Treningi

Treningi personalne

Odkryj nowy wymiar treningów, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb, nastawionych na realizację Twoich celów i uwzględniający wszystkie Twoje doświadczenia. Szanuję Twój czas i zaufanie jakim mnie obdarzasz i obiecuję tego nie zmarnować. W ciągu naszego treningu jestem tylko dla Ciebie, a poza nim zawsze służę radą i pomocą. Otaczam Cię opieką i nie spuszczam z oka, a wszystko po to by osiągnięcie wymarzonych efektów stało się szybsze niż myślisz.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne, aby lepiej się poznać, doprecyzować cele i określić drogę do przejścia. Poza dokładnym wywiadem, wykonuję na nim kilka testów, które pozwolą mi określić stopień Twojej ogólnej sprawności i umożliwią dopasowanie ćwiczeń indywidualnie dla Ciebie. Jako certyfikowany ekspert posługuję się oceną funkcjonalną FMS (Functional Movement System), a także wykonuję analizę posturalną.

W zależności od tego co chcesz osiągnąć, tworzę unikalny plan treningowy odpowiadający nie tylko Twoim celom, ale także potrzebom Twojego ciała. Priorytetem jest dla mnie Twoje zdrowie, więc na treningach będziemy pracować nie tylko nad wzmocnieniem mięśni, ale również nad uzyskaniem odpowiedniej mobilności, stabilności i prawidłowej kontroli motorycznej. Na naszych treningach spodziewaj się różnorodności. Będziemy korzystać z technik rozluźniania powięziowego, masażu tkanek głębokich, ćwiczeń oddechowych, korekcyjnych, aktywujących mięśnie głębokie, ale również z ćwiczeń typowo siłowych – wykorzystujących zarówno ciężar własnego ciała, jak i zewnętrzny – hantli, ketli, TRX, sztangi, piłek itd. Pozwól, by moja wiedza i doświadczenie jako sportowiec, instruktor i trener zapracowały dla Ciebie.