fbpx

Twój czas i zdrowie są zbyt cenne, by tracić je na nieodpowiednie treningi.

Wiem, że przeszłaś już dużo – Ty i Twoje ciało. Pozwól mi zdjąć z twoich pleców ten ciężar, który dźwigasz. Pozwól sobie na powrót do swojego zdrowego i sprawnego ciała, powrót do swoich głębokich życiowych sił. W indywidualnej opiece trenerskiej prowadzę Cię za rękę możliwie najkrótszą drogą do Twojej fizycznej PEŁNI MOCY.

Indywidualna opieka trenerska to więcej niż trening, to coaching dla Twojego ciała.

Trener personalny Gdynia

Wyobraź sobie ciemny i deszczowy poranek.

Nie spałaś pół nocy, a Twoje dziecko zaplanowało pobudkę o świcie. Masz ochotę zakopać się pod kołdrą i przeczekać trudny czas, prawda?

Będąc pod moją opieką jest inaczej. Mimo niewyspania i szarówki za oknem, robisz swoje poranne ćwiczenie mocy i od razu masz w sobie mnóstwo energii – i to jeszcze zanim wypijesz kawę. 

Odkąd masz moje bliskie wsparcie, które wprowadziło do Twojego życia odżywczy ruch – wszystko się zmieniło. Wróciłaś do pełni zdrowia i sprawności. Wreszcie możesz cieszyć się codziennym życiem. Odzyskałaś w swoim ciele moc i kontrolę, a wraz z nimi pewność siebie. Obok mocy pojawiła się lekkość i przyjemny luz – Twoje ciało przestało walczyć o przetrwanie, a zaczęło PRAWDZIWIE ŻYĆ.

Indywidualna opieka trenerska to odpowiedź na potrzeby kobiet, które chcą osiągać jak najlepsze rezultaty w możliwie najkrótszym czasie.

Helena Ignatowska trenerka personalna Gdynia

Indywidualna opieka trenerska jest dla Ciebie, jeśli szukasz skutecznych rozwiązań i profesjonalnego wsparcia najwyższej jakości.

Moja autorska metoda łączy trening medyczny, podejście funkcjonalne oraz innowacyjny system Low Pressure Fitness – poczujesz głęboką transformację ciała, która będzie procentować na całe życie.

Trening medyczny zapewni Ci bezpieczeństwo i rozwiązania skupione na poprawie Twojego zdrowia fizycznego.

Dzięki innowacyjnej metodzie Low Pressure Fitness odzyskasz głęboką moc w brzuchu i swobodę w ciele.

Trening funkcjonalny da Ci sprawne i silne ciało na lata oraz pozwoli Ci zdrowo wrócić do ulubionych aktywności.

Jestem nie tylko trenerką, ale też mamą – rozumiem z czym się mierzysz każdego dnia!

Dzięki indywidualnej opiece treningowej zyskasz:

Odważ się na zmiany i spraw, by Twoje ciało było Twoim źródłem mocy i pewności siebie!

Sprawdź, jak wygląda przykładowy trening! 

Indywidualna opieka trenerska to gwarancja efektów, nawet jeśli do tej pory nie znalazłaś czasu na trening lub to, co robiłaś nie spełniło Twoich oczekiwań.

Zobacz, jak to działa:

Posłuchaj, ile zyskasz dzięki opiece trenerskiej w porównaniu do zwykłych treningów on-line:

Zobacz opinie moich klientek indywidualnych:

Przeszukałam cały internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu trenera z odpowiednimi kwalifikacjami dla kobiet po CC i po wielu analizach, padło na Helę. Jeny, jak ja się cieszę, że padło właśnie na nią! Każde nasze spotkanie było wypełnione wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że Hela wie o czym mówi i że dużo serca wkłada w każdy trening. Poza kwalifikacjami trenerskimi, jest też ogroooooomnie ciepłą osobą, która bardzo dobrze rozumie wszystkie emocje towarzyszące kobietom w okresie okołoporodowym, co sprawia, że po każdym spotkaniu odżywione jest nie tylko ciało, ale i dusza (ładowanie baterii w pełni!). Naprawdę z głębi serca polecam treningi z Helą jeśli bliski jest Wam szacunek do własnego ciała i chęć zrozumienia jego zawiłych zależności!
Iza
Zaczynając współpracę z Helą, byłam mocno nastawiona na efekt. To co jest, to więcej niż efekt - to ZMIANA. Ciała i myślenia. Przy Heli nauczyłam się że można czerpać przyjemność z pracy i rozwoju, a efekt „przyjdzie” poniekąd w gratisie. Zamiast próbować albo zastanawiać się n-ty raz czy dam radę, po prostu trzeba robić, robić i... robić aż będzie git, żeby potem zmienić na coś, co znów nie wychodzi, natomiast da kolejny progres 😉 Oprócz tego, potrafi być cierpliwa zarówno w tłumaczeniu instrukcji ćwiczenia, jak i w poprawianiu tych samych błędów technicznych na kolejnym treningu, czy słuchaniu mojego narzekania. Ma duży szacunek do ciała, nastawienie na rozwiązania i zarażającą radość z tego co robi 😁
Klaudia
Trenowałam z Helą po porodzie, żeby wrócić do formy. Hela jest profesjonalna, wymagająca, dokładna i zaraża pozytywną energią. Po każdym treningu wracałam fizycznie zmęczona, ale z "naładowanymi bateriami" :)! Bardzo polecam, treningi z Helą dla wszystkich, którzy chcą zbudować formę i jednocześnie dobrze się bawić!
Agnieszka
Hela is a fantastic trainer! My fitness level lapsed a bit after moving to Poland, but I feel like I'm getting back to an even higher level with her help. She pushes me to be better with every training. She's great at coaching you on what you're doing during the training, but you can do outside of it to help you along. I've been working with her for about four months and I can see the results. She's incredibly knowledgeable, focused, and is always finding ways to push my fitness to the next level. I'm lucky to have her to help me to become fitter, healthier, and happier. I strongly recommend you work with her!
Victoria

Zobacz efekty moich klientek po pierwszym spotkaniu:

Poprawa postawy ciała
Korekcja rozejścia mięśni brzucha
Poprawa wyglądu brzucha
Wzmacnianie mięśni głębokich
Usprawnianie w połogu
Bezpieczny powrót do intensywnych ćwiczeń
Usprawnienie i wzmocnienie mięśni brzucha
Powrót do zajęć fitness
Przygotowanie do biegania
Terapia bólu kręgosłupa
Wsparcie dla mięśni dna miednicy w ciąży
Previous slide
Next slide

Odzyskaj moc ze sprawnego ciała z moim wsparciem!

Indywidualna opieka trenerska (stacjonarnie w studio w Sopocie/ on-line)

1 219 zł 849 miesiąc
 • 4 x TRENING PERSONALNY (60 minut) O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 800 ZŁ
 • MIESIĘCZNY INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY O WARTOŚCI 200 ZŁ
 • MIESIĘCZNY DOSTĘP DO PLATFORMY ON-LINE O WARTOŚCI 129 ZŁ
 • MONITOROWANIE EFEKTÓW I PROGRESU
 • WSPARCIE E-MAIL/SMS CODZIENNIE 8-16:00
 • DODATKOWE WSPARCIE na e-mail w ciągu 30 dni od ostatniego spotkania

Aktualnie brak wolnych miejsc - wypełnij formularz, a powiadomię Cię jak tylko będę miała przestrzeń przyjąć kolejną osobę:

Jeśli tylko będę mieć wolne miejsca, to dobierzemy dogodny dla Ciebie termin, omówimy warunki współpracy, tak by wszystko było dla Ciebie jasne – i możemy działać! A dokładne warunki współpracy możesz sprawdzić tu: umowa o świadczeniu usług  i regulamin serwisu on-line.

Nie odkładaj na później, zrób coś dobrego dla siebie TERAZ!

Jeśli chcesz spotkać się na pojedynczą konsultację, omówić konkretny problem np. korekcję rozejścia mięśni brzucha czy dobór ćwiczeń na brzuch, to zapraszam Cię na KONSULTACJE TRENINGOWE.

Helena Ignatowska trenerka personalna Gdynia
DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką personalną i na co dzień pracuję w klinice fizjoterapii Medstacja w Gdyni oraz dojeżdżam na treningi do Klientek do domu (Gdynia/ Trójmiasto). 

