fbpx

Zbuduj formę na lata!

Green Cream Math Graphic Organizer(2)

Jakie są fundamenty niezbędne do zbudowania dobrej formy na lata? I dlaczego warto poświęcać im tak dużo uwagi?

Z treningiem jest jak z wykańczaniem mieszkania. Początek jest żmudny. Elektryka, podłogi, ściany, sufit, drzwi… Idzie wolno i nadal nie za bardzo wygląda jak mieszkanie, do którego chciałoby się wprowadzić. Ale za to potem – uwielbiamy dobierać wzór i kolor poduszek do nowej sofy czy dopasowywać obrazki na ścianie. Efekt naszej pracy widać od razu – jest pięknie, mieszka się miło, nic tylko podziwiać. Ale jak by wyglądały obrazki, gdyby ściana była źle pomalowana? A jakby wyglądały poduszki na sofie, gdyby stała ona na krzywej podłodze?

Podobnie jest w przypadku treningu. Podstawy są powolne, nie widać spektakularnych efektów. Chciałoby się przeskoczyć jak najszybciej do etapu „rzeźbienia”, czyli do tych poduszek i obrazków. Ale to właśnie te fundamenty są najważniejsze!

Przesłuchaj na Spotify:

Forma na lata to treningi bez kontuzji!

Przesłuchaj podcast i dowiedz się o trzech filarach, które pozwolą Ci trenować bez kontuzji. Bez względu na to czy wracasz do formy po ciąży, po kontuzji, czy po prostu chcesz ćwiczyć bardziej świadomie – zasady, które przedstawiam są uniwersalne i zapewnią Ci świetną bazę pod dalsze wzmacnianie.

.

Hela

Zapisz się po bezpłatny planer "Powrót do formy krok po kroku" i dowiedz się, jak wrócić do formy bezpiecznie i skutecznie - bez długich treningów!

.
Odwiedź mnie na instagramie
Hela Ignatowska
Hela Ignatowska

Hej, fajnie, że tu wpadłaś! Jeśli jeszcze się nie znamy, to jestem Hela Ignatowska i pomagam mamom i przyszłym mamom być w dobrej formie i cieszyć się zdrowiem poprzez świadomy ruch, którego uczę w moich programach treningowych.

Czytaj dalej
Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.