fbpx

Pozbądź się ciążowych obaw!

Pozbądź się ciążowych obaw

Chcesz przejść przez ciążę bez bólu kręgosłupa, problemów mięśni dna miednicy i wejść gładko w macierzyństwo?

Zapisz się na bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży 7-9. grudnia 2020!

Przekonaj się, jak świadomy ruch pomoże Ci zachować sprawne ciało w ciąży i szybciej wrócić do siebie po porodzie!

.

9 ciążowych miesięcy – dla jednych czas radosnych oczekiwań, dla drugich równie radosny czas zmierzenia się ze swoimi obawami….

 Jak jest u Ciebie? Mam nadzieję, że więcej jednak tego oczekiwania niż obawiania, ale wiem, że bywa różnie! Dla mnie był to zdecydowanie czas rozprawienia się ze swoimi lękami, m.in. uporania się z fobią szpitalną 🙂

.Jakby jednak nie było, uważam, że te 9 miesięcy to najlepszy czas, żeby trochę zatrzymać się w biegu i dać wytchnienie nie tylko swojemu ciału, ale i głowie!

 Mówienie o strachu czy obawach jest takie „niemodne”, szczególnie jak chodzi o macierzyństwo. Ale moim zdaniem warto o tym mówić, „normalizować” obawy i pozbywać się ich, zamiast chować głęboko w serduchu 🙂

Dlatego w dzisiejszym podcaście rozprawiam się z trzema najczęstszymi ciążowymi obawami i daję metody, jak można sobie z nimi radzić!

Hej, fajnie, że tu wpadłaś! Jeśli jeszcze się nie znamy, to jestem Hela Ignatowska i pomagam mamom i przyszłym mamom być w dobrej formie i cieszyć się sprawnym ciałem poprzez świadomy trening.

Chcesz zobaczyć, jak to co robię może pomóc Ci w Twoim życiu? Koniecznie wpadnij tutaj, żeby pobrać bezpłatne materiały, które mam dla Ciebie w prezencie!

Jeśli chcesz lubisz codzienną porcję motywacji i inspiracji do zdrowego życia pełnego ruchu – obserwuj mnie na Instagramie, gdzie bywam najczęściej!

Masz pytania? Kliknij w ikonkę Messenger w prawym dolnym rogu – odpowiem jak najszybciej!

Hela

Zapisz się po bezpłatny poradnik "Sprawne ciało w ciąży" i przekonaj się, jak ćwiczyć, by czuć się lekko i sprawnie!

.
Odwiedź mnie na instagramie
Hela Ignatowska
Hela Ignatowska

Hej, fajnie, że tu wpadłaś! Jeśli jeszcze się nie znamy, to jestem Hela Ignatowska i pomagam mamom i przyszłym mamom być w dobrej formie i cieszyć się zdrowiem poprzez świadomy ruch, którego uczę w moich programach treningowych.

Czytaj dalej
Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.