fbpx

Chcesz przejść przez ciążę bez bólu kręgosłupa i wejść gładko w macierzyństwo?

Pobierz bezpłatny poradnik

„Jak ćwiczyć w ciąży, by cieszyć się sprawnym ciałem”

i zachowaj dobrą formę w ciąży!

.

9 ciążowych miesięcy – dla jednych czas radosnych oczekiwań, dla drugich równie radosny czas zmierzenia się ze swoimi obawami….

 Jak jest u Ciebie? Mam nadzieję, że więcej jednak tego oczekiwania niż obawiania, ale wiem, że bywa różnie! Dla mnie był to zdecydowanie czas rozprawienia się ze swoimi lękami, m.in. uporania się z fobią szpitalną 🙂

.Jakby jednak nie było, uważam, że te 9 miesięcy to najlepszy czas, żeby trochę zatrzymać się w biegu i dać wytchnienie nie tylko swojemu ciału, ale i głowie!

 Mówienie o strachu czy obawach jest takie „niemodne”, szczególnie jak chodzi o macierzyństwo. Ale moim zdaniem warto o tym mówić, „normalizować” obawy i pozbywać się ich, zamiast chować głęboko w serduchu 🙂

Dlatego w dzisiejszym podcaście rozprawiam się z trzema najczęstszymi ciążowymi obawami i daję metody, jak można sobie z nimi radzić!

Hej, fajnie, że tu wpadłaś!

Jeśli jeszcze się nie znamy, to jestem Hela Ignatowska i pomagam mamom i przyszłym mamom być w dobrej formie i cieszyć się sprawnym ciałem poprzez świadomy trening.

Chcesz zobaczyć, jak to, co robię, może pomóc Ci w Twoim życiu? Koniecznie wpadnij tutaj, żeby pobrać bezpłatne materiały, które mam dla Ciebie w prezencie!

Jeśli chcesz lubisz codzienną porcję motywacji i inspiracji do zdrowego życia pełnego ruchu - obserwuj mnie na Instagramie, gdzie bywam najczęściej!

Masz pytania? Kliknij w ikonkę Messenger w prawym dolnym rogu - odpowiem jak najszybciej!

Cześć, daj znać, w czym mogę Ci pomóc!