fbpx

Trenuj mądrze i świadomie

[smartslider3 slider=3]

Jest takie powiedzenie stare jak świat – w zdrowym ciele zdrowy duch. Bez dokładania do tego wielkich ideologii, prosto i na temat. Ruszaj się mądrze, bądź świadom/a swojego ciała i kształtuj je w harmonii, a odpłaci Ci zdrowiem i w bonusie dorzuci wspaniałe samopoczucie.

Jak naładować baterię z Helą?

Masz trzy możliwości. Chcesz więcej? Napisz do mnie!

Zajęcia grupowe

W ekipie jest moc! Grupowa motywacja daje +100 do siły, kto zaprzeczy? Wpadnij do Fitness Klubu sieci Zdrofit na zbiorowe ładowanie baterii 🙂 Zapraszam na zajęcia mocniejsze jak Cross Training, Trening Funkcjonalny czy Tabata oraz te typowo dla zdrowotności jak Zdrowy Kręgosłup, Mobility czy Stretching. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Treningi personalne

Potrzebujesz indywidualnego wsparcia trenera? Się robi! Jeśli chcesz, weź drugą połówkę (bądź przyjaciółkę/ przyjaciela, a co!) i trenujcie razem! Treningi personalne to zdecydowanie najbardziej skuteczna i efektywna forma ładowania baterii – dopasowuję je indywidualnie do Twoich potrzeb, możliwości i celów. Zdrowie przede wszystkim, korzystam więc z technik rozluźniania powięziowego, masażu tkanek głębokich, ćwiczeń oddechowych, korekcyjnych, aktywujących mięśnie głębokie, ale również z ćwiczeń typowo siłowych – wykorzystujących zarówno ciężar własnego ciała, jak i zewnętrzny – hantli, ketli, TRX, sztangi, piłek itd. O nudzie nie ma mowy 🙂 Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening i pozwól, by moja wiedza i doświadczenie jako sportowiec, instruktor i trener zapracowały dla Ciebie!

Treningi online

Nie masz czasu na tradycyjne treningi na siłowni? Po domu plącze Ci się mały brzdąc i ma inny pomysł na Twój „wolny” czas? A może zamiast brzdąca masz własny biznes, który równie skutecznie uniemożliwia Ci regularne przychodzenie na treningi? A może (o zgrozo! 😅 ) masz pełne kombo czyli i brzdąca i biznes?! Czy może wreszcie jesteś tym szczęśliwcem, który podróżuje po świecie i wrzuca te wszystkie boskie foty na insta? Tak czy siak – na ratunek przybędą Ci treningi online, które możesz wykonywać kiedy chcesz i gdzie chcesz! Do wyboru masz następujące opcje:

[rpt name=”treningi-online”]

Najczęściej zadawane pytania dot. treningów online

Czy trening można wykonywać w domu, czy lepiej jest iść na siłownię?
Trening w domu jest możliwy, aczkolwiek duża jest szansa, że niezbędne okaże się zaopatrzenie w drobny sprzęt typu gumy, ekspander czy piłka. Jeśli jednak jest taka możliwość, zdecydowanie lepiej wybrać się na trening na siłownię – w pewnym momencie treningów może okazać się, że brak sprzętu (przede wszystkim ciężaru zewnętrznego) jest tym czynnikiem, który ogranicza dalsze postępy.
Czy możliwe jest spotkanie na żywo?

Tak, oczywiście. Spotkanie na żywo jest jak najbardziej możliwe i jest to bardzo dobry pomysł, aby raz na jakiś czas skontrolować się pod moim okiem na żywo. Obecnie pracuję w sieci fitness klubów Zdrofit w Warszawie i bardzo chętnie tutaj się spotkam.

Czy program ciąża jest bezpieczny dla wszystkich kobiet w ciąży?

Tak, ćwiczenia przedstawione w programie są bezpieczne dla kobiet w ciąży i możesz spotkać się z nimi również na zajęciach grupowych dla przyszłych mam. Pamiętaj natomiast, że zawsze PRZED rozpoczęciem treningów w ciąży musisz uzyskać zgodę lekarza, gdyż każda ciąża jest inna, a odpowiedzialność ponosisz nie tylko za swoje zdrowie, ale i za zdrowie swojego dziecka. W przypadku braku zaświadczenia od lekarza o braku przeciwwskazań do treningu, wykonujesz go tylko na własne ryzyko. Gdy podczas ćwiczeń poczujesz się zbyt zmęczona, rób przerwy – najwyższe bezpieczne tętno podczas ćwiczeń w ciąży uważa się za 140. Pilnuj, aby go nie przekraczać. Nie przemęczaj się i patrz na siebie, a jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z aktywnością fizyczną zacznij bezpiecznie od II trymestru.

Czy program “Zdrowy Kręgosłup” jest bezpieczny w przypadku schorzeń kręgosłupa?

Program został stworzony z myślą o osobach z wszelkimi dolegliwościami ze strony kręgosłupa, nie jest natomiast substytutem fizjoterapii i nie może zastępować wizyty u lekarza czy fizjoterapeuty. Przed przystąpieniem do treningów należy skontaktować się z lekarzem i uzyskać zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia aktywności fizycznej. W przypadku braku takiego zaświadczenia, trening wykonujesz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj także, że wszelkie stany zapalne powinny być wyleczone PRZED podjęciem treningu. Program treningowy jest przeznaczony dla ZDROWYCH osób, które z różnych względów (siedzący tryb życia, stresująca praca itd) borykają się z bólami kręgosłupa, ale nie wymagają jeszcze rehabilitacji.

Jak będzie wyglądał nasz kontakt?

To zależy od Ciebie – ile kontaktu potrzebujesz 🙂 Będąc Twoim trenerem dopasowuję się do Twoich potrzeb. Minimum kontaktu to krótkie (lub długie, jeśli chcesz) cotygodniowe raporty z nagraniem z treningu, które są potem analizowane pod kątem techniki i efektów treningowych. W przypadku pytań, niejasności lub problemów oferuję Ci nieograniczony kontakt za pośrednictwem specjalnego forum, do którego otrzymujesz dostęp, lub poczty e-mail. Wszelkie porady uwzględnione są w cenie. Chciałabym, żeby każdy mój podopieczny czuł, że jest pod stałą opieką, mimo mojej fizycznej nieobecności na treningu.

Czy plany treningowe tworzone są indywidualnie?

Tak, indywidualne podejście jest tym, co charakteryzuje moje treningi bez względu na to czy są one na żywo czy online. Każdy z nas jest inny, ma inną historię, różną budowę ciała i różne możliwości. Dobry trening to taki, który te różnice uwzględnia, a nie traktuje każdego jednakowo. Ćwiczenie, które działa na jedną osobę, może drugiej nie pomóc, a nawet zaszkodzić. Moją rolą jako trenera jest właśnie odpowiedni dobór ćwiczeń dopasowany pod daną jednostkę. Z tego względu na samym wstępie wprowadziłam formularz treningowy i testy funkcjonalne do wykonania – wszystkie te informacje umożliwiają mi stworzenie planu w 100% dopasowanego do Ciebie.

Dlaczego pierwszy miesiąc jest droższy niż kolejne?

Pierwszy miesiąc jest droższy, ponieważ wtedy tworzę od zera Twój indywidualny plan treningowy dopasowany pod Twoje możliwości i cele. W kolejnych miesiącach plan jest modyfikowany, tak by cały czas utrzymać wysoką efektywność, ale wymaga już to nieco mniej mojej pracy niż na początku.

Masz dodatkowe pytania?
[ninja_form id=2]