fbpx

9 ciążowych miesięcy – dla jednych czas radosnych oczekiwań, dla drugich równie radosny czas zmierzenia się ze swoimi obawami….

Jak jest u Ciebie? Mam nadzieję, że więcej jednak tego oczekiwania niż obawiania, ale wiem, że bywa różnie! Dla mnie był to zdecydowanie czas rozprawienia się ze swoimi lękami, m.in. uporania się z fobią szpitalną 🙂

.

Jakby jednak nie było, uważam, że te 9 miesięcy to najlepszy czas, żeby trochę zatrzymać się w biegu i dać wytchnienie nie tylko swojemu ciału, ale i głowie!

Mówienie o strachu czy obawach jest takie „niemodne”, szczególnie jak chodzi o macierzyństwo. Ale moim zdaniem warto o tym mówić, „normalizować” obawy i pozbywać się ich, zamiast chować głęboko w serduchu 🙂

Dlatego w dzisiejszym podcaście rozprawiam się z trzema najczęstszymi ciążowymi obawami i daję metody, jak można sobie z nimi radzić!


To tyle na dziś!

Dobrego dnia,

Hela | @naladujbaterie


Cześć, jestem Hela! Pomagam mamom i przyszłym mamom być w dobrej formie i cieszyć się zdrowiem poprzez moją metodę holistycznego podejścia do ciała i ruchu. Poprzez ruch naprawiam niedziałające mięśnie, bolące plecy, brak sił, lenistwo i wiele innych przypadłości. Dołącz do naszej grupy na Facebook’u, gdzie dzielę się praktyczną wiedzą. Zapraszam Cię do trenowania ze mną, a jeśli wolisz tylko czytać, to rozgość się na blogu, gdzie znajdziesz sporo artykułów na temat aktywnego życia. Nie zapomnij pobrać bezpłatnych materiałów, które mam dla Ciebie w prezencie!

Koniecznie odwiedź mnie na Instagramie, gdzie bywam najczęściej!

Miłego ładowania baterii! 💪