fbpx

Jestem instruktorką fitness (od 2010) i trenerką personalną (od 2017). Specjalizuję się w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie, treningu funkcjonalnym mięśni brzucha i dna miednicy z wykorzystaniem technik hipopresyjnych.

Pomagam kobietom cieszyć się sprawnym ciałem bez presji i wyrzeczeń. Pracuję w klinice fizjoterapii Medstacja w Gdyni i prowadzę treningi indywidualne z dojazdem do Klientek (Gdynia/ Trójmiasto). Organizuję aktywne weekendy dla mam i warsztaty z profilaktyki rozejścia mięśni brzucha. Wspieram również kobiety z innych zakątków świata poprzez treningi on-line oraz programy treningowe na platformie.

Wierzę w to, że każda mama i przyszła mama może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie. Nie tylko po to, aby robić, to co kocha i ładować swoje baterie, ale także po to, by… nieść miłość do ruchu dalej i cieszyć się aktywnym życiem ze swoimi dziećmi!

Cofnijmy się jednak do 2019, bo wtedy nastąpił moment przełomowy

Jestem dwa tygodnie po nieplanowanej cesarce, która zwaliła mnie z nóg.
Naladuj-baterie-brzuch-po-ciazy-6-tygodni-metamorfoza

Czuję się totalnie zagubiona, a wszystko wygląda inaczej niż „miało wyglądać”…

Brzuch po cięciu cesarskim, obcy i bez czucia, ból kręgosłupa, problemy z laktacją i całe życie wywrócone do góry nogami. Teoretycznie wiem, co robić – w końcu pomogłam już tylu kobietom wrócić do formy, ale… okazuje się, że na własnej skórze doświadczenie i wiedza smakuje inaczej.

Choć wiem, że “powinnam”, to nie mogę się zebrać do ćwiczeń. Sama sobie robię presję, a i tak codziennie przegrywam walkę z czasem i ze zmęczeniem, żeby zrobić dłuższy trening. A przy tym wkurzam się na siebie i na wszystkich wkoło…

Dokładnie tak było - mimo, że skończyłam wiele specjalistycznych kursów z zakresu treningu kobiet w ciąży i po porodzie i pracowałam na co dzień z kobietami w fitness klubie, to właśnie własne doświadczenia były dla mnie największą nauką.

To był moment, w którym zupełnie zmieniłam podejście do ciała i treningu

Odrzuciłam perfekcjonizm, który towarzyszył mi przez lata. Postanowiłam działać z tym, co mam, tu i teraz. Nie czekając na lepszy moment, więcej czasu i przespane noce.

Skupiłam się na potrzebach mojego „nowego ciała” i na działaniu metodą małych kroków. Postawiłam na mniejszą ilość ćwiczeń, ale precyzyjnie dobranych oraz na mniejszą ilość powtórzeń, ale wykonywanych maksymalnie świadomie. Dzięki temu skondensowałam godzinny trening do 20 minut!

Znów czułam, że robię coś dobrego dla siebie, energia wróciła i każdy kolejny dzień (mimo wciąż nieprzespanych nocy) zaczynałam z coraz większą mocą. Zapomniałam o bólu pleców, o ograniczeniach – wreszcie mogłam cieszyć się aktywnym życiem, tak jak przed ciążą. A w drugą ciążę – weszłam już z zupełnie innym nastawieniem.

To właśnie macierzyństwo w połączeniu z trenerską wiedzą i doświadczeniem zaowocowały powstaniem systemu treningowego, dzięki któremu Ty też możesz cieszyć się sprawnym ciałem bez wyrzeczeń i presji!

Pozwól, że otworzę furtkę, przez którą wyjdziesz z tego błędnego koła wymagań, oczekiwań, frustracji i przemęczenia. Bez poświęcania czasu na długie treningi!​

Przekonasz się, że świadomy ruch to nie wyrzeczenia, pot i zmęczenie. To Twoje wsparcie!

Energia będzie towarzyszyć Ci cały dzień a zdrowy kręgosłup będzie wspierał w codziennych wyzwaniach. Wreszcie będziesz miała ochotę na coś więcej niż netflix + kanapa.

kobieta trenerka
rodzice

Świadomy ruch to wyższy poziom czucia.

Zarówno moje programy treningowe, jak i treningi indywidualne, to czysty konkret – ćwiczenia trafiają celnie w Twoje potrzeby, a jasny instruktaż pozwala zachować odpowiednią technikę. Ćwiczysz tak, abyś czuła, że to najlepiej wykorzystane 20 minut ever!

Ja dbam o Twoje sprawne ciało, Ty zachowujesz czas i energię na to, co kochasz najbardziej.

Co o treningach mówią moje Klientki

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem instruktorką fitness od 2010 r., a trenerką personalną od 2017 r. Prowadziłam wiele różnych zajęć grupowych w sieci klubów Zdrofit w Warszawie – od pro-zdrowotnych zajęć typu Mobility czy Zdrowy Kręgosłup, po bardziej intensywne formy jak Tabata czy Cross Training. Przeprowadziłam setki treningów personalnych i pomogłam wielu kobietom wrócić do formy, poprawić wygląd i funkcję mięśni brzucha czy zapomnieć o bólu kręgosłupa.

Jako była biegaczka na dystansie 5000 m kocham porządnie się zmęczyć i mocne treningi są bliskie mojemu sercu. Natomiast pracując jako trener zauważyłam, że to czego brakuje kobietom na ich drodze do lepszej formy, to wcale nie jest wycisk, ale… balans, świadomy ruch, czucie ciała.

Zaczęłam coraz bardziej interesować się całościowym podejściem do ciała, metodami uwalniania napięć i sztywności, mobilnością, pracą z mięśniami głębokimi, z oddechem. W tym czasie ukończyłam kurs „Trening medyczny w ciąży i po porodzie” prowadzony przez Katarzynę Witek-Sokołowską i Izabelę Dembińską – i od tego się zaczęło.

Obecnie pracuję z kobietami głównie nad poprawą funkcjonowania i wyglądu brzucha, nad korekcją rozejścia mięśni brzucha, lepszą aktywacją mięśni głębokich. W pracy łączę podejście z treningu medycznego z treningiem funkcjonalnym i niezwykle skutecznymi technikami hipopresyjnymi. To moje autorskie połączenie, które sprawi, że Twój brzuch ruszy już po pierwszym treningu!

Prowadzę również kobiety po operacjach, z endometriozą, przy przepuklinach, obniżeniu narządów rodnych. Współpracuję z fizjoterapeutkami i cały czas się rozwijam, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Dla jak najlepszych efektów w treningach stosuję metody pracy z powięzią, masaż tkanek głębokich, techniki hipopresyjne, kinesiotaping, pracę z oddechem i układem nerwowym. Bo ruch to o wiele więcej niż trening! 

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Ruszaj ze mną w podróż po sprawne i zdrowe ciało!

Zyskaj czas, ćwicz ze mną u siebie w domu (Gdynia/ Trójmiasto)

Zapisz się na trening w klinice fizjoterapii MEDSTACJA w Gdyni

Trenuj ze mną on-line z dowolnego miejsca na ziemi – gdziekolwiek jesteś

Bądź niezależna, ćwicz z samodzielnie z programem on-line

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.