fbpx

Warsztaty on-line "LOW PRESSURE FITNESS dla sprawnego brzucha"

Odkryj głęboką moc w ciele, która odmieni Twój brzuch!

25.01.2024 czwartek 18:00-19:30 (on-line)

Zapisy kończą się za:

Dni
Godziny
Minuty

Na warsztatach nauczysz się innowacyjnej metody treningowej dla Twoich mięśni głębokich - Low Pressure Fitness (hipopresja)

Uwaga – jeśli mieszkasz w Trójmieście, zapraszam Cię na te warsztaty w wersji STACJONARNEJ!

Poprawisz wygląd i pracę mięśni brzucha, a ćwiczenia z warsztatów pomogą Ci utrzymać sprawny brzuch przy minimalnym nakładzie czasu, w codziennym zabieganym życiu.

Poczujesz natychmiastową aktywację mięśni głębokich oraz intensywne wydłużanie kręgosłupa - wspaniałe uczucie, do którego będziesz mogła wrócić, gdy tylko poczujesz, że życie Cię przygniata.

Poprawisz sylwetkę bez długich i ciężkich treningów - metoda LPF to głębokie działanie zmieniające wygląd i pracę Twojego ciała, dlatego wystarczy Ci tylko chwila, by poczuć różnicę.

Zapraszam Cię na warsztaty, jeśli:

jesteś po porodzie (minimum 6 tyg. po psn i 12 tyg. po cc)

nie jesteś w pełni zadowolona ze swojego brzucha

lubisz się ruszać, chcesz zdrowo wrócić do treningu po ciąży

jesteś po operacji w obrębie brzucha, cierpisz na endometriozę

zmagasz się z nietrzymaniem moczu lub obniżeniem narządów rodnych

nie masz jak wyrwać się z domu na warsztaty stacjonarne

Warsztaty nie będą dla Ciebie, jeśli:

jesteś mniej niż 6 tyg. po psn lub 12 tyg. po cc

uważasz, że Twój brzuch i mdm świetnie pracują i nie chcesz nic zmieniać

nie lubisz ruchu i liczysz na cudowne efekty bez ćwiczeń

nie lubisz poznawać nowych metod, wolisz to, co już dobrze znasz

Nauka metody Low Pressure Fitness to inwestycja, która będzie procentować przez długi czas po warsztatach!

Jestem doświadczoną trenerką medyczną specjalizującą się w treningu w ciąży i po porodzie i usprawnianiu mięśni brzucha. Pracuję z kobietami po ciąży od 2017 r. - jednak gdy odkryłam Low Pressure Fitness, moje Klientki widzą i czują efekty o wiele szybciej!

Wiem, że z dzieckiem brakuje Ci czasu i sił, by zabrać się za ćwiczenia – dlatego z pomocą przychodzi ekspresowa metoda Low Pressure Fitness!

Po udziale w warsztatach zyskasz:

Umiejętność wykonania prawidłowego manewru hipopresyjnego i treningu LPF, który zmieni Twoje ciało.

Zaktywowany i bardziej zebrany brzuch, silniejsze mięśnie dna miednicy - zapewnią Ci nie tylko lepszą sylwetkę, ale i większą swobodę ruchu.

Przyjemny luz w ciele, proste plecy, lepszą mobilność i pełniejszy oddech - dzięki głębokiej pracy z przeponą i powięzią.

Większą świadomość ciała i ruchu, którego potrzebuje Twój brzuch - co zaprocentuje lepszymi nawykami ruchowymi!

Po warsztatach będziesz miała możliwość dołączyć do grupy treningowej Low Pressure Fitness i wziąć udział w moim autorskim programie "Odzyskaj brzuch w miesiąc".

Program „Odzyskaj brzuch w miesiąc” to 4-tygodniowy cykl treningów w małej grupie 4 osób, której celem jest widoczna poprawa pracy i wyglądu mięśni brzucha. W każdym tygodniu spotykamy się na jeden trening metodą Low Pressure Fitness, który kończymy nagraniem krótkiego (10 min) setu ćwiczeń. Każda Uczestniczka dostaje dostęp do nagrania i powtarza set ćwiczeń samodzielnie przez tydzień. W kolejnym tygodniu spotykamy się na kolejny trening, robimy krok do przodu i uczymy się kolejnego zestawu ćwiczeń. Na zakończenie programu sprawdzamy obwód talii, sylwetkę i funkcję mięśni głębokich.

Sprawdź opinie moich Klientek i skorzystaj z warsztatów!
Treningi personalne Sopot

Przekonaj się, że wystarczy 10 minut dziennie, żeby Twój brzuch się zmienił.

