fbpx

Potrzebujesz wsparcia dla brzucha lub mięśni dna miednicy?

Jesteś w ciąży lub już urodziłaś i chcesz cieszyć się sprawnym ciałem, ale nie wiesz od czego zacząć?

Wróciłaś do intensywnych treningów, ale Twój brzuch nadal żyje swoim życiem?

Skorzystaj z mojej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia podczas konsultacji treningowej

Połączenie treningu medycznego, funkcjonalnego i hipopresyjnego przyniesie Ci efekty już po pierwszej konsultacji

Indywidualnie dobrane wskazówki trafiają celnie w Twoje potrzeby - oszczędzasz czas i skupiasz się na konkretach

Rozpisany plan działania po konsultacji pomaga Ci działać systematycznie i utrwalać dobre efekty

Konsultacje treningowe to odpowiedź na potrzeby kobiet, które potrzebują KONKRETU, który przyniesie oczekiwany rezultat.

Podczas konsultacji działam według mojego autorskiego konceptu łączenia treningu medycznego, podejścia funkcjonalnego oraz zastosowania technik hipopresyjnych.

Dzięki temu czujesz i widzisz efekty już po pierwszym spotkaniu!

Jestem nie tylko trenerką, ale też mamą – rozumiem z czym się mierzysz każdego dnia!

Dzięki konsultacji treningowej zyskasz:

Skorzystaj z siły połączenia treningu medycznego, funkcjonalnego i hipopresji i odkryj moc w swoim ciele już po pierwszym spotkaniu!

Jak działają konsultacje treningowe krok po kroku:

Po rezerwacji wypełnij ankietę - dzięki temu oszczędzimy czas podczas konsultacji.

Konsultację możesz odbyć stacjonarnie w Gdyni (Medstacja/ z dojazdem do domu) lub ON-LINE.

Po konsultacji otrzymasz indywidualnie rozpisany plan działania.

Zobacz opinie moich klientek indywidualnych:

Hela jest bez wątpienia najlepszą trenerką, jaką miałam przyjemność spotkać. 💪🏻 Całym sercem polecam ją zarówno jako instruktora zajęć grupowych oraz jako trenera personalnego. Niezwykle trudno znaleźć kogoś, kto jest kompetentny, a do tego naprawdę lubi to, co robi i przejawia realne zainteresowanie klientem. Helena jest bardzo uważna. Ma świetny kontakt z ludźmi w każdym wieku. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie uwzględniając jej ograniczenia i możliwości. Jest naturalna. Nie robi z siebie gwiazdy. Buduje świetną, przyjazną atmosferę. Ma poczucie humoru i dystans zarówno do siebie jak i do świata. Jej uśmiech i pozytywne nastawienie udziela się innym (...) Potrafi realnie zmotywować. Z Helą naprawdę chce się chcieć.
Asia
Trenowałam z Helą po porodzie, żeby wrócić do formy. Hela jest profesjonalna, wymagająca, dokładna i zaraża pozytywną energią. Po każdym treningu wracałam fizycznie zmęczona, ale z "naładowanymi bateriami" :)! Bardzo polecam, treningi z Helą dla wszystkich, którzy chcą zbudować formę i jednocześnie dobrze się bawić!
Agnieszka
Przeszukałam cały internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu trenera z odpowiednimi kwalifikacjami dla kobiet po CC i po wielu analizach, padło na Helę. Jeny, jak ja się cieszę, że padło właśnie na nią! Każde nasze spotkanie było wypełnione wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że Hela wie o czym mówi i że dużo serca wkłada w każdy trening. Poza kwalifikacjami trenerskimi, jest też ogroooooomnie ciepłą osobą, która bardzo dobrze rozumie wszystkie emocje towarzyszące kobietom w okresie okołoporodowym, co sprawia, że po każdym spotkaniu odżywione jest nie tylko ciało, ale i dusza (ładowanie baterii w pełni!). Naprawdę z głębi serca polecam treningi z Helą jeśli bliski jest Wam szacunek do własnego ciała i chęć zrozumienia jego zawiłych zależności!
Iza
Hela is a fantastic trainer! My fitness level lapsed a bit after moving to Poland, but I feel like I'm getting back to an even higher level with her help. She pushes me to be better with every training. She's great at coaching you on what you're doing during the training, but you can do outside of it to help you along. I've been working with her for about four months and I can see the results. She's incredibly knowledgeable, focused, and is always finding ways to push my fitness to the next level. I'm lucky to have her to help me to become fitter, healthier, and happier. I strongly recommend you work with her!
Victoria
Helena Ignatowska trenerka personalna Gdynia
DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ

Nazywam się Helena Ignatowska, jestem trenerką personalną i na co dzień pracuję w klinice fizjoterapii Medstacja w Gdyni oraz dojeżdżam na treningi do Klientek do domu (Gdynia/ Trójmiasto). 

Specjalizuję się w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie, treningu funkcjonalnym oraz wzmacnianiu mięśni brzucha i dna miednicy z wykorzystaniem technik hipopresyjnych. Moja autorska metoda treningowa łączy te trzy elementy, abyś mogła cieszyć się zdrowym i sprawnym ciałem w krótszym czasie i bez długich treningów. Nawet jeśli jesteś w ostatnim trymestrze ciąży, tuż po porodzie, zmagasz się z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu.

Wierzę w to, że każda mama i przyszła mama może czuć się lekko, sprawnie i pewnie siebie. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom może zdrowo robić to, co kocha i żyć pełnią życia. 

Prywatnie jestem mamą dwójki Maluchów – Majki i Janka. Doświadczyłam na sobie przedwczesnego porodu, problemów po cesarskim cięciu, rozejścia mięśni brzucha, problemów z karmieniem i opieką nad wcześniakiem oraz depresji poporodowej. Wiem dobrze, jak trudne jest bycie mamą, gdy codziennie zmagasz się ze zmęczeniem i brakiem przestrzeni dla siebie.

Ale wiem też, że tylko dbając o siebie, jesteś w stanie zadbać o innych.

Dlatego zapraszam Cię na konsultację treningową, dzięki której poczujesz się lepiej w swoim ciele, zapomnisz o bólu i ograniczeniach, odzyskasz wolność i będziesz mogła z radością robić wszystko to, co kochasz!

Sprawdź, gdzie się szkoliłam:

Zarezerwuj miejsce i poczuj się lepiej już po pierwszym spotkaniu!

Pierwsza konsultacja treningowa

200 zł
 • 60 MIN TRENINGU 1:1 - indywidualne dopasowanie ćwiczeń dla najlepszych efektów
 • TRENING MEDYCZNY & FUNKCJONALNY & HIPOPRESJA - specjalistyczne podejście do kobiecego treningu
 • PLAN DZIAŁANIA W CENIE - po spotkaniu otrzymujesz rozpiskę ćwiczeń razem ze zdjęciami
 • DOPASUJ CZAS DO SIEBIE - wybierz dogodny termin z kalendarza i zapisz się na trening
 • MOŻLIWOŚĆ ZMIANY terminu treningu do 24h przed planowanym rozpoczęciem
 • ANALIZA ANKIETY - wstępny plan konsultacji w zależności od Twojego celu

Kolejna konsultacja treningowa

180 zł
 • 60 MIN TRENINGU 1:1 - indywidualne dopasowanie ćwiczeń dla najlepszych efektów
 • TRENING MEDYCZNY & FUNKCJONALNY & HIPOPRESJA - specjalistyczne podejście do kobiecego treningu
 • PLAN DZIAŁANIA W CENIE - po spotkaniu otrzymujesz rozpiskę ćwiczeń razem ze zdjęciami
 • DOPASUJ CZAS DO SIEBIE - wybierz dogodny termin z kalendarza i zapisz się na trening
 • MOŻLIWOŚĆ ZMIANY terminu treningu do 24h przed planowanym rozpoczęciem
 • MONITOROWANIE EFEKTÓW - na kolejnym spotkaniu omawiamy postępy i dalsze działanie
 • DODATKOWE WSPARCIE na e-mail w ciągu 30 dni od ostatniego spotkania

