fbpx

Wskakuj ze mną na matę i poczuj się lepiej!

Zastanawiasz się jaka forma treningowego wsparcia będzie dla Ciebie najlepsza? Posłuchaj nagrania!

Współpraca indywidualna:

Indywidualna opieka trenerska jest najpełniejszą formą treningowego wsparcia. To odpowiedź na potrzeby kobiet, które chcą osiągać jak najlepsze rezultaty w możliwie najkrótszym czasie i szukają najwyższej jakości usługi.

Treningi z programem

Jeśli wolisz ćwiczyć samodzielnie, to zapraszam Cię do programów treningowych. Programy pomogą Ci krok po kroku zbudować sprawność i poczuć się świetnie w swoim ciele – bez spinki, wyrzeczeń i długich treningów. Z programami jesteś niezależna, ćwiczysz tam gdzie chcesz i kiedy chcesz. Możesz zrobić trening w turbo drzemce, przerwie na lunch czy gotując obiad dla familii.

Przy wyborze programu, zwróć uwagę, by był on dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Wtedy ćwiczenia będą dla Ciebie najbardziej efektywne. Aby dobrać program najlepiej do siebie, weź pod uwagę czy:

  • jesteś w ciąży? Wybierz program „Sprawna Mama”
  • niedawno urodziłaś lub od czasu porodu jeszcze nic nie ćwiczyłaś? Wybierz „Program 30 dni – sprawne ciało po ciąży”
  • próbowałaś robić ćwiczenia po porodzie, ale Twój brzuch nadal żyje własnym życiem? Wybierz program „Mocny brzuch i proste plecy”
  • Twoje mięśnie brzucha i dna miednicy już się zregenerowały i jesteś gotowa na całościowy trening? Wybierz program „20 minut do lepszej formy”

 

Kliknij w wybrany program, by poznać więcej szczegółów: 

*Obecnie dostępny jest program ciążowy „Sprawna Mama” i „Program 30 dni – sprawne ciało po ciąży”, pozostałe programy będą dostępne wkrótce.

Wróciłaś do pracy i czujesz się spięta? Uwolnij się z zestawem naprawczym:

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.