fbpx

Pozbądź się ciążowych obaw!

Pozbądź się ciążowych obaw

Chcesz przejść przez ciążę bez bólu kręgosłupa, problemów mięśni dna miednicy i wejść gładko w macierzyństwo?

Zapisz się na bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży 7-9. grudnia 2020!

Przekonaj się, jak świadomy ruch pomoże Ci zachować sprawne ciało w ciąży i szybciej wrócić do siebie po porodzie!

.

9 ciążowych miesięcy – dla jednych czas radosnych oczekiwań, dla drugich równie radosny czas zmierzenia się ze swoimi obawami….

 Jak jest u Ciebie? Mam nadzieję, że więcej jednak tego oczekiwania niż obawiania, ale wiem, że bywa różnie! Dla mnie był to zdecydowanie czas rozprawienia się ze swoimi lękami, m.in. uporania się z fobią szpitalną 🙂

.Jakby jednak nie było, uważam, że te 9 miesięcy to najlepszy czas, żeby trochę zatrzymać się w biegu i dać wytchnienie nie tylko swojemu ciału, ale i głowie!

 Mówienie o strachu czy obawach jest takie „niemodne”, szczególnie jak chodzi o macierzyństwo. Ale moim zdaniem warto o tym mówić, „normalizować” obawy i pozbywać się ich, zamiast chować głęboko w serduchu 🙂

Dlatego w dzisiejszym podcaście rozprawiam się z trzema najczęstszymi ciążowymi obawami i daję metody, jak można sobie z nimi radzić!

Hej, fajnie, że tu wpadłaś! Jeśli jeszcze się nie znamy, to jestem Hela Ignatowska i pomagam mamom i przyszłym mamom być w dobrej formie i cieszyć się sprawnym ciałem poprzez świadomy trening.

Chcesz zobaczyć, jak to co robię może pomóc Ci w Twoim życiu? Koniecznie wpadnij tutaj, żeby pobrać bezpłatne materiały, które mam dla Ciebie w prezencie!

Jeśli chcesz lubisz codzienną porcję motywacji i inspiracji do zdrowego życia pełnego ruchu – obserwuj mnie na Instagramie, gdzie bywam najczęściej!

Masz pytania? Kliknij w ikonkę Messenger w prawym dolnym rogu – odpowiem jak najszybciej!

Hela

Helena Ignatowska trenerka personalna dla kobiet Gdynia

Cieszę się, że odwiedzasz mojego bloga - mam nadzieję, że ten tekst pomógł Ci w aktywnym życiu!

Nazywam się Hela Ignatowska i jestem trenerką kobiet. Pomogę Ci zbudować sprawne ciało, dające radość i swobodę życia, dzięki mojej metodzie łączącej trening medyczny, funkcjonalny i Low Pressure Fitness. Nawet jeśli jesteś w ostatnim trymestrze ciąży, tuż po porodzie, zmagasz się z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu.

Wierzę w to, że każda kobieta, niezależnie od etapu życia, może czuć się w swoim ciele lekko, sprawnie i pewnie siebie. Może robić, to co kocha, cieszyć się aktywnym życiem i odważnie spełniać marzenia!

Sprawdź, jak mogę pomóc Ci z łatwością osiągnąć to, co wcześniej wydawało się trudne:

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.