Pakiet 4x konsultacja treningowa

600 zł
 • 240 MIN TRENINGU 1:1 - indywidualne dopasowanie ćwiczeń dla najlepszych efektów
 • TRENING MEDYCZNY & FUNKCJONALNY & HIPOPRESJA - specjalistyczne podejście do kobiecego treningu
 • 4x PLAN DZIAŁANIA W CENIE - po spotkaniu otrzymujesz rozpiskę ćwiczeń razem ze zdjęciami
 • DOPASUJ CZAS DO SIEBIE - wybierz dogodny termin z kalendarza i zapisz się na trening
 • MOŻLIWOŚĆ ZMIANY terminu treningu do 24h przed planowanym rozpoczęciem
 • MONITOROWANIE EFEKTÓW - na każdym treningu omawiamy postępy i dalsze działanie
 • DODATKOWE WSPARCIE na e-mail w ciągu 30 dni od ostatniego spotkania
 • DOŻYWOTNI DOSTĘP DO GRUPY WSPARCIA NA FB - szybki kontakt ze mną i innymi mamami
 • PAKIET WAŻNY 2 MIESIĄCE

Masz pytania? Napisz do mnie!

Przed rezerwacją sprawdź dokładne warunki współpracy – kliknij i pobierz umowę o świadczenie usług. 

Najczęstsze pytania

W Medstacji w Gdyni (Orłowo – ul. Wielkopolska 21) lub u Ciebie w domu jeśli mieszkasz w Trójmieście. Po wstępnej rezerwacji terminu otrzymasz ode mnie wiadomość e-mail – omówimy wtedy dokładne warunki, wybór pakietu oraz lokalizację.

Trening można odwołać do 24h przed umówioną godziną.

Nie, ćwiczymy z tym sprzętem, który masz już w domu lub który mamy dostępny na sali. Przygotuj tylko wygodne ubranie.

Jeśli w przebiegu ciąży okaże się, że nie możesz być aktywna lub wręcz musisz leżeć, to wbrew pozorom bardzo ważne będzie, abyś jeszcze lepiej zadbała o swoje ciało – ale oczywiście wtedy zmienimy program naszego spotkania, tak by odpowiedzieć na Twoje potrzeby. W takim przypadku skupimy na ćwiczeniach oddechowych, rehabilitacyjnych, przeciwzakrzepowych. Tak, abyś mimo leżącego trybu życia zachowała zdrowe ciało i przygotowała się jak najlepiej na poród i macierzyństwo.

Tak, jak najbardziej! Ćwiczenia dopasowujemy do potrzeb Twojego ciała – odpowiednio dobrany trening będzie świetnym uzupełnieniem terapii z fizjoterapeutą lub jej kontynuacją.

Treningi indywidualne to spotkanie 1:1 ze mną trwające 60 min. W wersji na żywo widzimy się u Ciebie w domu lub u mnie w Medstacji, w wersji on-line łączymy się poprzez Whatsup, Messenger, Instagram lub Face Time. 

Po spotkaniu otrzymasz ode mnie plan działania, dzięki czemu nie musisz niczego samodzielnie notować. Podczas konsultacji możesz skupić się tylko na sobie i swoim ciele!

Tak, bo ćwiczenia dobieram indywidualnie do Twojego celu, potrzeb, możliwości – zarówno fizycznych jak i np. czasowych czy przestrzennych 🙂 Pracujemy nad lepszą techniką ruchu i ustawieniem ciała, dobieram odpowiednie korekcje, ale też tłumaczę tak, abyś wiedziała na co zwrócić uwagę w ćwiczeniu samodzielnym.

Nie martw się, jeśli nie masz z kim zostawić dziecka – zazwyczaj podczas treningów personalnych dzieciaki są nadzwyczaj spokojne. Warto spróbować, jeśli nie masz innej możliwości!

Bądź spokojna, sama jestem mamą dwójki wymagających Maluchów, więc doskonale rozumiem różne potrzeby dzieci. Zawsze staram się tak dopasować ćwiczenia, byś skorzystała jak najwięcej, jednocześnie dbając również o potrzeby dziecka.

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.