fbpx

Zbuduj formę na lata!

Green Cream Math Graphic Organizer(2)

Jakie są fundamenty niezbędne do zbudowania dobrej formy na lata? I dlaczego warto poświęcać im tak dużo uwagi?

Z treningiem jest jak z wykańczaniem mieszkania. Początek jest żmudny. Elektryka, podłogi, ściany, sufit, drzwi… Idzie wolno i nadal nie za bardzo wygląda jak mieszkanie, do którego chciałoby się wprowadzić. Ale za to potem – uwielbiamy dobierać wzór i kolor poduszek do nowej sofy czy dopasowywać obrazki na ścianie. Efekt naszej pracy widać od razu – jest pięknie, mieszka się miło, nic tylko podziwiać. Ale jak by wyglądały obrazki, gdyby ściana była źle pomalowana? A jakby wyglądały poduszki na sofie, gdyby stała ona na krzywej podłodze?

Podobnie jest w przypadku treningu. Podstawy są powolne, nie widać spektakularnych efektów. Chciałoby się przeskoczyć jak najszybciej do etapu „rzeźbienia”, czyli do tych poduszek i obrazków. Ale to właśnie te fundamenty są najważniejsze!

Przesłuchaj na Spotify:

Forma na lata to treningi bez kontuzji!

Przesłuchaj podcast i dowiedz się o trzech filarach, które pozwolą Ci trenować bez kontuzji. Bez względu na to czy wracasz do formy po ciąży, po kontuzji, czy po prostu chcesz ćwiczyć bardziej świadomie – zasady, które przedstawiam są uniwersalne i zapewnią Ci świetną bazę pod dalsze wzmacnianie.

.

Hela

Helena Ignatowska trenerka personalna dla kobiet Gdynia

Cieszę się, że odwiedzasz mojego bloga - mam nadzieję, że ten tekst pomógł Ci w aktywnym życiu!

Nazywam się Hela Ignatowska i jestem trenerką kobiet. Pomogę Ci zbudować sprawne ciało, dające radość i swobodę życia, dzięki mojej metodzie łączącej trening medyczny, funkcjonalny i Low Pressure Fitness. Nawet jeśli jesteś w ostatnim trymestrze ciąży, tuż po porodzie, zmagasz się z rozejściem mięśni brzucha czy nietrzymaniem moczu.

Wierzę w to, że każda kobieta, niezależnie od etapu życia, może czuć się w swoim ciele lekko, sprawnie i pewnie siebie. Może robić, to co kocha, cieszyć się aktywnym życiem i odważnie spełniać marzenia!

Sprawdź, jak mogę pomóc Ci z łatwością osiągnąć to, co wcześniej wydawało się trudne:

Dla mam

Odzyskaj sprawne ciało bez długich treningów

Pobierz bezpłatnie praktyczny planer „Powrót do formy krok po kroku”. Dowiedz się od czego zacząć ćwiczenia po ciąży i przekonaj się, jak być w świetnej formie będąc mamą na full etat.

.
Dla kobiet w ciąży

Przejdź ciążę lekko i sprawnie!

Pobierz bezpłatny poradnik SPRAWNE CIAŁO W CIĄŻY i dowiedz się, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży! Dodatkowo, co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie wskazówki związane z ruchem w ciąży, by pomóc Ci wejść gładko w macierzyństwo.

.