Jak wziąć udział w warsztatach?

 1. Zarezerwuj miejsce (maksymalnie 10 osób)
 2. Przed spotkaniem sprawdź pocztę – otrzymasz ode mnie link do wirtualnego „pokoju”.
 3. Przygotuj się na warsztaty – mile widziany top z odsłoniętym brzuchem (będą same babki, więc luz!), przyda Ci się długa guma lub elastyczne rajstopy. 
 4. Przygotuj sprzęt – potrzebujesz komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu i włączoną kamerką. Jeśli chcesz, możesz się nie pokazywać, ale wtedy nie będę mogła Ci pomóc podczas warsztatów.
 5. O 18:00 kliknij w link z maila i do zobaczenia!

 

Uwaga – spotkanie będzie nagrywane i dostępne TYLKO dla Uczestniczek przez tydzień. Chcę, żebyś miała możliwość powtórki, a z drugiej strony – żebyś czuła się w pełni komfortowo podczas warsztatów.

WARSZTATY ON-LINE "LOW PRESSURE FITNESS DLA SPRAWNEGO BRZUCHA"

25.01.2024 18:00-19:30
PLN 95
 • - 1,5h wiedzy i praktyki metody Low Pressure Fitness w kontekście usprawniania mięśni brzucha
 • - Praktyka obejmuje ćwiczenia przygotowujące, mobilizacje, automasaż, oddech, naukę manewru hipopresyjnego, naukę pozycji, krótką sesję LPF flow
 • - Warsztaty prowadzone zgodnie z wytycznymi metody Low Pressure Fitness, według International Hypopressive and Physical Therapy Institute
 • - Cenne wskazówki i indywidualne podejście, dzięki czemu z łatwością nauczysz się metody Low Pressure Fitness
 • - Nagranie warsztatów dostępne przez tydzień - abyś mogła wrócić do ćwiczeń w dogodnym dla siebie czasie
 • - Materiały do których, będziesz mogła wracać - skrypt i rozpiska ćwiczeń

SKORZYSTAJ ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO:

Dni
Godziny
Minuty
Dlaczego warto mi zaufać?

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką personalną. Specjalizuję się w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie oraz w treningu funkcjonalnym mięśni brzucha i dna miednicy. Jestem instruktorką metody treningowej Low Pressure Fitness (level 1 & 2), dzięki której skutecznie wzmocnisz mięśnie core i poprawisz postawę ciała.

Dzięki moim treningom zbudujesz sprawne ciało, dające radość, lekkość i swobodę życia. Nawet jeśli jesteś w ostatnim trymestrze ciąży, tuż po porodzie, zmagasz się z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu.

Wierzę w to, że każda mama i przyszła mama może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie.

By robić, to co kocha i żyć w pełni!

Na co dzień prowadzę treningi indywidualne w moim kameralnym studiu w Sopocie. Moje Klientki to kobiety ciąży i po porodzie, często zmagające się z rozejściem mięśni brzucha, nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów rodnych, a jednocześnie pragnące żyć aktywnie, sprawnie – w pełni życia.

I właśnie to umożliwia im metoda Low Pressure Fitness! 

Prywatnie jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. Doświadczyłam na sobie dochodzenia do siebie po nagłym cesarskim cięciu i rozejścia mięśni brzucha.

Poznanie technik hipopresyjnych (na których opiera się metoda Low Pressure Fitness) było dla mnie ważnym momentem przełomowym we „wracaniu do formy” – a potem również dla moich Klientek. Teraz chcę podzielić się tym odkryciem z Tobą – abyś także mogła różnicę w swoim ciele, odzyskać wolność i móc z radością robić wszystko to, co kocha!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Najczęstsze pytania

Tak! Tym bardziej zapraszam Cię na warsztaty, bo wiedza i praktyka z warsztatów będzie idealnym wsparciem Twojej terapii. Przekonasz się na sobie, jak metoda Low Pressure Fitness w krótkim czasie poprawia wygląd i funkcję mięśni brzucha oraz działa unosząco na narządy.

Nie, metoda Low Pressure Fitness z manewrem hipopresyjnym nie jest odpowiednia dla kobiet w ciąży, a także mniej niż 6 tygodni po psn i mniej niż 12 tygodni po cc.

Tak! Nawet jeśli nigdy nic nie ćwiczyłaś – to jest idealna opcja, by zacząć. Metoda Low Pressure Fitness to głęboka i spokojna metoda treningowa. Ma wiele podobnego do jogi! To dla Ciebie świetny wstęp, żeby na spokojnie zacząć pracować nad lepszą sprawnością i sylwetką.

 
Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.