Specjalizuję się w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie oraz treningu funkcjonalnym mięśni brzucha i dna miednicy. Jestem instruktorką innowacyjnego systemu Low Pressure Fitness, który w Polsce dopiero raczkuje.. Moja autorska metoda treningowa łączy te trzy elementy, abyś mogła cieszyć się zdrowym i sprawnym ciałem w krótszym czasie i bez długich treningów. Nawet jeśli jesteś w ostatnim trymestrze ciąży, tuż po porodzie, zmagasz się z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu.

Wierzę w to, że każda kobieta na każdym etapie życia może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom może zdrowo robić to, co kocha i żyć pełnią życia. 

Prywatnie jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. Doświadczyłam na sobie przedwczesnego porodu, problemów po cesarskim cięciu, rozejścia mięśni brzucha, problemów z karmieniem i opieką nad wcześniakiem oraz depresji poporodowej. Wiem dobrze, jak trudne jest bycie świadomą i uważną mamą, gdy codziennie zmagasz się ze zmęczeniem i brakiem przestrzeni dla siebie.

Ale wiem też, że tylko dbając o siebie, jesteś w stanie zadbać o innych.

Dlatego pozwól mi zaopiekować się Tobą poprzez indywidualną opiekę treningową. Poczujesz się lepiej w swoim ciele, zapomnisz o bólu i ograniczeniach, odzyskasz wolność i będziesz mogła z radością robić wszystko to, co kochasz!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Uwaga! Brak wolnych miejsc na indywidualną opiekę trenerską! 

Zapisz się na listę zainteresowanych indywidualną opieką trenerską, by dostać informacje jak tylko zwolni się miejsce.

.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na poziom mojego wsparcia.

*w przypadku braku miejsc możliwość zakupu będzie zablokowana.

Najczęstsze pytania

Generalnie tak, ale to czy dam radę dojechać do Ciebie zależy również od dnia i godziny, kiedy chciałabyś się spotkać. Szczególnie „problematyczny” bywa dojazd do Gdańska, dlatego jeśli mieszkasz dalej na wschód niż rejony Śródmieścia, to zanim zarezerwujesz termin, skontaktuj się ze mną przez poniższy formularz. Natomiast bez problemu dojadę do Ciebie w Gdyni, Sopocie, czy w stronę Wejherowa. Jeśli okaże się, że nie dam rady dojechać do Ciebie – oczywiście otrzymasz zwrot pieniędzy.

Po wykupieniu indywidualnej opieki trenerskiej, otrzymujesz ankietę do wypełnienia z dogodnymi terminami i wstępnymi pytaniami do ustalenia planu (żebyśmy nie musiały omawiać tego podczas treningu i zyskały czas). Gdyby okazało się, że nie mogę zaproponować Ci żadnego terminu, który by Ci pasował, to zwracam Ci pieniądze.

Pomiędzy 7 a 21, od poniedziałku do soboty, ale dni i godziny są do dopasowania, w zależności od Twojego miejsca zamieszkania. Po rezerwacji miejsca otrzymujesz ankietę do zaznaczenia dogodnych dla Ciebie terminów i tak układam swój kalendarz treningów, aby się do ciebie dopasować.

Jeśli wiesz, że masz bardzo mocno ograniczony grafik i np. masz tylko jeden możliwy termin na trening to przed rezerwacją miejsca możesz przesłać mi swój termin i miejsce (orientacyjne) poniżej poprzez formularz kontaktowy. Sprawdzę wtedy w swoim grafiku i upewnię się, że damy radę spotkać się w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Pamiętaj tylko, że ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie 8 osób.

Pracuję w klinice fizjoterapii MEDSTACJA w Gdyni. Jeśli chodzi o dojazd do domu – bez problemu dojadę do Ciebie, jeśli mieszkasz w Gdyni, Sopocie, Rumii, Redzie, do Wejherowa. Najbardziej „problematyczny” jest dojazd do dalszych dzielnic Gdańska – dlatego, jeśli mieszkasz na tym obszarze, skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy poniżej.

Trening można odwołać do 24h przed umówioną godziną. Niewykorzystane treningi będziesz mogła odrobić w ciągu miesiąca po zakończeniu naszej współpracy. Jeśli wypadnie Ci coś na ostatnią chwilę (później niż na 24h przed treningiem) jest możliwość zamiany treningu na żywo na trening on-line. Wiem, że z dziećmi bywa różnie (sama mam dwójkę, więc rozumiem różne „wypadki”), ale pamiętaj, że dla Twoich dobrych efektów ważna jest systematyczność – dlatego lepiej dopasować trening do Twoich możliwości niż całkowicie odwoływać.

