Dlatego wykorzystaj krótkie treningi z programów (15-25 minut) na maksa. Dokładny instruktaż, przypominanie o prawidłowej technice i aktywacji mięśni, pomoże Ci czuć więcej i z każdego powtórzenia wydobyć pełnię efektów. Nie śpiesz się, ćwicz dokładnie i ciesz się świetnymi efektami krótkich treningów.

Trenuj mądrze, zamiast ciężko

Zamiast ‘rzucać się’ na ciężkie treningi, przeciążać się i tracić zapał po kilku tygodniach, potraktuj treningi, jako wsparcie w Twojej codzienności. Przekładaj ruch z treningów na ruch codzienny, ucz się lepszej postawy ciała, ruszaj się lepiej każdego dnia. By codzienność z dzieckiem było źródłem Twojej siły, a nie przeciążeń.

A jeśli czujesz, że Twoim problemem są nawracające napięcia:

Uwolnij się z zestawami naprawczymi!

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.