fbpx

Wybierz najlepszą dla siebie formę treningowego wsparcia:

Przekonaj się sama, że wystarczy 20 minut dobrze dobranych ćwiczeń, żeby poczuć różnicę!

Z platformą treningową ćwiczysz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Zamiast katorżniczych treningów czeka na Ciebie odżywczy ruch, który naładuje Twoje baterie i pomoże Ci cieszyć się życiem nawet po nieprzespanych nocach. Poczujesz na sobie, że ruch to Twoje wsparcie i droga do lepszej jakości życia.

Nie musisz czekać, aż będziesz miała więcej czasu na trening. Klucz do sukcesu nie tkwi w ilości powtórzeń czy długości treningu, ale w odpowiedniej świadomości ciała, technice i w takim ruchu, który przekłada się na Twoje codzienne życie!

Współpraca indywidualna to najszybsza podróż do Twojego celu.

Z indywidualnie dobranymi ćwiczeniami według mojego systemu, który łączy trening medyczny w ciąży i po porodzie, trening funkcjonalny core i innowacyjną metodę Low Pressure Fitness, zobaczysz efekty już PO PIERWSZYM SPOTKANIU.

Dzięki współpracy 1:1 oszczędzasz czas i skupiasz się na konkretach, które są najważniejsze DLA CIEBIE. Zapraszam Cię szczególnie w przypadku problemów z rozejściem mięśni brzucha oraz jeśli czujesz, że dotychczasowe treningi nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Warsztaty to świetny start, by nauczyć się metody Low Pressure Fitness, która odmieni Twój brzuch.

Low Pressure Fitness to metoda natychmiastowo aktywująca mięśnie głębokie, dzięki czemu pomoże Ci szybko poprawić wygląd i pracę mięśni brzucha.

Po warsztatach poczujesz ogromną różnicę w ciele – od zebrania brzucha po intensywne wydłużanie kręgosłupa. To wspaniałe uczucie, do którego będziesz z chęcią wracać w swojej codzienności.

Warsztaty odbywają się kilka razy w roku i ilość miejsc jest ograniczona, ze względu na moje indywidualne wsparcie.

Przeszukałam cały internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu trenera z odpowiednimi kwalifikacjami dla kobiet po CC i po wielu analizach, padło na Helę. Jeny, jak ja się cieszę, że padło właśnie na nią! Każde nasze spotkanie było wypełnione wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że Hela wie o czym mówi i że dużo serca wkłada w każdy trening. Poza kwalifikacjami trenerskimi, jest też ogroooooomnie ciepłą osobą, która bardzo dobrze rozumie wszystkie emocje towarzyszące kobietom w okresie okołoporodowym, co sprawia, że po każdym spotkaniu odżywione jest nie tylko ciało, ale i dusza (ładowanie baterii w pełni!). Naprawdę z głębi serca polecam treningi z Helą jeśli bliski jest Wam szacunek do własnego ciała i chęć zrozumienia jego zawiłych zależności!
Iza
Hela jest bez wątpienia najlepszą trenerką, jaką miałam przyjemność spotkać. 💪🏻 Całym sercem polecam ją zarówno jako instruktora zajęć grupowych oraz jako trenera personalnego. Niezwykle trudno znaleźć kogoś, kto jest kompetentny, a do tego naprawdę lubi to, co robi i przejawia realne zainteresowanie klientem. Helena jest bardzo uważna. Ma świetny kontakt z ludźmi w każdym wieku. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie uwzględniając jej ograniczenia i możliwości. Jest naturalna. Nie robi z siebie gwiazdy. Buduje świetną, przyjazną atmosferę. Ma poczucie humoru i dystans zarówno do siebie jak i do świata. Jej uśmiech i pozytywne nastawienie udziela się innym (...) Potrafi realnie zmotywować. Z Helą naprawdę chce się chcieć.
Asia
Trenowałam z Helą po porodzie, żeby wrócić do formy. Hela jest profesjonalna, wymagająca, dokładna i zaraża pozytywną energią. Po każdym treningu wracałam fizycznie zmęczona, ale z "naładowanymi bateriami" :)! Bardzo polecam, treningi z Helą dla wszystkich, którzy chcą zbudować formę i jednocześnie dobrze się bawić!
Agnieszka
Hela is a fantastic trainer! My fitness level lapsed a bit after moving to Poland, but I feel like I'm getting back to an even higher level with her help. She pushes me to be better with every training. She's great at coaching you on what you're doing during the training, but you can do outside of it to help you along. I've been working with her for about four months and I can see the results. She's incredibly knowledgeable, focused, and is always finding ways to push my fitness to the next level. I'm lucky to have her to help me to become fitter, healthier, and happier. I strongly recommend you work with her!
Victoria
Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.