Jeśli w przebiegu ciąży okaże się, że nie możesz być aktywna lub wręcz musisz leżeć, to wbrew pozorom bardzo ważne będzie, abyś jeszcze lepiej zadbała o swoje ciało. Ponieważ brak ruchu to ogromne osłabienie ciała, niesie ze sobą większe ryzyko m.in. komplikacji porodowych i dysfunkcji po porodzie. Dlatego w takim przypadku skupimy na ćwiczeniach oddechowych, rehabilitacyjnych, przeciwzakrzepowych. Tak, abyś mimo leżącego trybu życia zachowała zdrowe ciało i przygotowała się jak najlepiej na poród i macierzyństwo.

Jeśli jednak okaże się, że musisz iść do szpitala i nie masz możliwości spotkań – zwrócę Ci kwotę za niewykorzystaną opiekę trenerską lub będziesz mogła wykorzystać ją po porodzie.

Tak, jak najbardziej! Ćwiczenia dopasowujemy do potrzeb Twojego ciała – odpowiednio dobrany trening będzie świetnym uzupełnieniem terapii z fizjoterapeutą lub jej kontynuacją. Poza samymi ćwiczeniami w swojej pracy wykorzystuję też techniki powięziowe, kinesiotaping czy masaż tkanek głębokich.

Ukończyłam m.in. szkolenia i kursy specjalistyczne:

 • Trening medyczny w ciąży i po porodzie – prowadzone przez Katarzynę Witek-Sokołowską i Izabelę Dembińską
 • Ćwiczenia w korekcji rozejścia mięśni brzucha (DRA) – prowadzone przez Katarzynę Witek-Sokołowską
 • Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym – prowadzone przez Projekt Masaż
 • Trening mięśni dna miednicy – prowadzone przez Beatę Kwiatkowską
 • Mobilność, stabilność i wzorce ruchowe – prowadzone przez Konrada Topolskiego i Mariusza Dzięcioła
 • Taping w treningu – prowadzone przez Michała Galę
 • Ocena funkcjonalna (FMS) – prowadzone przez Remigiusza Rzepkę
 • Zdrowy kręgosłup – prowadzone przez Katarzynę Witek-Sokołowską
 • Holistic Body Approach – prowadzone przez Athletic Development Academy

Treningi indywidualne to spotkanie 1:1 ze mną u Ciebie w domu. Wszystkie ćwiczenia dobieram indywidualnie do Twojego celu, potrzeb, możliwości – zarówno fizycznych jak i np. czasowych czy przestrzennych 🙂 Pracujemy nad lepszą techniką ruchu i ustawieniem ciała, dobieram odpowiednie korekcje, ale też tłumaczę tak, abyś wiedziała na co zwrócić uwagę w ćwiczeniu samodzielnym.

Treningi personalne na żywo to NAJLEPSZY EFEKT – wtedy mogę pokierować Twoim ciałem, dokładnie pokazać, dotknąć i sprawdzić jak pracują mięśnie (bardzo ważne w przypadku rozejścia mięśni brzucha), ale również zastosować techniki wspierające trening medyczny jak masaż czy kinesiotaping. Przyjeżdżam z całym niezbędnym sprzętem, a więc nie musisz w żaden sposób się przygotowywać. Mam również ze sobą zabawki dla dziecka – i nie martw się, nawet wysoko wrażliwe Maluchy mnie nie przerażają, bo sama mam dwójkę.

Nie martw się, jeśli nie masz z kim zostawić dziecka – zazwyczaj podczas treningów personalnych dzieciaki są nadzwyczaj spokojne. Ja też zawsze ze sobą wożę pełen asortyment zabawek (a wiadomo, że nie swoje są najfajniejsze).

Jeśli byłoby bardzo źle, to możemy ratować się ćwiczeniami razem z dzieckiem (np. w chuście). A jeśli Twoje dziecko toleruje obce osoby to sprawdza się również model wymiany czyli – pokazuję ćwiczenie i zabieram od Ciebie Malucha na ręce, żebyś mogła je spokojnie wykonać.

Pamiętaj, że sama jestem mamą dwójki wymagających Maluchów, więc doskonale rozumiem różne potrzeby dzieci. Zawsze staram się tak dopasować ćwiczenia, byś skorzystała jak najwięcej, jednocześnie dbając również o potrzeby dziecka.

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.